Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Meriva A


eXpero

Recommended Posts

Az enyém 1,4 EURO. 2004. november végén vettem át. 3000 km van bent jelenleg. Eddig semmi gondom nem volt vele. A motor kellően rugalmas, sokkal jobban megy mint gondoltam. Fogyasztását egyszer mértem 8,2 jött ki 1/4 országút 3/4 várossal. Akkor 600 km volt az autóban, azóta nem igazán méregetem.

Link to comment
Megosztás:

lehet, hogy velem van a problema, de en szeretem a konkretumokat :)

Hát jó.

Corsával mentem vissza hogy recseg az egyik hátsó hangszóró.

Adtak időpontot 5(!) munkanapra, elvittem, kicserélték, utána zörgött a keretben mert nem rögzítették jól.1 napot volt ott. Nekem kellett otthon megcsinálni.

Astrával visszamentünk mert vmi folyamatosan nyekergett hátul. Kaptunk időpontot 6 munkanapra, állítólag megcsinálták, gyakorlatilag nem, 1 nap volt a "javítás". Újabb látogatás után sem sikerült nekik, elmentünk a Maxaboba, reggel telcsiztem, du ott voltam, 1/2 óra alatt végeztek, jó lett.

Anyám Astrájában olaj és gyertyacsere után szutykos olaj és használt gyertya volt.

Ilyesmi.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

meg tudna vki mondani, hogy mi a kulonbseg "Rádió EHU 2 (CD 30 MP3) (ZB)" es a "Rádió EHU 2 (CD 30 MP3) (ZC,ZD)".

en csak az arban latom a kulnbseget. az elso 119.000 a masodik 53.000, es mind a ketto a merivahoz van kiirva.

na mar most...

nekem vmiert "termeszetesen" a dragabbikat ajanlottak fel, igaz, igy is a duna ala vagtak 14ezer penzzel...

szoval szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az, hogy az egyik x@rabb, mint a másik! :?

Ha még csak a rendelésnél tartasz, próbáld meg csak előkészítéssel kérni, abból az 53e-ből sokkal jobb minőségű, akár mp3-as CD-t lehet venni - főleg, ha le tudsz mondani a műszerfali kijelzőről. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az, hogy az egyik x@rabb, mint a másik! :?

Ha még csak a rendelésnél tartasz, próbáld meg csak előkészítéssel kérni, abból az 53e-ből sokkal jobb minőségű, akár mp3-as CD-t lehet venni - főleg, ha le tudsz mondani a műszerfali kijelzőről. :wink:

ok, csak azert kerdeztem, mert "ajandekba adjak" a redkivul kedvezo ar melle a dragabbik lejatszot es a kormanyvezerlest...

Link to comment
Megosztás:

Szvsz jobban jársz ha beleteszik, mert az nekik max 20 ban van tehát kb ennyit engednek ha nem kéred. Viszont ha nem vagy audiofil akkor nem kell jobb az autóba, a split kijelző meg a kormányvezérlő jó, nem lopják annyira mert "az csak egy gyári szar". Szerintem.

és annyira nem is szar........

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A család Meriva-t akar venni. Sajnos behatárolt anyagi lehetőségeink miatt, egy Euro 1.4-est néztünk ki.

Sokat gondnolkozom, hogy ez a 90 LE motor nyugodtan elviszi-e ezt a nagy kasztnit?

Van valakinek valamilyen tapasztalata ebben?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A család Meriva-t akar venni. Sajnos behatárolt anyagi lehetőségeink miatt, egy Euro 1.4-est néztünk ki.

Sokat gondnolkozom, hogy ez a 90 LE motor nyugodtan elviszi-e ezt a nagy kasztnit?

Van valakinek valamilyen tapasztalata ebben?

nekem van.

nyugodtan vegyétek meg.

ne számitsatok versenyautóra, de viszi a kasznit.

Link to comment
Megosztás:

Az 1.4-es Meriva motorokról semmi bővebbet nem írnak, pedig az Opeltől 2 féle katalógust is kaptam.

Annyi leírnak, hogy az 1.4-es Twinport, de végsebesség, nyomaték, fogyasztás azt nem találtam sehol.

Mennyi idő telik el átlagosan a rendelés és a kocsi megjövetele között? Az értékesítő 8 hetet mondott.

Szervízbe hány km-ént kell bevinni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.