Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

DIGIT-KLÍMA


kori

Recommended Posts

  • 8 months later...

Sziasztok! Digit klímás v6-omban ha ráadom a gyujtást akkor a jobb oldali klíma ventillátor azonnal elindul!függetlenül attól hogy a klímavezérlő be van-e kapcsolva! Klímavezérlőt kompletten cseréltem mert olyat csinált hogy néha "resetelte"magát!

A villamossági szerelő nem tud rájönni hogy miért megy! Állítja hogy lehet hibás a vezérlő computer! Egy 98-as autóból azt is odaadnák de kérdés hogy passzol-e? A GM Számok egyeznek,csak a szoft verzió szám tér el, illetve a 98-as évjáratúnak motronik felirat van a dobozán!

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Digit klímás v6-omban ha ráadom a gyujtást akkor a jobb oldali klíma ventillátor azonnal elindul!függetlenül attól hogy a klímavezérlő be van-e kapcsolva! Klímavezérlőt kompletten cseréltem mert olyat csinált hogy néha "resetelte"magát!

A villamossági szerelő nem tud rájönni hogy miért megy! Állítja hogy lehet hibás a vezérlő computer! Egy 98-as autóból azt is odaadnák de kérdés hogy passzol-e? A GM Számok egyeznek,csak a szoft verzió szám tér el, illetve a 98-as évjáratúnak motronik felirat van a dobozán!

Köszönöm előre is!

A car-pass kód megvan a másik vezérlőhöz? Mert anélkül nem lesz egyszerű működésre bírni. De biztos vagyok benne, hogy nem az a baja. A motortéri relédobozban vannak a ventik reléi, inkább azokat nézném át.

Link to comment
Megosztás:

A car-pass kód megvan a másik vezérlőhöz? Mert anélkül nem lesz egyszerű működésre bírni. De biztos vagyok benne, hogy nem az a baja. A motortéri relédobozban vannak a ventik reléi, inkább azokat nézném át.

Szia! Köszi a választ! Állítólag a villamossági szerelő 2estét azzal töltött el hogy méregette a dolgokat! Ő elmondása alapján 6 db relén keresztül müködik a dolog! És mindegyik relé jól müködik! Valahonnan folyamatosan áramot kap! Akkor valószínüleg komolyabb szervízbe kell vinnem a gépet!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszi a választ! Állítólag a villamossági szerelő 2estét azzal töltött méregette a dolgokat! Ő elmondása alapján 6 db relén keresztül müködik a dolog! És mindegyik relé jól müködik! Valahonnan folyamatosan áramot kap! Akkor valószínüleg komolyabb szervízbe kell vinnem a gépet!

Lehet, hogy 6 relé. És van 2 hőgomba is, amiből az egyik 2 fokozatú. Pü-t megkaptad? Az alapján egyszerűbb méregetni. Gondolom a biztiket is végignéztétek, mert abból is van pár darab, ami a ventillátorokhoz van.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szép napot márkatárasak!

Nemrég vásároltam egy Omega C Caravant 2.2 Diesel-t (a 120Le-et)
Mivel az autó sokáig taxi volt kapott sok-sok hideget meg persze meleget is. :)
Nem is ez a lényeg csak hogy kerek legyen a történet elmondtam :)
Klíma!

Valószínűleg az autó csattos volt mert a klíma cső ami a hűtők mögött megy át keresztben nincs összedugva. Nem is lehet mint az kiderült mivel -valószínűsíthetően- az a csattanásban szétrobbant... Voltam több klímásnál is de ilyen csatlakozót őszerintük már nem lehet kapni ergo elavult. Én viszont nagyon szeretném megcsináltatni az autón hogy -sok más mellett ez is- működjön végre!

Van még sok egyéb nyűgje a kocsinak arra is szívesen szeretném megkeresni a megoldást de azok OFF-os témák ezen topicban.

Segítségeteket előre is köszönöm! ;)

Link to comment
Megosztás:

Keress bontott cuccokat hozzá. A csövek nem szoktak tönkremenni. A klímahűtő szokott kilyukadni. De ha régóta nyitva van a rendszer nem árt a szárítószűrőt is cserélni, és számíthatsz arra, hogy a kompresszor is cserés lesz.

Szép napot márkatárasak!

