Jump to content
kori

DIGIT-KLÍMA

Recommended Posts

A gépemben hagyományos klíma van.Megfordult a fejemben,hogy jó lenne digit-esíteni :idea: ,de az opelbonto-ban lövésük sem volt,hogy mit kell kicserélnem és egyáltalán ez lehetséges-e.Azt tanácsolták keressek fel egy klímaszervizet.De gondolom ha lehetséges az átépítés magam erejéből akkor olcsóbban kijövök.Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata :?:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Én mint autószerelő javaslom, hogy ebbe csak akkor mássz bele, ha nagyon sok időd, türelmed és autószerelési affinitásod van. Ja és ha tudod nélkülözni az autódat egy darabig.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

KORI

akkor mász bele ha vanegy új boxod müszerfal kábel köteged vezérlő egységed kapcsolók a digit klimához és a motort is el kell mozditani mert a tüzfalon van egy csavar ami a boxot fogja

ha magad csinálod min egy hétés egy csomó új klima tömítés

üdv tas

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Köszi a biztatást :) Ezek után aszthiszem maradok a tekerősnél.Ráadásul a szoszédomnak a vectrájában digit van és sosem tudja úgy beállítani,hogy párásodás nélküli jó idő legyen a vasban.De az opel el.kütyüjeit ismerve a digit egy újabb hibaforrás lenne. :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnek tanacsot kerni, hogy hol toltessem ujra az omega b-m klimajat (lehet, hogy szivargas is tesztelni kene). Termeszetesen olcso, megbizhato helyet keresek, lehetoleg Obudan vagy Ujpalotan vagy a ketto kozott.

Elore is koszi a segitseget,

Fisha

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Nézz be az Astra G topicba, ott van egy ilyen jellegű téma.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

sziasztok.

ma vettem egy opel omegát nagyon jó áron és úgy néz ki hogy nagyon frankó.

2.5 benzines és automata. sosem volt még automata váltós autóm,de isten vezetni. de maga az autó is klassz.

ha valaki tud jó omega szerelőt,elektromost bp-en ha lehet a x.ker körül megköszönöm.

irjatok mi a véleményetek a vételről

pá.attila :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok.

Asszem ebactam valamit. Ma kicseréltem a digitklima kapcsoloinak háttérvilágitását. Azota neem müködik egyáltalán. A háttérvilágitás az ok. De semmi más. Nem tudom bekapcsolni, és nem mutat semmit a kijelző. De a kis ventillátor középen müködik. A biztositékokat megnéztem, semmi. Van esetleg valahol máshol is biztositék? Vagy mit szurtam el?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Elvileg van még a motortérben is, de ott csak a ventillátorok biziei vannak. A nagy panelon pedig a 33-as bizti a klímáé és a fűtőventillátoré.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Sziasztok.

Asszem ebactam valamit. Ma kicseréltem a digitklima kapcsoloinak háttérvilágitását. Azota neem müködik egyáltalán. A háttérvilágitás az ok. De semmi más. Nem tudom bekapcsolni, és nem mutat semmit a kijelző. De a kis ventillátor középen müködik. A biztositékokat megnéztem, semmi. Van esetleg valahol máshol is biztositék? Vagy mit szurtam el?

Megjavult, mi volt a baj?

Igaz nem most volt de emlékszel még hogyan kell szétszedni a középkonzolt? Én ledesíteni szeretném. Remélem ha visszaszerelem működni fog :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Igen megjavult.

Ki kellett cserélnem a kapcsoloegységet :)

Valahova leirtam részletesen hogy kell kiszedni, de az tuti hogy a magnó helyén kell benyulni, és egy vizszintes kb. 5x5 mm keresztmetszetű fém rudat kell lefelé huzni. Persze ha az összes csavar kint van.

Sok sikert.

Megvan.

Itt megtalálod.

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=40&st=300

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Kész a digit klíma vezérlője!

Ledes lett és szép is :)

16db led ment bele ;)

Gratulálok. Lehetne esetleg képet is?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

gondjaim vannak a digit klíma használatával :lol:

azt hogy tudom csinálni h menjen a ventillátor de a klíma ne ? ha bekapcsolom (off gombbal) akkor megy csak a venti de elvileg akkor a klíma is megy nem ?

nagyon kéne egy kezelési könyv...írok opeléknak :huh:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

ECO gomb. Azzal ki és be tudod kapcsolni. Amikor vlágit a gombja, akkor van kikapcsolva a klimakompresszor.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.