Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel tuning


bazs

Recommended Posts

Igazad van! Megnéztem, névleges ~0,7

Valamennyire persze jobban terheli a motort, de 20% alatti nyomásnövelés még simán vállalható módosítás nélküli motorokon. Benzinesen is, dieselen pláne. Értelme csak akkor van, ha ki is használod (taposod)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Miért van az, hogy jól meghajtom az autót akkor egy idő után állat módjára megy, de ha leállítom és újra beindítom akkor megint jól meg kell hajtani hogy normálisan menjen!! ASTRA 1.7 DTI

Remélem vki tud egy értelmes magyarázatot erre.

Üzemanyag szűrő/levegőszűrő mikor lett cserélve? Nem lehet hogy kicsit el van dugulva?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Én is tapasztaltam ezt a jelenséget, egy hajtósabb autópálya menet után felélénkül a motor. SZERINTEM ! a folyamatos magas fordulatszám mellet az "AGY" több kakaót enged a motornak, ugyanis ilyenkor kisebb a károsanyagkipuff. A következő startnál újra alapról indul minden.

Az 1.7 dti egy pörgős motor, nem szeret 2000 alatt dolgozni.

Fontolgatok én is egy kis "AGY"-frissítést, 75 pacinál többet selytek a motorban. :(

Link to comment
Megosztás:

Valóban többet lehet kihozni a motórból, én most chippeltettem (motor vezérlő program optimalizálás soros porton keresztül) 70 ezerért! A különbség észlelhető nagyon megy az autó 75 ből 90 lovas lett. Már 1500-as fordulatról tapadsz az üllésbe! Most már nem kell pörgetni 2000 fölött, hogy menjen. Az előtt csak 170 km/h volt a végsebesség, most meg 190 km/h lazán! De mégis egy tartósabb autopálya menet után még mindig ébred benne plusz lóerő. A szűrők most lettek benne cserélve az összes. Remélem most már belefér a hozzászólásom ebbe a topicba.

Köszönöm a hozzászólást paja ez lehet észszerű magyrázat erre a jelenségre, de akkor sem tetszik, hogy így viselkedik a motor! Jobb lenne, ha mindig normálisan dolgozna a moci!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Helló czinki !

Nekem megoldódott az autópálya tempó utáni plussz erő kérdése.

Ugyanis ki lett cserélve a légtömegmérő, és megszünt a teljesítmény ingadozás.

Az egész úgy kezdődött hogy kedvet kaptam én is a chippeléshez, meg is történt. A második programmal már egész ütős lett a gép kb. +28 paci

De normál használat mellet rángatott az autó, és pár nap után már nem is akart menni 2200 ford/min fölé . Ez légtömegmérő (mondták). Kicseréltem (22000 Ft.) nem is olyan sok 60000 Ft-ért is adtak volna.

A rángatás megmaradt de legalább ment. Vissza lett töltve az eredeti (gyári) program és egész türhető az autó. Ha eredetileg is így ment volna nem költök chiptuningra.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Eddig 5 literes fogyasztásom volt, most meg 5,3-ra jött ki, szerintem ez belefér! Teljesen más vezetni az autót, jobb dinamikusabb. Nem kell pörgetni !!!

Nekem egy X20 DTL -es motorom van... egyik - másik oldalon 110lóerővel kecsegtetnek... vajon mit enne ekkora teljesítménynél?? Összesen 28 Le többlet lenne.. :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Van valakinek SAJÁT tapasztalata a Pbox-szal kapcsolatban? Annyi jót és rosszat hallottam már róla :lol:

Más

Meg tudná valaki mondani, mi a különbség az én G Astrámban és a H Astrában lévő 1.7 cdti motor között? Nem a LE-re és nem is a nyomatékra gondolok, hanem ennek megvalósítására... Lehetséges, h csupán chip tuning?

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Lefújószelep mit ad dieselen?Mivel lesz jobb a 2000 dti vectrám?Más motortuning nélkül is megéri beszerelni? :?:

Hali!

A lefújószelep nem változtat a teljesítményen, csak hangot ad!

Ez a turbó benyásoknál is így van.

Ez egyszerűen a gázelvételkor ad egy erőteljes sziszegő hangot. :twisted:

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.