Nemrég vásároltam egy Omega C Caravant 2.2 Diesel-t (a 120Le-et)
Mivel az autó sokáig taxi volt kapott sok-sok hideget meg persze meleget is. :)
Nem is ez a lényeg csak hogy kerek legyen a történet elmondtam :)
Klíma!

Valószínűleg az autó csattos volt mert a klíma cső ami a hűtők mögött megy át keresztben nincs összedugva. Nem is lehet mint az kiderült mivel -valószínűsíthetően- az a csattanásban szétrobbant... Voltam több klímásnál is de ilyen csatlakozót őszerintük már nem lehet kapni ergo elavult. Én viszont nagyon szeretném megcsináltatni az autón hogy -sok más mellett ez is- működjön végre!

Van még sok egyéb nyűgje a kocsinak arra is szívesen szeretném megkeresni a megoldást de azok OFF-os témák ezen topicban.

Segítségeteket előre is köszönöm! ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Keress bontott cuccokat hozzá. A csövek nem szoktak tönkremenni. A klímahűtő szokott kilyukadni. De ha régóta nyitva van a rendszer nem árt a szárítószűrőt is cserélni, és számíthatsz arra, hogy a kompresszor is cserés lesz.

Tyűűű... Nem semmi kis sor... nem lesz 'klímás' egyhamar ahogy olvasom hogy mit kell/kéne benne cserélni...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Segítséget szeretnék kérni. Klíma relék gyári száma érdekrlne. A problémám ott kezdődik, hogy a biztosíték tábla mögött, van három barab relé a klímához. Kettő darabról sehol nem találtam semmit, a javítási kézikönyvben számokat találtam, de az nem segített. K64 klímaberendezés ventillátor 1 fokozat. K7 klímaberendezés ventillátor 4 fokozat. Ebben a kettő darab relében kérnék segítséget.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Szép napot!

Segítségre lenne szükségem,97-es Omega b digit klíma világítás csere volna esedékes csak sajna fogalmam sincs hogy hogyan tudnám kiszerelni a kijelzöket.

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!!!

Segítségetek előre is köszönöm!!! :blink: :blink:

Módosítva : Rollexco
Link to comment
Megosztás:

Hamutartó betétjét kiszeded. Középtájt 1 csillagcsavar kicsavar, komplett hamutartó kiszed. Mögötte a két szélén 1-1 csillagcsavar, kiszed. Magnót kiszeded, helyén benyúlsz, és a kábelek mögötti fém kart meghúzod lefelé, és már ki is bukik az egész panel. Ha a gombok világítása rossz, akkor a két fenti égő égett ki. Mivel ezek félig-meddig a műa házban vannak, sztem egyszerűbb kiszedni az egész klímapanelt. Ehhez 5 darab t20-as torx csavart kell kicsavarni, de előtte a két csatit le kell húzni. A balos sárga esetén előbb a fekete biztosító kengyelt ki kell húzni, utána jön csak ki a csati a helyéről.

Link to comment
Megosztás:

:D :D :DNagyon köszönöm!!! Egy HŐS vagy!!! Köszi!

Hamutartó betétjét kiszeded. Középtájt 1 csillagcsavar kicsavar, komplett hamutartó kiszed. Mögötte a két szélén 1-1 csillagcsavar, kiszed. Magnót kiszeded, helyén benyúlsz, és a kábelek mögötti fém kart meghúzod lefelé, és már ki is bukik az egész panel. Ha a gombok világítása rossz, akkor a két fenti égő égett ki. Mivel ezek félig-meddig a műa házban vannak, sztem egyszerűbb kiszedni az egész klímapanelt. Ehhez 5 darab t20-as torx csavart kell kicsavarni, de előtte a két csatit le kell húzni. A balos sárga esetén előbb a fekete biztosító kengyelt ki kell húzni, utána jön csak ki a csati a helyéről.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jön a jó idő persze, hogy nem megy a klímám... :D

Meg sem húz a klímakompresszor tengelykapcsolója. Első körben, biztos tölteni kell rá, kijött a klímás azt mondta 3bar nyomás van benne, lehet, hogy nem hűtene eléggé, de legalább meg kéne húznia a tgk.nak, biztos valami elektromos baja van. Biztosíték, relé minden jó. Adtam a tengelykapcsolónak direktbe feszültséget, akkor persze már forgott a kompresszor de ugyanúgy nem hűtött. Biztosan oka van annak, hogy az elektronika ki sem vezérli a klímát. Valaki esetleg tud segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.