Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Meriva A


eXpero

Recommended Posts

Sziasztok!

Olvastam, hogy van olyan opciója a rádiós központizárnak, hogy ha 2-szer rnyomok a kulcson a lezárásra, akkor reteszelődik, és innentől csak rádiósan nyitható. Az enyémen ez valahogy nem működik. Hogyan lehet ezt az opciót beélesíteni? A 30 másodperces automata visszazárás az rendben van.

A hazavezető fény sem működik. Ez a fénykűrt megnyomása után 30 másodpercig pekapcsolná a refit.

Ezek csak + fizetős opciók lennének?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvastam, hogy van olyan opciója a rádiós központizárnak, hogy ha 2-szer rnyomok a kulcson a lezárásra, akkor reteszelődik, és innentől csak rádiósan nyitható.

Ha van az új OPELon központizár akkor ez a funkció működik. :roll:

A lényege az,hogy ha kettőre zárod akkor hiába húzod fel vagy tolod el a reteszelő pöcköt nem nyílik ki az ajtó.

Vagy pl. ha kettőre van zárva és bebaccák az üveget akkor sem tudják kinyitni az ajtót.

Ez a biztonsági zár lényege .

Link to comment
Megosztás:

tévedsz sajnos. ez a funkcio csak a gyári riasztós autóknál müködik csak....

a nem gyári riasztósnál nincs.....

Tévedni emberi dolog :? Köszönöm Obi-Van ma is tanultam valamit :wink:

A "mi autónknál" ha van centrálzár akkor ez a biztonsági retesz is benne van. 8)

Link to comment
Megosztás:

A "mi autónknál" ha van centrálzár akkor ez a biztonsági retesz is benne van. 8)

másképp hogy adnák el, ha nincs benne semmi extra???

a fanszia autókat is igy árulják, alapárért full extra, de az autó igen használhatatlan....... valamit valamiért :wink: :( :lol:

opelkék sajnos a biztonságot pízért adják....

pedig a retesz funkcio k. jó dolog szerintem...

Link to comment
Megosztás:

tévedsz sajnos. ez a funkcio csak a gyári riasztós autóknál müködik csak....

a nem gyári riasztósnál nincs.....

Uhu bácsi! nekem nincsen gyári riasztóm, csak inmobilájzer. Van kettős kulcsnyomkodós bezáróm! Sőt kulcs a zárban is működik asszem a reteszelés! De azt nem állítom, hogy ha kulcsommal kettőt nyomok akor kulcs a zárba nem tudom nyitni! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos oda jutunk, hogy az Opelnél a kerekek, a kormány és a fékek is extrafelszereltségnek számítanak már :(

áááá. nem teljesen.

az fanszia, és a japán gépcsodák egyes modelleit csak akkor lehet eladni, ha alapárban sok sok extrát beletesznek.

az opel azért sokkak de sokkal jobb minőségü autó, még akkor is ha nincs retesz,vagy ócsó tempomat....

viszont én akkor se vennék uj pezsót, ha lenne benne ingyen tempomat, mert olyan de olyan szar minőségü autóóó, hogy másképp a kutyának se kellene, ha fapados lenne....

egyszóval egyszer ha sok pízem lesz, és uj autót veszek, én nem az extrák mennyisége lesz a döntő érv, hogy suzukit, vagy pezsót vegyek e vagy valami német gépcsodát.... :roll:

és te is opelt vettél. mért??? ennyi pénzért kaphattál volna full extrás 307 es pezsót, vagy renyó megán szeniket...

Link to comment
Megosztás:

Uhu bácsi! nekem nincsen gyári riasztóm, csak inmobilájzer. Van kettős kulcsnyomkodós bezáróm! Sőt kulcs a zárban is működik asszem a reteszelés! De azt nem állítom, hogy ha kulcsommal kettőt nyomok akor kulcs a zárba nem tudom nyitni! :roll:

2003 után törölték ezt a funkciot minden autóban kivéve az asztra G nél. ott még mindig müködik.

de se a corsába, se a vectrába nincs..... csak akkor ha van gyári riasztó az autóüba.

Link to comment
Megosztás:

Kb 1/2-1- évig szemezgettem vele, mire eldöntöttem, hogy Merivát vásárolok (eredetileg Zafirára gondoltam) 2004 májusában meg is vettem.

Nekem - nekünk (a Családnak) fantasztikus jól bevált. Hárman vagyunk (2 felnőtt és 1 -mára már jó nagyra nőtt - gyerek) és viszonylag sokat utazunk. Hosszú utakra ennyire alkalmas autóm még nem volt. Ráadásul tágas, szinte minden elfér (úgy értem, hogy ha mindent vinni akarnánk, akkor úgyis kamionnnal kellene elindulni...:-)))

Sajnos derékfájós vagyok és tavaly nyáron, mikor Németországban voltunk (szinte "egy seggel" mentünk végig, alig álltunk meg odafelé) már fájó derékkal indultunk el. Az eddigi autóimban egy ilyen út maga a pokol volt. A Meriva viszonylag kemény, de a derekat remekül tartó ülése nem hogy rontott, inkább javított a derekam állapotán.

Az 1,6-os, 100 lovas motornál biztos vannak jobbak is, de itt Európában teljesen megfelelő teljesítményt nyújt (lehet, hogy a következő autóm egy 1,8-as Meriva lesz? ha igen, akkor csakis kíváncsiságból). Én teljesen meg voltam (és vagyok) a teljesítményével elégedve.

