Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel tuning


bazs

Recommended Posts

üdv. végig olvastam kb a 10edik oldaltól ezt a témát és ez a turbónyomás emelés, + füstcsavar állítás beindította a fantáziám. nem gyorsulási versenyre akarok menni nem akarom hogy hamar szétmennyen a turbó vagy hengerfej. ahogy olvastam 0.6 0.7 BAR a gyári nyomás ha ilyen 0.9 1.0 ra fel emelem lessz olyan érezhető változás hogy megérje megvenni a nyomásmérő órát és a boost controllert? ja és ha már itt tartunk, ha valakinek lenne elfekvőbe ilyesmi cucc, szívesen átvenném :D

Igen érezhető a különbség, 1 bar+kicsit több mint negyed tekerés az adagolón, nekem most már elég régóta így van, no problém, ja és nem "füstcsavar" az nem szép szó, hanem inkább üzemanyag csavar:D:D:D Óra 5 K egy jobb szabályzó 8K+ cső+bilincs.

Link to comment
Megosztás:

Igen érezhető a különbség, 1 bar+kicsit több mint negyed tekerés az adagolón, nekem most már elég régóta így van, no problém, ja és nem "füstcsavar" az nem szép szó, hanem inkább üzemanyag csavar:D:D:D Óra 5 K egy jobb szabályzó 8K+ cső+bilincs.

Pedig úgy láttam egy árban vannak. bár a "golyós" állító tényleg drágább, és jobbnak is tűnik. láttam róla robbantott rajzot, van itthon eszterga + egy kis vas anyag.. meglátjuk mi lessz :D az órát már meg rendeltem legkésőbb keddre megkell jönnie majd írok hogy hogy sikerült :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Van egy 2003-as Astra G-m. Z17DTL motorral szerelt az autó. Szeretném átalakítani a motorját. Első gondolatom az, hogy átalakítom az egyel "korszerűbb" társára a Z17DTH-ra. Turbo csere, motorvezérlő elektronika. A befecskendezők nem tudom, hogy egyformák-e. A kuplung az enyémben egytömegű, ha marad gyári váltóval akkor megfelel a célnak vagy azt is alakítsam kettős tömegűre? Ez az átalakítás mennyire járható útja a teljesítmény emelésnek?

Gondolkoztam egy olyan variáción is, hogy a Z17DTR motorra cserélni a mostanit, kompletten váltóval együtt. Maga a motorcsere nem egy őrülten bonyolult dolog... de a papírozás, illetve hivatalossá tétele nem tudom mennyire megoldható.

Mi a véleményetek ezekről az átalakításokról?

Kérlek Titeket segítsetek nekem, minden megoldás és variáció érdekelhet és minden segítséget előre is megköszönök.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy opel vectra b X20DTH-s mortorkodú autót csinált-e már valamelyikőtök és ha igen milyen "finomításokat" lehet rajta csinálni ami teljesítménynöveléshez vezet. 2000-res évjáratú a gépezet.

Előre is köszönök minden variációt!

További kellemes fórumozást!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Szevasztok!

Megtudná nekem mondani valaki hogy ha 1.9CDTi Z19DT Diesel motorra szeretnék tuning turbó lefújó szelepet tenni akkor elegendő az alap univerzális szett vagy a plusz elektronikai vezérlősre van szükségem ? vagy hogy tudnám ezt összehozni meik kit-re lenne szükségem ??? HKS-ben gondolkozom főként de lehet szó bármeik nem gyagyi gyártmányról is.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Megtudná nekem mondani valaki hogy ha 1.9CDTi Z19DT Diesel motorra szeretnék tuning turbó lefújó szelepet tenni akkor elegendő az alap univerzális szett vagy a plusz elektronikai vezérlősre van szükségem ? vagy hogy tudnám ezt összehozni meik kit-re lenne szükségem ??? HKS-ben gondolkozom főként de lehet szó bármeik nem gyagyi gyártmányról is.

Válaszotokat előre is köszönöm!

kell hozzá elektronika

mi a vákuum szivattyú után raktunk be egy ipszilont

arra rádug a cső ami elmegy egy mágnesszelephez amit vezérel az elektronika .

onnan tovább megy a cső a szelep felé

az elektronikát vezérlő jelét talán valamelyik gázpedál szálról hoztuk el

nagy vonalakban ennyi :)

ezt egy x20dth-n csináltuk

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert annyi variációt találtam már itt a fórumon erre az óra bekötésre meg turbo beállításra hogy csak na. Valaki olyan segítsen aki vagy csinált ilyet, vagy nagyon vágja a témát.

