Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

A Rekordot igen el vitték Dombóvár ra. Alkudtak rendesen. De talán jó helyre került.

A Vonó horog az csak egy vas. Lehet kapni rá. Az a leg kevesebb. Igaz én is jobban szeretem a Horgos kocsikat. Mert ha cuccolni kell sos ben akkor ki bérlek a futót azt indulás,,

Link to comment
Megosztás:

Hát igen. Ez benne van. Azt is be lehet szerezni mint a többi cumót. És mikor minden megvan akkor adni neki.

Én arra gondoltam,hogy E1 es formára vissza állítanám. Fém lökösök, kocka lámpa. Majdnem COMMODORE fazon elejét csinálni.. Netten találtam jól néz ki. igazi klasszikus lenne.

De Szeni lökösök is megdobnák. egy 16 felni alá, igazi brutális autó lenne. Persze a Moci azt nem vállalnám be. Idehaza minden körülményes..

Link to comment
Megosztás:

Több hetes Monza lakatolásra nem vágyna valaki?

Nekem elfogyott az időm, a gyerekek meg amúgy is kinőnék mire össze$zedném magam...

Ha lehet elpasszolnám nagyjából egyben, de ha március végén széthordjuk alkatrészenként akkor úgy,

- caravan csere is szóba jöhet

vagy tudomis én...

Link to comment
Megosztás:

Több hetes Monza lakatolásra nem vágyna valaki?

Nekem elfogyott az időm, a gyerekek meg amúgy is kinőnék mire össze$zedném magam...

Ha lehet elpasszolnám nagyjából egyben, de ha március végén széthordjuk alkatrészenként akkor úgy,

- caravan csere is szóba jöhet

vagy tudomis én...

Én nagyon sajnálom,hogy el ment a kedved... Igaz a család nő ,de később lehet nagyon megbánod. Az emlékekből fogsz élni...

remélem jó helyre fog kerülni és nem kell szét bontani.. :omg: :o

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem az első ilyen lenne a világtörténelemben! Amúgy meg nagyon egyben van a kocsi. Ha az ember vesz egy lomot nem áll meg ennyiből. Az a kérdés ki mit szeretne, és mennyit áldoz rá. nem egy embert ismerek, akinek a többszörösébe van az E rekordja. Van aki már 1.5M dobott rá, és nincs vége... akkor ez nem is rossz vétel.

Link to comment
Megosztás:

Nem az első ilyen lenne a világtörténelemben! Amúgy meg nagyon egyben van a kocsi. Ha az ember vesz egy lomot nem áll meg ennyiből. Az a kérdés ki mit szeretne, és mennyit áldoz rá. nem egy embert ismerek, akinek a többszörösébe van az E rekordja. Van aki már 1.5M dobott rá, és nincs vége... akkor ez nem is rossz vétel.

Láttam élőben és nagyon nincs egyben

Link to comment
Megosztás:

Gibbonpitti "bácsi" is látta pont aznap, amikor Gelko, ő is teljesen véletlenül futott össze vele, és ő szerinte is nagyon nincs egyben.

ezt onnan tudom, hogy beszéltünk elég sokat erről a gépről is, mielőtt megvettem volna a saját kis romomat, amibe lapátolhatom a zsetont ;)

Mit vettél végül?? Nem dicsekedsz??

Link to comment
Megosztás:

Mit vettél végül?? Nem dicsekedsz??

http://www.opelforum.hu/blog/18-mackosajts-naplo/

Corsa TR

Nem szép, de legalább csúnya. Jelenleg.

Viszont jön-megy-fékez, teszi a dolgát. Egyetlen horgos kocsi a családban, 1 hónap alatt már 2x kértek segítséget tőlem, hogy futózzak. Nem ez lenne a dolga.

Pofozgatom, csinálgatom, ahogy időm engedi.

Most fogok jó pár alkatrészt beszerezni, hogy az kasztni állagát ne csak megőrizzem, hanem javítani is lehessen. A közutak olajozását már elvileg sikerült kiiktatni, csak olyan vastag volt az olajsár, hogy még 1x muszáj lesz nekiesnem, illetve biztosra menve, további tömítések lesznek kicserélve.

Link to comment
Megosztás:

http://www.opelforum.hu/blog/18-mackosajts-naplo/

Corsa TR

Nem szép, de legalább csúnya. Jelenleg.

Viszont jön-megy-fékez, teszi a dolgát. Egyetlen horgos kocsi a családban, 1 hónap alatt már 2x kértek segítséget tőlem, hogy futózzak. Nem ez lenne a dolga.

Pofozgatom, csinálgatom, ahogy időm engedi.

Most fogok jó pár alkatrészt beszerezni, hogy az kasztni állagát ne csak megőrizzem, hanem javítani is lehessen. A közutak olajozását már elvileg sikerült kiiktatni, csak olyan vastag volt az olajsár, hogy még 1x muszáj lesz nekiesnem, illetve biztosra menve, további tömítések lesznek kicserélve.

Az biztos,hogy a Rekordra többet kellett volna költeni. Viszont egy ladikod lett volna.

TR - is ritka. nem sűrűn lehet látni. Biztos hálás lesz, Jók A Corsák ... netten és a német oldalon látni egy - két csoda gépet...

Sok sikert hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.