Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Nekem a Commo C Voyage tetszik ebből a korból... ami azt illeti már régen is tetszett, anno amíg még működött, a helyi Opel Pálfy márkakereskedés használt egy ilyet szervizautó célra de elkótyavetyélték. Csak később tudtam meg hogy elég ritka kivitel a kombi a Commodore-ből, sajnáltam is nagyon... ja igen: 3 ajtós volt.

Link to comment
Megosztás:

Mostanában a Rekord Van-okat nézegetem :) láttatok már itthon ilyet ? én egyszer és pont a zádor utcából fordult ki. Nem volt túl jó állapotban.

Mostanában hirdettek egy Rekord Van-t 150e-ért valami rendőrségi festéssel talán a jófogáson, vagy az aprodon...

Tomi, jól megkavartuk őket a rendszámmal! :-)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Igen, az lemaradt, hogy a befecsis 19E tengely kellene. Karbis lesz. :)

rudazat tudom hogy ugyanaz, de a váltómhoz nincs egyáltalán. Bár lehet most csak simán felteszem az overdriveos váltót, akkor nem kell szarakodni a kardánnal. Meg azt tudom hogy rendben van.

Link to comment
Megosztás:

Igen, az lemaradt, hogy a befecsis 19E tengely kellene. Karbis lesz. :)

rudazat tudom hogy ugyanaz, de a váltómhoz nincs egyáltalán. Bár lehet most csak simán felteszem az overdriveos váltót, akkor nem kell szarakodni a kardánnal. Meg azt tudom hogy rendben van.

sajnos ojanom most nincs

de igy mäs is tudja mit keresel

üdv tas

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.