Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az autó amit megnézek ez: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/senator/opel_senator_3.0_24v_cd-5682703

Elméletileg a karosszériával nincs gond, a motor váltó pedig jó volt, ahhoz nem kellett nyúlni. Az eladó szerint egy-két apróságot leszámítva mehetne műszakira. A hátsó szélvédőt kell beragasztani, mert a fényezés miatt az ki lett szedve és még nem lett visszarakva, valamint a díszléceket kellene felragasztani. Állítólag minden elektromos dolog működik, a klíma is.

Kíváncsi vagyok milyen lesz!

Esetleg valamelyikőtök nem nézte már meg ezt az autót valamikor vagy beszélt már az eladóval?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valaki tudna segíteni E Rekordban az anyósülés felőli ajtóban hová kell rakni a központi zár motorját, és hogy a motor ugyan olyan-e mint a hátsó ajtókban? Köszi!

Az összes ugyan olyan. Az ajtó elejébe kell rakni, mint a bal oldalon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az autó amit megnézek ez: http://www.hasznalta..._24v_cd-5682703

Elméletileg a karosszériával nincs gond, a motor váltó pedig jó volt, ahhoz nem kellett nyúlni. Az eladó szerint egy-két apróságot leszámítva mehetne műszakira. A hátsó szélvédőt kell beragasztani, mert a fényezés miatt az ki lett szedve és még nem lett visszarakva, valamint a díszléceket kellene felragasztani. Állítólag minden elektromos dolog működik, a klíma is.

Kíváncsi vagyok milyen lesz!

Esetleg valamelyikőtök nem nézte már meg ezt az autót valamikor vagy beszélt már az eladóval?

én tavaly néztem még itt pesten,de akkor nagyon szét volt szedve....majdnem megvettem csak féltem milye nem lesz meg összerakás közben.aztán ahogy hallottam hiányoztak is dolgok,de elvileg ha jól tudom rendesen összerakták.azért nézd meg milye mükszik és milye nem.

egyébként nem mostani a festése.....legalább 2 éves,de sztem jól lett megcsinálva,mert udvaron ált 1-2 évet amikor megnéztem és semmi baja nem volt sehol sem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valaki tudna segíteni E Rekordban az anyósülés felőli ajtóban hová kell rakni a központi zár motorját, és hogy a motor ugyan olyan-e mint a hátsó ajtókban? Köszi!

Szia! Valószínűleg én vagyok itt a legkevésbé járatos ezekben az autótípusokban, de szerintem az első ajtókban lévő központ zár motor más mint a hátsó ajtóké, mert az első ajtós "vezérlő motor" is míg a hátsó csak sima záró. Lehet, hogy rosszul mondom, ezesetben elnézést. A Vectrámban legalábbis így van.

Link to comment
Megosztás:

én tavaly néztem még itt pesten,de akkor nagyon szét volt szedve....majdnem megvettem csak féltem milye nem lesz meg összerakás közben.aztán ahogy hallottam hiányoztak is dolgok,de elvileg ha jól tudom rendesen összerakták.azért nézd meg milye mükszik és milye nem.

egyébként nem mostani a festése.....legalább 2 éves,de sztem jól lett megcsinálva,mert udvaron ált 1-2 évet amikor megnéztem és semmi baja nem volt sehol sem.

Na, hát ez jól hangzik. Legalábbis így elsőre. Most néztem, hogy eltűnt a hirdetés amit belinkeltem. Lehet, hogy elvitték? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szia! Valószínűleg én vagyok itt a legkevésbé járatos ezekben az autótípusokban, de szerintem az első ajtókban lévő központ zár motor más mint a hátsó ajtóké, mert az első ajtós "vezérlő motor" is míg a hátsó csak sima záró. Lehet, hogy rosszul mondom, ezesetben elnézést. A Vectrámban legalábbis így van.

Jól mondod, hogy te vagy a legkevésbé járatos benne! Ha nem is láttál ilyen központizárat, akkor miért szólsz bele? Nyugodj bele, hogy az összes motor egyforma, (vagyis van jobbos és balos), mert a rudazatban van egy kapcsoló, ami adja a jelet a vezérlő elektronikának.

Link to comment
Megosztás:

Jól mondod, hogy te vagy a legkevésbé járatos benne! Ha nem is láttál ilyen központizárat, akkor miért szólsz bele? Nyugodj bele, hogy az összes motor egyforma, (vagyis van jobbos és balos), mert a rudazatban van egy kapcsoló, ami adja a jelet a vezérlő elektronikának.

Nézd! Odaírtam azt is, hogy ha rosszul mondom akkor elnézést!

Szerintem nem kellene leb@aszni az embert azonnal! De biztos ezt is rosszul gondolom!

