Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

Azért, mert ezeket a fejegységeket, mint ami a tiédben is van (Siemens) nagyon gyorsan lecserélték komolyabbakra (2005), és azokhoz már volt, a régiekkel meg nem foglalkoztak.

Köszi az infót. Mondjuk ezt nem tehetnék meg, mert van 2-3 olyan év amikor ezeket szerelték az autókba és ez idő alatt szerintem több 10 ezer ember vásárolt olyan autót. Azokkal a tulajdonosokkal mi lesz? Lehet kéne írni ez ügyben a navteq-nek? :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót. Mondjuk ezt nem tehetnék meg, mert van 2-3 olyan év amikor ezeket szerelték az autókba és ez idő alatt szerintem több 10 ezer ember vásárolt olyan autót.

A 2005-ös modellfrissítéskor lecserélték a navigációs rendszert. A Vectra C-t 2002 nyarán/őszén kezdték forgalmazni Magyarországon. Mit gondolsz, ebben a bő 2 évben mennyi csúcsfelszereltségű C Vectrát adtak el idehaza? Szvsz nemhogy több tízezret, de még százat sem. Nem voltunk olyan piac amivel érdemes volt számolni. Sőt, meg merem kockáztatni hogy a modellfrissítésig hivatalosan nem is forgalmazták nálunk a navis csúcsváltozatot.

Link to comment
Megosztás:

A 2005-ös modellfrissítéskor lecserélték a navigációs rendszert. A Vectra C-t 2002 nyarán/őszén kezdték forgalmazni Magyarországon. Mit gondolsz, ebben a bő 2 évben mennyi csúcsfelszereltségű C Vectrát adtak el idehaza? Szvsz nemhogy több tízezret, de még százat sem. Nem voltunk olyan piac amivel érdemes volt számolni. Sőt, meg merem kockáztatni hogy a modellfrissítésig hivatalosan nem is forgalmazták nálunk a navis csúcsváltozatot.

Valójában az összes addigi eladásra gondoltam, hiszen Magyarország az Unió része, tehát a magyar térképnek is rajta kellett volna lennie, főleg amikor 2010-2011-es frissítést kitolták. Én így értettem. :)

Link to comment
Megosztás:

Valójában az összes addigi eladásra gondoltam, hiszen Magyarország az Unió része, tehát a magyar térképnek is rajta kellett volna lennie...

Én értem hogy mire gondoltál, de a szoftverfejlesztőket vajmi kevéssé érdekli hogy a célpiac része-e az EU-nak vagy sem, ők, mivel üzleti alapon gondolkodnak, csak a befektetés megtérülését tartják szem előtt. Amúgy Görögország térkép sincs hozzá, pedig ők 1981 óta tagjai az Úniónak.

Link to comment
Megosztás:

Most meg olyan van, hogy nem indul el a CD, rádió, navi meg fedélzeti számítógép. Hiába nyomom meg a bekapcsoló gombot nem reagál. a kijelzőn csak az opel embléma van. a fűtést és a légkondit tudom állítani.
Mi lehet a gond? Valami tapasztalat? :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

par kerdest tennek fel nektek de elotte leirom a problemakat,

caravan cosmo 1,9 cdti 88kw Z19DT

1.
alapjaraton a generator felol furcsa hangok jonnek (olyan mintha csavar kalimpalna benne)
csak alapjaraton az elso inditasnal lehet hallani, semmikor maskor, akkor is valtozo jelleggel. hol nagyon hangos
olykor pedig semmi hang nem jon

2.
az elso kerekek felol mig be nem "melegszik" nyikorgas hallatszik a fekvorendoroknel. ez mi lehet?


3.
a muszarfalon folyamatosan hibat jelez az

elektro-hidraulikus szervokormany meghibasodas jel es az
elektronikus menetstabilizator rendszer ESP


4.
a kozponti computernel pedig az 5 lehetseges adatbol gyujtastol szamitott 3-5 mpig mindent jol
es helyesen mutat majd kb 5mp utan a megteheto hatralevo ut, felhasznalt uzemanyagmennyiseg es
az atlagfogyasztas 100kmen levo adatok hibat jeleznek

3/b
az index elefejtett visszaugrani


Elvittem a godolloi opel szervizbe ott az elso ketto hiba meg nem allt fent a
3. hibat "elvileg" megcsinaltak (computer frissitessel) aminek az eredmenye lett 3/b, es ,h miutan leallitottam az autot
visszajott a hiba..
A 4. hibarol azt mondtak ,h a kozponti kijelzot kell cserelni gyari, uj 800k.. amit nem kommentalok


Voltam egy szakinal is aki a 4. hibat nem is latta a gepen, a 3-ra pedig teljes kormanykerek cseret
mondott mindossze 200-300k-ert.

