Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel tuning


bazs

Recommended Posts

On ‎2017‎.‎07‎.‎26‎. at 4:46 PM, koko500 said:

 

1,7 TD Isuzuval lazán  el lehet érni a 100 LE-t. Egy ismerősömnek van, valami brutál módon megy. Persze kormol is rendesen. Anyag van neki adva, és turbó nyomás másfél bar-ra fel van emelve. 2000-től tölt a turbó rendesen, hallani ahogy fütyül, nagyobb gázadásra 2-esben simán kapar. Szerintem veri a gyári 2.0 DTI-t is ebben a formában. Persze nem tartós igy a motor, a hajtókarcsapágyak és a hengerfej hamar letolja a gatyát.

Link to comment
Megosztás:

11 perce, Adam1 írta:

1,7 TD Isuzuval lazán  el lehet érni a 100 LE-t. Egy ismerősömnek van, valami brutál módon megy. Persze kormol is rendesen. Anyag van neki adva, és turbó nyomás másfél bar-ra fel van emelve. 2000-től tölt a turbó rendesen, hallani ahogy fütyül, nagyobb gázadásra 2-esben simán kapar. Szerintem veri a gyári 2.0 DTI-t is ebben a formában. Persze nem tartós igy a motor, a hajtókarcsapágyak és a hengerfej hamar letolja a gatyát.

 

Link to comment
Megosztás:

On 2015. 03. 21. at 23:19, isi írta:
On 2015. 03. 17. at 23:34, Bucii írta:

Sziasztok! Most találtam csak rá erre a forumra. :) Van egy 96-os isuzu f astram. Olvasgattam visszamenőleg, hogy lehet egészségesen huzni a turbo nyomást. Kérdésem az lenne, hogy ez tényleg egészséges-e valamint meddig lehet huzni, és mik kellenek hozzá. Ha valaki ezt elmesélné nekem annak lógnék egy korsó sörrel. :D

1 barig tuti! Már 4 éve ezen megy nekem kb 80 ezer km. De 1.3ig elmehet. Adagolón fél csavar, zöldkártya így sem akadály, nekem hozza az euro 2-t.

Hello!nekem b vectrám van 99 x20dth 101paci.ezen is lehet plusz turbonyomást elerni,illetve az plusz üzemanyagot neki?ja és hogy manuálisan kell,vagy programmal?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Üdv, adott egy 1.7td isuzu kérdés lenne, elvolt tőle nagyon a kaja, adtam neki h jobban is menjen ,meg vártam a kojtott :D de nem sok viszont alapjáratott nem tok elvenni neki ha sokat adok neki :/ mi lehet a megoldás? 1 fordulatotot tekertem kb 1200 lehet az alapjárat 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
On 2015. 04. 15. at 7:51, Bucii írta:

 

Adagolón már állítottam észrevehető változás volt. Gondolkodom most egy nyitott rendszeren is. Valamint a turbo nyomást hogy leeht növelni? :D

Elmagyaráznátok részletesen ezt a teljesítmény növelést? 

F astra 1.7 tds isuzu 82 le

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.