Link to comment
Megosztás:

Na, hát ez jól hangzik. Legalábbis így elsőre. Most néztem, hogy eltűnt a hirdetés amit belinkeltem. Lehet, hogy elvitték? :blink:

a senator egy nagyon komoly auto ,agyon elektronzálva és egy igazi hiba gyujtemény tud lenni ....

nekem 5 db után az a véleményem hogy gusztustalanul nagy kitartás kell ahoz hogy egy ilyet talpra állits , szerelőket és szervizeket kerülni kell mert ugy lerántanak mint riadt majmot a fárol... magadnak kell egy személyben lenni autó szerelőnek ,lakatosnak ,villamossági szerelőnek és minden másnak....

oldalakat irhatnék arrol hogy mi minden baja lehet,főleg az előéletükböl kifolyólag ,nem a tipus olyan rossz !

ha tényleg B senator kell akkor fogadj meg egy jó tanácsot , hozz egy max 150ekm -es német autót és vagyél hozzá "papir donort" itthon ,a magyar autot meg bonsd el...

amugy a szoban forgó senator a haveromé és az én nevemen van ,ő csak uzemben tartó :)

Link to comment
Megosztás:

a senator egy nagyon komoly auto ,agyon elektronzálva és egy igazi hiba gyujtemény tud lenni ....

nekem 5 db után az a véleményem hogy gusztustalanul nagy kitartás kell ahoz hogy egy ilyet talpra állits , szerelőket és szervizeket kerülni kell mert ugy lerántanak mint riadt majmot a fárol... magadnak kell egy személyben lenni autó szerelőnek ,lakatosnak ,villamossági szerelőnek és minden másnak....

oldalakat irhatnék arrol hogy mi minden baja lehet,főleg az előéletükböl kifolyólag ,nem a tipus olyan rossz !

ha tényleg B senator kell akkor fogadj meg egy jó tanácsot , hozz egy max 150ekm -es német autót és vagyél hozzá "papir donort" itthon ,a magyar autot meg bonsd el...

amugy a szoban forgó senator a haveromé és az én nevemen van ,ő csak uzemben tartó :)

Bár nem voltam még b seni közelében, meg még a rekordom sincs kész, de én úgy látom hogy a b senibe opelék bele akartak tenni minden jót, amit meg is tettek, csak sajnos ez volt az első ilyen generáció, amiben igazán sok elektronika volt, és még tele van gyerekbetegségekkel, nem volt ideje kiforrni magát. Aztán az ilyesmi 20év után tud nagyon csúnyán visszaütni.

Link to comment
Megosztás:

a senator egy nagyon komoly auto ,agyon elektronzálva és egy igazi hiba gyujtemény tud lenni ....

nekem 5 db után az a véleményem hogy gusztustalanul nagy kitartás kell ahoz hogy egy ilyet talpra állits , szerelőket és szervizeket kerülni kell mert ugy lerántanak mint riadt majmot a fárol... magadnak kell egy személyben lenni autó szerelőnek ,lakatosnak ,villamossági szerelőnek és minden másnak....

oldalakat irhatnék arrol hogy mi minden baja lehet,főleg az előéletükböl kifolyólag ,nem a tipus olyan rossz !

ha tényleg B senator kell akkor fogadj meg egy jó tanácsot , hozz egy max 150ekm -es német autót és vagyél hozzá "papir donort" itthon ,a magyar autot meg bonsd el...

amugy a szoban forgó senator a haveromé és az én nevemen van ,ő csak uzemben tartó smile.png

nekem hetente elfogy a kitartásom aztán 2 nap szünet után megjön... :)

már félig megrajzoltam a kapcsolási rajzát a kábelköteg méreteivel együtt,de még csak befelé megyek az erdőbe...ennyi idő alatt és munkával már rég összraktam volna egy A2-es senit.....

Link to comment
Megosztás:

nekem hetente elfogy a kitartásom aztán 2 nap szünet után megjön... :)

már félig megrajzoltam a kapcsolási rajzát a kábelköteg méreteivel együtt,de még csak befelé megyek az erdőbe...ennyi idő alatt és munkával már rég összraktam volna egy A2-es senit.....

általában én is igy vagyok vele.....

ennyi idő alatt mint a mostani kocsimat már rég össze pakoltam volna 3 mantát :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Úgy döntöttem, befejezem a rekordozást, eladnám az autót is, meg a motyókat is.

Autó: 1984-es, 2.0E, hengerenkénti befecsis, aranymetál, bejegyzett LPG-s, AC-stag szekvenciális rendszerrel, műszaki: 2012.július 4-ig. (a gázszett 25,000km-es)

4 elektromos ablak, kp. zár, 2 elektromos tükör, bal fűthető, üvegek szinezettek.

motor, váltó rendben, bár tömítéseket cserélni kellene, a olajcsere 8ezrenként volt, fél litert kellett utántölteni.

Kaszni ránézésre közepes, 1 küszöb lyukas, 1 ajtó rohad.

valójában ráférne egy komplett lakatolás, tornyok nagyon szarok, nyúlványokat nem tudom, gondolom szétszedés közben előjönne még jópár dolog...

ami van hozzá:

-egy komplett motor+váltó

- még egy motor, külön a hengerfej, külön automata váltó

- 2 diffi, futómű

- négy komplett színazonos ajtó

- szívósorok, generátor stb.

- ülések ugyanolyan bézs, a két első ülés fűthető

- van két állítható gázos teló, nem tudom milyen állapotban...

- + egy csomó alkatrész még, nem sorolom

- téli nyári gumik jók, mind külön felnin, +még vagy 6 db külön felni.

Én 4 év alatt 50ezret raktam bele, nem volt vele gond, egyszer kellett a vezérléshez hozzányúlni.

Nem szívesen válok meg tőle, de én már nem akarok nekimenni a teljes lakatolásnak, +a rengeteg alkatrész is útban van.

Főleg egyben szeretném adni, ha nem megy el két hónapon belül, akkor a gázszettet rakom a következő autóba, a verdát meg valahogy kivonatom, bár az nem lenne egyszerű attól tartok.

Árat nem írok, akinek valamire fáj a foga, keressen, beszéljük meg.

üdv:

Laci

70/208 99 27

20/ 947 72 62

zlaco@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.