A közönséges hétköznapokon általában egyedül használom (azon túl persze, hogy iskolába viszem a Gyereket, munkahelyére a Feleséget) és télen-nyáron viszonylag sokat megyek vele. Elégedett vagyok a fogyasztásával is:

2500 ill. 3500-as fordulaton, jobbára betartva a KRESZ előírásait (50 - 130 km/h közötti sebességnél)

- nyáron jó időben (klíma nélkül) 6,5 l/100km (tisztán városi forgalomban ez cca. 1 literrel több)

- nyáron jó időben (klímával) 7,5 l/100km (tisztán városi forgalomban 1 ez cca. literrel több)

- kemény hidegben 8-8,5 l/100km (max. 9 l/100km) a fogyasztása

Autópályán huzamosan (órákon át) 130-160 km/h közti sebességnél megugrik az üzemanyag felhasználás, ott már hozza az előzőknél egyébként magasabb gyári értéket. Ami viszont meglepő, hogy ilyenkor jelentős olajfogyasztása van. (15000 kilométeren hiányzott 0,8 l olaj, ezt mind megette - ebből cca. 5000 km volt autópálya - szervizben azt mondták, hogy zömében ezt az autópályán fogyasztotta el)

Mindent összevetve a mi céljainkra tökéletesen megfelelő autó, nagyon bevált.

Link to comment
Megosztás:

magasabb gyári értéket. Ami viszont meglepő, hogy ilyenkor jelentős olajfogyasztása van. (15000 kilométeren hiányzott 0,8 l olaj, ezt mind megette - ebből cca. 5000 km volt autópálya - szervizben azt mondták, hogy zömében ezt az autópályán fogyasztotta el)

Nem akarom elkiabálni, de nekem ugyanez a motor 19 000 km alatt még nem fogyasztott egy csepp olajat sem. Én is egyébként 140-el járok autópályán, és ebből a 19 000-ből kb. 9 000 ott esett meg.

Link to comment
Megosztás:

lazán bevettem azt, amit a Szervízben mondtak....

a kötshögök. jól átszabtak téged.... :roll:

tessék megtekinteni a kezelési könyv végén lévő motor adatokat.

ott az áll, hogy megengedett motorolajfogyasztás: 0,07L/100 Km.

a szám lehet hogy 0,065L/100 Km, vagyí 0.06L nem tudom pontosan...

azaz 7 deci/1000 km!!! addig kifogástalan a motor, a müködése is rendben..... ez azt jelenti, hogy 7 liter / 10.000 km!!! ... no . dolgozó lány szervizesek össze vissza beszélnek, csak hogy bevedd...... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Most lesz a Merivámban (Z14XEP) 2000Km. Szeretnék egy olajcserét csináltatni rajta. Van néhány kérdésem. Melyik olaj jobb, a szintetikus vagy a félszintetikus? Egyáltalán melyik olajat ajánljátok? Most akcióznak itt nálunk 966Ft-ért félszintetikus 10W40-es Opel olajat. http://www.autoalkatreszek.hu/termekek_k.html Ez jó vagy inkább valami mást tegyek bele? Télen sok lesz a rövid út, ahol a motor fel sem tud rendesen melegedni.

Link to comment
Megosztás:

Most lesz a Merivámban (Z14XEP) 2000Km. Szeretnék egy olajcserét csináltatni rajta. Van néhány kérdésem. Melyik olaj jobb, a szintetikus vagy a félszintetikus? Egyáltalán melyik olajat ajánljátok? Most akcióznak itt nálunk 966Ft-ért félszintetikus 10W40-es Opel olajat. http://www.autoalkatreszek.hu/termekek_k.html Ez jó vagy inkább valami mást tegyek bele? Télen sok lesz a rövid út, ahol a motor fel sem tud rendesen melegedni.

a te autódba hosszuélettartamu opel olaj való, ami szintetikus 5w30 as.

ha nem ezt teszed bele, akkor nem megy el 2 év vagy 30.000 km-t.

Link to comment
Megosztás:

a kötshögök.  jól átszabtak téged.... :roll:  

tessék megtekinteni a kezelési könyv végén lévő motor adatokat.

ott az áll, hogy megengedett motorolajfogyasztás: 0,07L/100 Km.

a szám lehet hogy 0,065L/100 Km, vagyí 0.06L nem tudom pontosan...

azaz 7 deci/1000 km!!! addig kifogástalan a motor, a müködése is rendben..... ez azt jelenti, hogy 7 liter / 10.000 km!!! ...  no . rosszlány szervizesek össze vissza beszélnek, csak hogy bevedd......  :roll:

ezt most én nem értem

az a normális, hogy egy olajcsere-periódus alatt (ha jól tudom, az már 30e km) utánatöltesz kb. 17 liter olajat a 4re? :shock:

Link to comment
Megosztás:

a te autódba hosszuélettartamu opel olaj való, ami szintetikus 5w30 as.

ha nem ezt teszed bele, akkor nem megy el 2 év vagy 30.000 km-t.

Köszi a választ! Utána vettem észre (a postaládába bedobott szórólap főoldalán ló betükkel írva :oops: ), hogy akciós az 5W30-as szintetikus Opel olaj is. 2800Ft/l helyett 1680Ft/l. Akkor ezt fogom venni. Az olajszűrő is olcsó, 492Ft. Arra leszek kíváncsi, hogy mennyi munkadíjat számolnak fel az Opel szervízben? (Hogy pecsét is kerüljön a szervízkönyvbe)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.