Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

DIGIT-KLÍMA


kori

Recommended Posts

Nekem akkor volt kemény a vízcső, mikor hengerfelyes volt. Nekem sem volt olaj a hűtővízben. Én is cseréltem kiegyenlítő tartályon sapkát, de semmi. A csövek sorban durrantak el. Mikor meguntam, leszedtem az összes vízcsövet,és több mint a felénél belől szét voltak repedve. Ezek után elkezdte kinyomni a vizet a hűtőben lévő gombáknál. Ezután világosítottak fel, hogy vszínű hengerfejes. Pesten csináltattam 85e-ből megúsztam, és mindjárt a kipuff sortömítések is cserélve lettek.

Nekem forralta a vizet. Először kiszenvedtem a termosztátot, de az jó volt. Utánna kiszedtem a hűtőt, átmostam vízkőoldóval, majd ecettel, és javult a helyzet. Utánna ventillátorokal szenvedtem. A vége az lett, hogy kiszedtem mindkettőt, ez egyiket szét is szedtem, alaposan bezsíroztam a csapágyakat. Sajnos rosszul raktam össze, ezért kb fél év múlva ismét szét kellett szednem, mert kinyomta a biztiket. A hiba az volt az összerakásnál, hogy a szénkefék nem kerültek puntosan a helyére, és túl nagy áramot vett fel. Közben egyszer cseréltem a kétfokozatú ventikapcsolót is a hűtőben, de az sem oldotta meg a problémákat. Sztem az a járható út, hogy a relédobozban az összes hűtéssel kapcsolatos relét leteszteled, a ventiket direktbe kötöd az akksiról. Ehhez szigorúan kell a kapcsolási rajz,és legalább egy nap, mire kiismered magad a rajzon.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Amikor kicseréltetted a hengerfej tömítést utána javult a teljesítménye a motornak?

Gondolom akkor a kompresszió sem volt az igazi.

Szerintem nekem is hasonló a problémám.

Reggel amikor még a hüvösben beindítom, olyan mintha ködgép lenne benne.

Melegben nem látszik semmi és a csövek sem túl kemények.

Az normális, ha a fűtés bevan kapcsolva bármelyik fokozaton akkor is megy a légkondi?

Fűt rendesen, de lehet látni a fogyasztás mérőn és a fordulatszámmérőn.

Csak akkor áll le, ha benyomom az ECO gombot, vagy kikapcsolom.

Link to comment
Megosztás:

Az normális, ha a fűtés bevan kapcsolva bármelyik fokozaton akkor is megy a légkondi?

Fűt rendesen, de lehet látni a fogyasztás mérőn és a fordulatszámmérőn.

Csak akkor áll le, ha benyomom az ECO gombot, vagy kikapcsolom.

Miért ne lenne normális? Ha a klíma be van kapcsolva megy, ha ki van kapcsolva (Off, Vent off, vagy ECO) akko nem megy... függetlenül, hogy hűt vagy fűt. Fűtéskor is gyönyörűen kipakolja a levegő páratartalmát... Ha meg mínuszok vannak, elvileg automatán játszik, hogy ne fagyjon el stb...

Link to comment
Megosztás:

Hogyha HI fokozatra van állítva, akkor is mennie kell a klíma kompresszornak?

Az nem csökkenti a fűtés hatékonyságát?

Ha pl. beállítom 25 fokra amikor kint -10 fok van, akkor megy a fűtés és a légkondi is?

Hát én úgy tudom, hogy +7C fok alatt nem kapcsol be a kondi...magyarul nem megy a klímakompresszor sem. De ha be van kapcsolva a AUTO és nem nyomtad meg a ECO gombot, és felrakod HI-ra és +7C fok felett van az idő akkor minden megy <_< de ha -10C van akkor nem megy a klíma...csak a fűtés, de ez nem biztos, én így hallottam, olvastam láttam...még nem probáltam :huh:

Ha tévedek javítsatok ki!Pacsek

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok....

Segítséget szeretnék kérni egy hozzáértőtől!

96 évvégi (X25XE) Omega B 2.5 V6 kombim van, és szétment a digit klímakompresszor csapágy, ami a szíjjnál van elől.

Mivel ez Kárpátalján történt, be vittem egy ottani ismerősöm szerelőjéhez.