Szerintetek mik lehetnek a problemak es kit vagy melyik szervizt tudjatok ajanlani?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

par kerdest tennek fel nektek de elotte leirom a problemakat,

caravan cosmo 1,9 cdti 88kw Z19DT

1.

alapjaraton a generator felol furcsa hangok jonnek (olyan mintha csavar kalimpalna benne)

csak alapjaraton az elso inditasnal lehet hallani, semmikor maskor, akkor is valtozo jelleggel. hol nagyon hangos

olykor pedig semmi hang nem jon

2.

az elso kerekek felol mig be nem "melegszik" nyikorgas hallatszik a fekvorendoroknel. ez mi lehet?

3.

a muszarfalon folyamatosan hibat jelez az

elektro-hidraulikus szervokormany meghibasodas jel es az

elektronikus menetstabilizator rendszer ESP

4.

a kozponti computernel pedig az 5 lehetseges adatbol gyujtastol szamitott 3-5 mpig mindent jol

es helyesen mutat majd kb 5mp utan a megteheto hatralevo ut, felhasznalt uzemanyagmennyiseg es

az atlagfogyasztas 100kmen levo adatok hibat jeleznek

3/b

az index elefejtett visszaugrani

Elvittem a godolloi opel szervizbe ott az elso ketto hiba meg nem allt fent a

3. hibat "elvileg" megcsinaltak (computer frissitessel) aminek az eredmenye lett 3/b, es ,h miutan leallitottam az autot

visszajott a hiba..

A 4. hibarol azt mondtak ,h a kozponti kijelzot kell cserelni gyari, uj 800k.. amit nem kommentalok

Voltam egy szakinal is aki a 4. hibat nem is latta a gepen, a 3-ra pedig teljes kormanykerek cseret

mondott mindossze 200-300k-ert.

Szerintetek mik lehetnek a problemak es kit vagy melyik szervizt tudjatok ajanlani?

Hali.Cserélj CIM modult utána a hibakódok eltünnek.A csikorgás-nyikorgást pedig hallani kellene.

Üdv.

Módosítva : hening
Rossz idézés.
Link to comment
Megosztás:

Rendben. Talatam a vateran egy cim modult 14.000 hufert de gondolom ez nem megy ilyen egyszeruen.. hol erdemes keresnem?

Visszaolvastam es a Wessz kollegaval megprobalom felvenni a kapcsolatot, ot itt tobben javasoltak.

Nem ám.A gyári szám egyezzen és le legyen tanítva!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

par kerdest tennek fel nektek de elotte leirom a problemakat,

caravan cosmo 1,9 cdti 88kw Z19DT

1.

alapjaraton a generator felol furcsa hangok jonnek (olyan mintha csavar kalimpalna benne)

csak alapjaraton az elso inditasnal lehet hallani, semmikor maskor, akkor is valtozo jelleggel. hol nagyon hangos

olykor pedig semmi hang nem jon

2.

az elso kerekek felol mig be nem "melegszik" nyikorgas hallatszik a fekvorendoroknel. ez mi lehet?

3.

a muszarfalon folyamatosan hibat jelez az

elektro-hidraulikus szervokormany meghibasodas jel es az

elektronikus menetstabilizator rendszer ESP

4.

a kozponti computernel pedig az 5 lehetseges adatbol gyujtastol szamitott 3-5 mpig mindent jol

es helyesen mutat majd kb 5mp utan a megteheto hatralevo ut, felhasznalt uzemanyagmennyiseg es

az atlagfogyasztas 100kmen levo adatok hibat jeleznek

3/b

az index elefejtett visszaugrani

Elvittem a godolloi opel szervizbe ott az elso ketto hiba meg nem allt fent a

3. hibat "elvileg" megcsinaltak (computer frissitessel) aminek az eredmenye lett 3/b, es ,h miutan leallitottam az autot

visszajott a hiba..

