Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Az A senator és az E rekord mennyire kompatibilisek ? pl kasztni ?

A Senator eleje Hosszabb a rekinek turcsibb az orra. Szinte majdnem stimmel.

Kaszniról beszélünk. Rá építenél valami bódét?? Én Commodort buherok :-) .

-- Alakul a Futó.. Ma kaptam egy jó tippet :-) :-)

Link to comment
Megosztás:

Gabo

ez egy az egyben a2 szeni orr meg lämpa

nekem a commodoren a1 szeni orresz van

nagyon sokminden kompatibilis es legozhato

pl a recaro moza ülesek müszerfal az evjärati fütes boxal kerekagyak lökös elöl lengökar golyaläb stb......

üdv.Tas

De Gabóén vékony irányjelző van, mint a Rekordon. A Senin sokkal szélesebb az irányjelző.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Gelko-- Milyen jó témát sikerült fel hozni!! Csak nem derült ki, hogy mi is ennek a célja??

Gabo Autója. Q jól néz ki. De ez még inkább Rekord A2 es.

Wookye --Nagy százalékban ugyanaz,de a reki,commo merevhidas, a senik, monzák, meg függetlenek hátul. EZ IGAZ!!!

Most én..

Ha szemből nézed a Két autót... A sárvédők nem egyformák.

1x- Az INDEX kialakítása. A Senié/ Monzáé vastagabb ,Nagyobb a rés rajta. És nem sokkal de mégis hosszabb az orra .

2- Hátsó futómű. Lengőkaros a Szeni/ Monza. Ez előnyére váljék.. Mondjuk amikor nekem voltak rekordjaim Nem panaszkodtam a kanyarban. Út tartása is jó volt. minden típusát ki próbáltam.

Mint Karosszéria/ Motor paletta/ Szedán/Karaván ( Mindegyiket szerettem)

3x -A belseje meg egyezik. Rekibe bele tudod rakni a Szeni üléseket. csak az ajó záró mechanikát kell át alakítani.

Üdv Mindenkinek. :-)

Link to comment
Megosztás:

Gabo

ez egy az egyben a2 szeni orr meg lämpa

nekem a commodoren a1 szeni orresz van

nagyon sokminden kompatibilis es legozhato

pl a recaro moza ülesek müszerfal az evjärati fütes boxal kerekagyak lökös elöl lengökar golyaläb stb......

üdv.Tas

Nem nem, a seninek tök más az orra. HOsszabb is, a többit meg már előttem kifejtették.

Gaboé egy e2 kaszni, de senator futóművel, műszerfallal, meg valami ős buick v6-al az orrában. :D

Link to comment
Megosztás:

ha vennék egy rekit akkor mit lehetne felhasználni egy senatorból :)

2 elsőajtót,tankot,kormányoszlopot,pedálsort,műszerfalat,fűtésventit,vízhűtőt,villany ac-t,kormánymű,vízcsövek,első szélvédő,toronycsapágy,váltót,elsőlámpákat kilincseket,kédereket,elsőrugókat,szőnyeget,üléseket,ajtókárpitokat,kb. ennyit.....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.