Nem volt más megoldás, kiiktatta egy rövidebb szíjjal a klímakompresszort, és mivel arrafelé elég szegényes az anyag ellátás nem volt minden méret a szíjjból az autósboltba, ami volt az meg nem ment rá (a kisebb szíj), ezért kicserélte a feszítőtárcsát egy Mercédesz tárcsára mert az kisebb volt. (Hozzáteszem...mindez szombat délután történt, mikor minden autósbolt, lassan bezár.)

Vissza is jöttem vele Pestre, (az ECO gombot nyomtam be így ugye nem müxik a klíma) nem volt semmi probléma simám ment a gép.

Az lenne kérdés, hogy kilehetcseréni a csapágyat benne, vagy komplett klímakompresszort kell beszereznem?

Az utóbbi elég húzos árban van ahogy keresgéltem(80-100 ezer)

Igaz azt mondta ráérek vele nyárig, csak bene kapcsoljam a klímát.....csak engem idegesít hogy nem tökéletes a gép.

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Igen, plussz munkadíj és a gáz töltés + a szabályzó biz-basz.

Az már kb. 150-160 ezer.

Így a feléből megúsztam az egészet.

mondom 80-90 körül lehet kapni felújítottat, 130 a zsír új ára... és abban benne van a szabályozó bizbasz :rolleyes: csak említettem, hogy ha vkinek mondanak egy 100 e Ft-s javítási árat akkor esetleg elgondolkodhat egy újon...

Link to comment
Megosztás:

Ha nekem egyből 70000-et mondtak volna, akkor biztosan nézek valami felújítottat.

De amikor odavittem a kocsit, mert elszökött a gáz a rendszerből, akkor 30000-et mondtak (szimering csere, töltés és munkadíj).

Utána felhívtak, hogy a csapágy is kuka, kicseréljék-e?

Gondoltam, ha már úgyis szétvan szedve, akkor cseréljék azt is.(+15000 Ft)

Megint telefon, a szabályzó is sz@r.(+25000)

Így lett 70000 Forint.

Link to comment
Megosztás:

Éppen most iktattam ki a kompresszort a hosszanti bordásszíj rendszerből... karácsonykor otthon uninstall, aztán

bedobom skyrangr kartársnak, ő majd megszakérti, mennyiért tudja felújítani :D De biztos nem 70e lesz :rolleyes:

Drágább???? :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta hogy ha nincs nagy baja, akkor viszonylag olcsón ki fog jönni, ha meg nagy baja van, akkor

kell szerezni egy kisbajosat, és azt felújítani :) Ha sikerül karácsonykor leszedni, akkor karácsony után

be is dobom neki. Még jó hogy ilyen könnyen lehet uninstallálni az autóból, hogy közben használni is

lehessen az autót :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok

Tanácsot szeretnék kérni.

A digit klimám gyujtás levétele után két viszintes csikot rak ki a kijelzőre.

Idáig nem csinálta.

elvittem szervizbe mert megált.

Kiderült hogy a vezérlőegységből megszünt a jel az ac pumpa felé.

Erre is ha valaki tud vlmi okosat irja meg.

megoldásként direktre kötötték az ac t és azota csinálja a klima is a fars meloit.

Pl ha ecora teszem és gyujtás levétele előtt nem kapcsolom ki akkor ezt elfelejti és a következő gyujtásnál klima üzemodba inul el. pl 21 foknál veszem le a gyujtást vissza ál 23 fokra.

Ha valaki tud valami okosat előre is köszi.

üdv

Link to comment
Megosztás:

mi az hogy direktbe kötötték? milyen kókány meló ez? meg kéne keresni miért nem megy... szerintem az AC relé lehet

a ludas, vagy arrafelé a kötegben... lehet hogy pl a klíma egyes részeit is erre az AC relé körre relézték rá, és attól van

a gond.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

hali mindenkinek,lene egy kérdésem és ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszöném.az alany egy 2.0 ecotec opel omega digit klimával,a problémám:esös idöben egy idö mulva hirtelen bepárásodik minden ablak ugy hogy megy a fütés,a polenszüröt már kicseréltem.válaszotokat elöre is köszönöm. :blush:

Link to comment
Megosztás:

hali mindenkinek,lene egy kérdésem és ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszöném.az alany egy 2.0 ecotec opel omega digit klimával,a problémám:esös idöben egy idö mulva hirtelen bepárásodik minden ablak ugy hogy megy a fütés,a polenszüröt már kicseréltem.válaszotokat elöre is köszönöm. :blush:

Fűtőradiátor szivárgás lenne a tippem, melegedés után elkezd ereszteni, és ezt a párát nyomja az ablakokra. Fagyállószag nincs olyankor a kocsiban?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.