Tehát amim van:

1x Manuális Boost Controller

1x Turbó nyomás mérő óra

(ezekhez elvileg minden van, gumicsövek, t elosztó meg minden.)

hétvégén szeretnénk ezeket egy ügyeskezű szerelő barátommal bekötni.

Pontosan mit hova? Esetleg valaki rajzolna, vagy linkelne egy bekötési útmutatót?

Köszönöm a segítséget előre is :) (UI: X17DT F Astra )

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok szerető opel tulajdonos lettem! Kérdésem az lenne hogy x20dtl-valaki izmosított már? Gondolok én olyanra hogy nagy turbó esetleg változó geósra nagy cooler? Szeretnék belőle olyan 120-130 le kihozni ja és ez egy g astra! Ha már belül sport meg sport felszereltségű a kis kombinátorom akkor menjen is úgy!? Előre is köszönöm a segítségeteket!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy X17DTL F Astrám és én 1250-2800 fordulat között használom, nem szeretem hajtani, hogyan lehetne a turbó karakterisztikáját eltolni, hogy ebben a fordulatszám tartományban is legyen érezhető hatása, vagy épített-e már be valaki GT1544V változó geometriás turbót, vagy született-e már valakiben hasonló bátor gondolat?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy X17DTL F Astrám és én 1250-2800 fordulat között használom, nem szeretem hajtani, hogyan lehetne a turbó karakterisztikáját eltolni, hogy ebben a fordulatszám tartományban is legyen érezhető hatása, vagy épített-e már be valaki GT1544V változó geometriás turbót, vagy született-e már valakiben hasonló bátor gondolat?

Így van méretezve a motor, én a helyedben ilyenben nem is gondolkodnék. Biztos felfaragható, az nem kérdés, de előkamrás révén a változós turbót majd évente pucolgathatod. Ha fel is rakod, utána jönnek majd a kérdések, hogy a további részegység mit szól hozzá. Valószínűleg a csapágyak, gondolok itt a hajtókar stb. nem igen díjaznák az alacsony fordulaton ébredő jóval nagyobb nyomatékot, ha nagyobb lenne egyáltalán. Gondolom a vezérműtengely sem lenne megfelelő hozzá, adagoló módosítás ect. Haver az 1.7 td puntójára rakott változóst, nagy különbség azért nem történt alacsony tartományban. Lehet beszélni róla, de ezek a változtatások nem kis összegbe kerülnének és kérdés, hogy mekkora különbséget fog eredményezni. Nem akarlak lebeszélni róla, de ezek tények sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szerető opel tulajdonos lettem! Kérdésem az lenne hogy x20dtl-valaki izmosított már? Gondolok én olyanra hogy nagy turbó esetleg változó geósra nagy cooler? Szeretnék belőle olyan 120-130 le kihozni ja és ez egy g astra! Ha már belül sport meg sport felszereltségű a kis kombinátorom akkor menjen is úgy!? Előre is köszönöm a segítségeteket!

Ne haragudjatok de senki se akar válaszolni a kérdésemre?
Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok de senki se akar válaszolni a kérdésemre?

Valószínűleg nem igen piszkálják, kényes az adagolója, ect. Amúgy Chip. Kapsz a 82 paciból ~100at nyomatékod megnő ~50 Nm-el, pénztárcád vékonyodik. Coolert amekkora belefér, nagy turbó hátránya, hogy emelkedik a turbólyuk.

Link to comment
Megosztás:

Vagy még esetleg arra ötlet hogy hogyan lehetne turbónyomást emelni!?

Kell egy turbó nyomás szabályzó, egy nyomás mérő óra, nekem 1.1 BAR-on van, és érezhetőbben jobban húz. Az adagolón is kell hozzá nyitni egy kicsit, megnő minimálisan a fogyasztás, de a teljesítmény is. Bár nekem X17DT Isuzu-m van. Nem tudom, hogy a tiednél hogy működik.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Van egy 1.7 TDS opelom (isuzu motoros) . Szeretnék tanácsokat,tippeket,tapasztalatokat,észrevételeket kérni,az autó motorjával kapcsolatban. Konkrétan a turbónyomást szeretném növelni. Van-e olyan köztetek aki már csinált vagy hallot erről? Mit,hogyan,merre,mennyire...stb? Meddig lehet még "egészségesen" húzni az autó turbóját. Ha rádobnék egy nagyobb coolert akkor mit érnék el vele? Lehet nem tudná feltölteni ez a kis turbó? vagy ellenkezőleg? Alapból mennyit tölt a gyári beállításon? Előre is köszi mindent :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.