Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

köszi a segitséget!melyik mühelybe csináltatod a tempomatot? Drága lesz ez a Lengyel ASTRA :D De jó hogy az ablaktörlő kapcsolot is most cseréltem ki Omegáéra görgösre az meg nem bc gombos! jó ez fedélzeti computeres honlap csak hogy lehetne tölük rendelni?

Link to comment
Megosztás:

ez valami rossz vicc csak :)

No comment -> DmAuto4EVER!

mail 1-Tisztelt Uram! lehet tempomatot az Ön autójába. hozza az autót 25.000 Ft

mail 2-Tisztelt Uram! nem lehet az Ön autójába gyári tempomatot szerelni.

mail 3-Tisztelt Uram! Utángyártott beszerelésre van lehetőség ami kb.130000 ft.beszerelve.Üdv. Dmautó.A készülék és a munkadíj kerül ennyibe. Kicserélni nem kell semmit ,csak beépíteni. Ez egy utángyártott készülék .Rendeléskor előleget kérünk. Üdv.Dmautó.

maybe next time... :)

idézet (http://www.autodiagd...__p__e___l.html)

"Márkaszervizzel azonos szintű szakmai felkészültségünket pedig az biztosítja, hogy majdnem másfél évtízedet Opel márkaszervizben töltöttünk el, ahol a márkával kapcsolatos gyakorlati tapasztalatokat megszereztük, valamint több tucatnyi szakmai tanfolyamot végeztünk el. Így gyakorlottan, felkészülten tudunk az Önök rendelkezésére állni."

kevésnek tűnik a másfél évtízed... enjoy!

Link to comment
Megosztás:

Jaja! Pont a főpróbát és a finomítást láttam! Meg a korrektül beépített xenon szettet! Csak te sem tudtad, hogy én vagyok az, én sem tudtam, hogy te vagy az! Bár nekem derengett valami, csak nem állt össze a kép! :D

Imy! Biztos gyenge a szivattyúd, mert Balázs majdnem teljesen körbe tudta vele mosni az autót! :D

Nekem meg beköszönt a bal első kerékcsapágycsere a jeladó hibájával. Hol van sebességmérés, hol nincs. Ennek függvényében az ABS hiba is virít. Aztán napokig, egy hétig minden oké, majd kezdi elölről. Néha még az álló autónál is kilibben a mutató 10-20 km/h-ig. Sajnos nem kábelhiba. :icon7:

nekem le se esett! túlságosan el voltam foglalva az állításokkal és nem figyeltem oda. bocsi. de legközelebb már megismerjük egymást. :D

ha máshol nem is, akkor a Lacinál, elég sokszor megyek fel hozzá. nem mintha problémám lenne az autóval, csak úgy.

Tgabika! köszi azért a segítséget, de közben kipróbáltam és nem fér bele a napszemcsim :icon7:

lehet hagyom és eladom. még alszom rá egyet.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

cdr500hoz kód generátor létezik?

A Delco cdr500 -ból ki lehet programmal olvasni, az nekem is megy. (csak drága a progi)

A VDO cdr500-hoz viszont tényleg csak opelék adnak kódot.

A 3242ft nagyon baráti, mert errefelé nem engednek opelék az 5000-ből

Link to comment
Megosztás:

A Delco cdr500 -ból ki lehet programmal olvasni, az nekem is megy. (csak drága a progi)

A VDO cdr500-hoz viszont tényleg csak opelék adnak kódot.

A 3242ft nagyon baráti, mert errefelé nem engednek opelék az 5000-ből

Én innen vettem,http://www.radio-code.co.uk/vauxhall-radio-codes.html

bankkártyával fizetem kiválóan működik a hun opel meg aranyé adja.

Link to comment
Megosztás:

sőt áremelés volt nekünk már 8.000 Ft ot számláz az opel a kódkiadásért...

ha valaki még nem olvasta a körlevelet, akkor ott még 5.000 ft deamugyx már 8E.

Az nem semmi :o , nekem meg pótkulcsot kéne rendelni, de a carrpass sincs meg. Ezek után csak nagyon félve merem megkérdezni, hogy az vajon mennyibe kerülne? :confused:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudja valaki, hogy a belső világítás mögött lévő másik csatlakozót hogy kell a tetőtől leválasztani? Mintha egy vakdugóba lenne berakva, de nem tudom kihúzni.

Featuret (4 égős lámpa) raknék be, és onnan is kell kábel.

Hello!

Egy sínen van el kell húzni a fejet oldalirányba ;)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

A jelenlegi helyzetéhez képest oldalirányba, ugye? Tehát a vezetőoldal felé.

Mert hiába próbálom, nem megy. Mintha valami pöcökben akadna, de még feszíteni sem tudom.

Van egy biztosító "pöcök" vezetőoldal felé jön le. Vigyázz nehogy kitépd a tartósínt a tetőlemezből!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.