A 4. hibarol azt mondtak ,h a kozponti kijelzot kell cserelni gyari, uj 800k.. amit nem kommentalok

Voltam egy szakinal is aki a 4. hibat nem is latta a gepen, a 3-ra pedig teljes kormanykerek cseret

mondott mindossze 200-300k-ert.

Szerintetek mik lehetnek a problemak es kit vagy melyik szervizt tudjatok ajanlani?

1: maga a generátor szabadonfutó része, vagy feszítő görgő, vagy ékszíj.

2: stabilizátor szilentek kopottak, kiszáradtak, nyáron a melegbe nem fogja csinálni.

3: CIM modul (3b is, bár ott nem tudom, mire gondoltál, nem veszi vissza kanyarodás után???)

4: fogalmam sincs, de azt se tudom, milyen fejegység, milyen kijelzővel?

Link to comment
Megosztás:

megprobalom keppel is illusztralni, ettol fuggetlenul mar keresem a megfelelo cim modult es a szakembert

koszonom az eddigi tanacsokat

kozvetlenul inditas utan

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140405_072827_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140330_210001_13_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

es par masodperccel kesobb jonnek a hibakodok

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/2hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140405_073055_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

megprobalom keppel is illusztralni, ettol fuggetlenul mar keresem a megfelelo cim modult es a szakembert

koszonom az eddigi tanacsokat

kozvetlenul inditas utan

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140405_072827_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140330_210001_13_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

es par masodperccel kesobb jonnek a hibakodok

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/2hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140405_073055_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lehet az a baja, hogy németre van állítva a nyelv. :D

Link to comment
Megosztás:

Most meg olyan van, hogy nem indul el a CD, rádió, navi meg fedélzeti számítógép. Hiába nyomom meg a bekapcsoló gombot nem reagál. a kijelzőn csak az opel embléma van. a fűtést és a légkondit tudom állítani.

Mi lehet a gond? Valami tapasztalat? :(

Szia!

Esetleg lehet gond az előlapi átvezető csatlakozó hibája is! Ha ez rossz, akkor bármit nyomsz meg az előlapon nem történi ksemmi! Egy próbát megérne, hogy megnézd, ez javítható dolog!

Link to comment
Megosztás:

megprobalom keppel is illusztralni, ettol fuggetlenul mar keresem a megfelelo cim modult es a szakembert

koszonom az eddigi tanacsokat

kozvetlenul inditas utan

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140405_072827_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140330_210001_13_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

es par masodperccel kesobb jonnek a hibakodok

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/2hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140405/20140405_073055_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szia!

Kettes próblémára a lengéscsillapító is megoldás lehet! Nekem szintén nyiszogott igaz hátul, és lengés csillapitó csere után megoldódott!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Esetleg lehet gond az előlapi átvezető csatlakozó hibája is! Ha ez rossz, akkor bármit nyomsz meg az előlapon nem történi ksemmi! Egy próbát megérne, hogy megnézd, ez javítható dolog!

Köszi a tippet. :) Most működik, de hol van az az előlapi átvezető csatlakozó? Már a nevétől is megrémültem. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet. :) Most működik, de hol van az az előlapi átvezető csatlakozó? Már a nevétől is megrémültem. :D

Ki kell szedni a fejegységet, majd leszedni az előlepot, és meglátod ey kb 3cm hosszú csatlakozó ami forrasztva van a fejegység elejére!

Ha nem vagy jártas akkor óvatosan, nehogy törjön valami!

Link to comment
Megosztás:

Ki kell szedni a fejegységet, majd leszedni az előlepot, és meglátod ey kb 3cm hosszú csatlakozó ami forrasztva van a fejegység elejére!

Ha nem vagy jártas akkor óvatosan, nehogy törjön valami!

Ha ismét megállna, akkor kipróbálom, de a fejegységet, hogyan kell leszedni? Látok ott 4 pici lukat, azzal kell valamit csinálni? Valami speckó szerszám kell, vagy mit kell oda bedugni?

Link to comment
Megosztás:

Ha ismét megállna, akkor kipróbálom, de a fejegységet, hogyan kell leszedni? Látok ott 4 pici lukat, azzal kell valamit csinálni? Valami speckó szerszám kell, vagy mit kell oda bedugni?

