Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

9,2%-os piaci részesedéssel ez volt kategóriájának legnépszerűbb képviselője Európában.

Ez elég soknak tűnik...itthon nem sokat láttam....ebből is látszik, hogy Európa még mindig az osztrák határnál kezdődik :lol: :lol:

Viszont a V6-os turbót nemértem. Ahogy én látom a mostani dizelek csendesek, erősek, jók, szépek, körérek, ugyesek, stbstb miért csinálták meg benzines verzióval is??. Ebben a kategóriában nem gyakori az ilyen motorválaszték, nem?

Link to comment
Megosztás:

Ez elég soknak tűnik...itthon nem sokat láttam....ebből is látszik, hogy Európa még mindig az osztrák határnál kezdődik :lol: ;)

Viszont a V6-os turbót nemértem. Ahogy én látom a mostani dizelek csendesek, erősek, jók, szépek, körérek, ugyesek, stbstb miért csinálták meg benzines verzióval is??. Ebben a kategóriában nem gyakori az ilyen motorválaszték, nem?

A piaci részesedést nézve szerintem akár reális is lehet. Én nap mint nap szembesülök azzal a ténnyel, hogy rengeteg C Vectra fut Budapest útjain.

Legtöbb az ezüst és a fekete, de rubens vörösben is naponta találkozom legalább 2 példánnyal.

A dízelre válaszolva szerintem annyira még nem hibátlan a dolog. Volt alkalmam egy 1,9 Cdti dízelben ücsörögni és mondhatom, hogy rázza az autót, míg az 1,8-as benzinesről nem mondod meg, hogy jár.

Szerintem, ha legközelebb választanom kell akkor is benzinest választok...hacsak asszonkám meg nem vétózza a dolgokat. :lol:/

Zeuss

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Hali!

Én új tag vagyok és szeretném megkérdezni,hogy tudtok-e 16-os acélfelnit vectra c-re?

jónapot!!!

a keres kinálba tessék megpróbálni!!!

ide meg tessék beirni az autód paramétereit, illetve tessék társalogni a Vectra C ről!!

:lol:

Vectra C,Signum ülésfűtés kapcsolót keresek!Segi!

szerintem ilyet bontva, vagy valakinek elfekvőbe nem fogsz találni...

szerintme nem lehet nagyon horror áron az uj....

utolag szeeltettél ülésfütést a vectrába???

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jó napokat!

Nekem egy kérdésem lenne.Sikerült vásárolnom egy új Vectra GTS-t,de mivel külföldön vettem és maradok is egy darabig,szeretnék egy magyar nyelvű kezelési könyvet.Lehet ezt kapni valahol otthon külön,vagy esetleg az interneten fellelhető-e?A segítséget előre is köszönöm.

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

irj egy emailt az info@opel.hu ra, és ők el mondják, hogy hogy lehet hozzájutni egy ilyen könyvhöz...

Sajnos azon már túl vagyok,eredménytelenül.De 2 hét múlva hazakocsikázok és keresek valahol ilyen könyvet.Legalább kipróbálom igazán hosszú távon is(1500km).

Köszi a segítséget,kellemes húsvétot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon, ezért elnézést, ha valakit zavarnék.

Régen (7 évvel ezelött) vectra tulaj voltam, jónéhány cserbenhagyás után átpártoltam más márkákhoz (Skoda Octavia, VW Passat), viszont most tervbe van véve egy új Opel Vectra megvásárlása. Vacilálok, hogy válasszam-e a most kifutó tipust egy 150 le-s diesel-lel, vagy várjam meg a néhány hónap múlva bemutatkozó Új Vectra-t (ami egyébként nekem nagyon tetszik). Egyáltalán megbizható ez a diesel motor (eddig kizárolag PDTDI-kkel jártam ? 130, 140, 170 Le-s motorokkal ? ezek minösége enyhén szólva nagyon vegyes volt).

Ti mit választanátok?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Egy nem mindennapi problémával fordulok hozzátok.

Van egy 2004 évjáratú vectrám 1.9 cdti 120 lovas.

A probléma az vele,hogy valahol hézag van a hajtásláncba.

Motortartó bakok rendbe lendkerék kicserélve futómű szilentek éppek és még is gázadásnál ránt motorféknél szintén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.