Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

ezt találtam a www.veteranopel.hu -n (egyéb apróhirdetések között):

Feladás dátuma: 2005-03-13 14:29

Hírdetés szövege: 1984-es Opel Monza 2.5E autómata német papirral,kulcsal aranymatál szinben eladó,gyári állapotban.

Elérhetőség: 06209576251

Irányár: 180000

Sorszám: 30

Sztem naon gyári állapotban kell lennie hogy ennyit megérjen, pláne hogy nincsenek magyar papírjai. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Öcsém alkudozot egy győri emberrel egy 85-ös évjáratú e rekordra, de a pasi kicsit el van szállva. Motor és váltó nélkül 45ezret akar érte. Beígértünk neki 25-öt és mi megyünk el érte, de annyiért nem adja. A vicc az hogy a hirdetésben azt írta, hogy helyhiány miatt sürgősen eladó. Asszem megtarthatja ennyiért az autóját. :(

Link to comment
Megosztás:

Öcsém alkudozot egy győri emberrel egy 85-ös évjáratú e rekordra, de a pasi kicsit el van szállva. Motor és váltó nélkül 45ezret akar érte. Beígértünk neki 25-öt és mi megyünk el érte, de annyiért nem adja. A vicc az hogy a hirdetésben azt írta, hogy helyhiány miatt sürgősen eladó. Asszem megtarthatja ennyiért az autóját. :(

Van egy E Rekordom alkatrésznek eladó ... ma holnap felrakom valahova a részleteket és küldöm a linket...

Link to comment
Megosztás:

Az eladó E Rekord az 1-es változat, keskeny hátsólámpás. Extrák: Speer difi, 5-ös váltó, Injector, szervo, elektromos ablakok, központizár, sötétített és csere sima üvegek. Passat :oops: alufelnik. 14" 4x100, Senator A analóg műszerfal, enforcer risztó (nem ugri-bugri kódos) meg egy csomó plussz cuccos pl: hengerfejek (2db) injector alkatrészek :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bocs csak most olvastam az elejit! Már többször belefutottam ebbe a cabrió Szeni B-be, de akárhol láttam mindig ugyan az volt a rendszáma :shock: Lehet, csak ezt az egyet csinálták belöle??

Kb. 2 hónapja Pesten láttam egy valamit (?) Szenator B eleje volt és kombi hátulja. Na ez mi rák lehetett?? :?

Link to comment
Megosztás:

Bocs csak most olvastam az elejit! Már többször belefutottam ebbe a cabrió Szeni B-be, de akárhol láttam mindig ugyan az volt a rendszáma :shock: Lehet, csak ezt az egyet csinálták belöle??

Elvileg ez egy Keinath KC5-ös ha minden igaz, és én úgy tudom hogy 83db készült belőle, de ebben benne van nemtom mennyi Monza Cabrio is.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg ez egy Keinath KC5-ös ha minden igaz, és én úgy tudom hogy 83db készült belőle, de ebben benne van nemtom mennyi Monza Cabrio is.

Kösz! :lol: Ha lesz zsém szerzek egy ilyet is!! :lol: Opel alkatrész katalógusban találtam alkatrészeket L-es (long-os) Szenátorhoz :shock: No, egy olyat megnéznék közelebbről!! 8) Látot már valaki?? Esetleg valami picture?? Létezik ilyen??

Link to comment
Megosztás:

Kösz! :lol: Ha lesz zsém szerzek egy ilyet is!! :lol: Opel alkatrész katalógusban találtam alkatrészeket L-es (long-os) Szenátorhoz :shock: No, egy olyat megnéznék közelebbről!! 8) Látot már valaki?? Esetleg valami picture?? Létezik ilyen??

Minden jel szerint létezik, bár én elsőre nem sok különbséget látok a sima Senatorral összehasonlítva, de valahova mégiscsak eldugták azt a 15cm tengelytávnövekedést. Mintha a hátsó utasajtó nagyobb (hosszabb) lenne mint a szériaváltozaton. Amúgy 180db készült belőle összesen, és a tengelytávnövelés felára 17000DM(!) volt.

Senator_b-017.jpg

Link to comment
Megosztás:

Még sajnos nem :evil: Mert mindig vmelyikünki dolgozik. De majd a jövő héten megpróbáljuk.

Amúgy viszem Opeltominak a kardánt. Rem jó lesz neki.

Az elektromos ablak kapcsolókat és a bal első ablakemelő már átkerült, így egy év után újra leengedhetők az ablakok 8)

Link to comment
Megosztás:

Így elsőre NEM tetszik :?

:shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Jó-jó és mitől Monza?? :roll: Nem tom' aszem én is elég régi módi vaok! ... vagy csak szokni kell még, hogy illen lesz.

Ha valakit érdekel vannak képeim egy teljesen felújított Olympia Rekord-ról!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó-jó és mitől Monza??

Hát attól hogy az van odaírva! :lol: Amúgy meg gondolom valami négyüléses (luxus)kupé lesz orrmotorral és hátsókerékhajtással, so leginkább a szépemlékű Monzához hasonlít, annak meg olyan jól csengett a neve, ráadásul ezt a nevet nem kell újra bevezetni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.