Igen abba a 4 pici lyukba kell a kiszedő szerszámot bedugni! De azért azt javasolnám, hogyha nem nagyon vagy jártas a műszaki dolgokban, forrasztásban, akkor inkább bízd szakemberre!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy 2006-os Vectra Caravan-t (Z19DTH). Nem tudni, hogy van-e benne riasztó. Mindenesetre hiába nyomom meg kétszer a bezáró gombot, lezárja a zárakat, de más nem történik. Ajtónyitásra nem szólal meg. A biztosítékai bent vannak és a rádió mellett jobb oldalon is van egy riasztóra utaló gomb, amit hiába nyomok meg, nem világít. Honnan lehet tudni, hogy van-e benne riasztó? Hol kellene lennie a modulnak? A csomagtérben lévő biztosíték tábla mellett van kb. 4-5 kábelkorbács, végükön csatlakozókkal. Azokat sem tudom, mik lehetnek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy 2006-os Vectra Caravan-t (Z19DTH). Nem tudni, hogy van-e benne riasztó. Mindenesetre hiába nyomom meg kétszer a bezáró gombot, lezárja a zárakat, de más nem történik. Ajtónyitásra nem szólal meg. A biztosítékai bent vannak és a rádió mellett jobb oldalon is van egy riasztóra utaló gomb, amit hiába nyomok meg, nem világít. Honnan lehet tudni, hogy van-e benne riasztó? Hol kellene lennie a modulnak? A csomagtérben lévő biztosíték tábla mellett van kb. 4-5 kábelkorbács, végükön csatlakozókkal. Azokat sem tudom, mik lehetnek.

Elvileg van benne, ha gomb benne van! Mondjuk ülj be, nyomd meg kétszer a bezáró gombot ,és mozogj, ekkor a megkell hogy szólaljon mert a gyári riasztónak van belső mozgás érzékelője!

Link to comment
Megosztás:

Elvileg van benne, ha gomb benne van! Mondjuk ülj be, nyomd meg kétszer a bezáró gombot ,és mozogj, ekkor a megkell hogy szólaljon mert a gyári riasztónak van belső mozgás érzékelője!

Sajnos nem jártam eredménnyel. Nem szólalt meg semmi. Pedig visszakerestem a hirdetést és ott írja, hogy van benne riasztó.

Közben ért egy kis sokk. 3 napja menet közben leállt és kigyulladt a töltés és az ESP lámpa. Ezután gyújtás volt, de nem engedte forgatni az indítómotort. Kb. 10 perc múlba beindult az autó és ment tovább. Következő nap reggel, elindulás után 2-3 perccel ugyan ez volt a hiba és egész délelőtt nem indult, majd egyszer csak kialudtak a lámpák és beindult. Azóta tökéletesen működik az autó. A motor hiba lámpa egyszer sem világított. Egy ELM327-es diagnosztika kábel és a scan master program U2501-es hibakódot írt ki, amíg fenn állt a hiba. Erre egy külföldi fórum azt dobta ki, hogy a motorvezérlő nem kommunikál. Canbus hiba. Kérdésem, hogy mi okozhatta ezt a hibajelenséget és számíthatok-e még rá?

Üdv: Norbi

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek!

Szóval adott egy 2002. évi C Vectra! 2.2 benzin -elegance -sedan

Van némi problémám a jobb első ülésben lévő ülésfoglaltság érzékelővel,ill. az ezt vezérlő egységével,ami a váltó box-ban helyezkedik el!

Folyamatosan jelez a műszerfalon a légzsák lámpa.

Kivették az egységet,megpróbálták újraprogramozni,de nem tartja meg az új beállításokat,így cserére szorul...

Az lenne a kérdésem,hogy mennyire kell szerintetek passzolnia az új vezérlőegységnek a régivel,hogy rá lehessen telepíteni az beállításokat.

Egyesek szerint a 2 nyomtatott betűjelnek kell egyeznie!

Mások szerint a befutó csatlakozók színének kell megegyeznie!

Ha valaki tud,kérem segítsen,mert műszaki vizsga közeleg és szeretném letudni ezt a hibát!

Előre is köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.