Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

TIS 2000-ben benne a van a csatlakozó teljes leírása, pinkiosztás stb.

A tüskék funkciói meg, hogy villamos kapcsolatot biztosítsanak a motortér- és a műszerfalkábelköteg megfelelő vezetékei között. :blush:

aha és honnan lehet megszerezni magyarul ,olcsón,ha lehet free be

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Lenne egy olyan kérdésem,hogy gyári opel bicska kulcs kellene nekem,vásárolt már valaki ilyet,hol,és mennyiért?Nem a vaterás bicskakulcsok érdekelnek,mert azok 2hónap,és szétesnek.Előre is köszi.

Tudtommal a G nem készült bicskakulcsos verzióban, csak ezzel a villással, illetve az általad is felleltek vannak. A Classic II -t nem figyeltem, de mivel az elég spórolósan készült valószínűleg azokat sem gyári bicskával adták át. Zafirához láttam gyárit, de az már a H szériára hajazós volt.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal a G nem készült bicskakulcsos verzióban, csak ezzel a villással, illetve az általad is felleltek vannak. A Classic II -t nem figyeltem, de mivel az elég spórolósan készült valószínűleg azokat sem gyári bicskával adták át. Zafirához láttam gyárit, de az már a H szériára hajazós volt.

Mind1 milyen,csak gyári opel legyen.Kulcs szárat lehet benne cserélni. Mert ezek a vaterás bicskakulcsok nem jók.

Link to comment
Megosztás:

Mind1 milyen,csak gyári opel legyen.Kulcs szárat lehet benne cserélni. Mert ezek a vaterás bicskakulcsok nem jók.

Én is dolgozom már a bicskakulcson. Német astra oldalról van hevenyészett fordításom, alkatrészek már megvannak csak 1 kis idő kellene és megcsinálom. H astrából és vw -ból is összehozható.Ha érdekel dobj Pü-t megadom a mail és telszámom és segítek. De ha sikerül összehoznom azt itt is jelezni fogom meg lehet az astraklub oldalára is felteszem a leírást....

Kicsit barkácsolós de kivitelezhető....

Link to comment
Megosztás:

Én is dolgozom már a bicskakulcson. Német astra oldalról van hevenyészett fordításom, alkatrészek már megvannak csak 1 kis idő kellene és megcsinálom. H astrából és vw -ból is összehozható.Ha érdekel dobj Pü-t megadom a mail és telszámom és segítek. De ha sikerül összehoznom azt itt is jelezni fogom meg lehet az astraklub oldalára is felteszem a leírást....

Kicsit barkácsolós de kivitelezhető....

Meg tudod adni azt a német oldalt?Érdekelne.Meg az is,hogy honnan tudnék bicskát szerezni.Te honnét szerezted?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Előre is bocs mindenkitől, ha esetleg bármilyen éppen folyó témába belerondítok, de nagyon érdekelne, hogy milyen lehetőség van TEMPOMAT utólagos beszerelésére G Astrába?

Nekem egy 2005ös Astra Classic II. van, és lehetőleg bajuszkapcsolós, gyári tempomat érdekelne, de bármilyen megoldást szívesen veszek...

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Előre is bocs mindenkitől, ha esetleg bármilyen éppen folyó témába belerondítok, de nagyon érdekelne, hogy milyen lehetőség van TEMPOMAT utólagos beszerelésére G Astrába?

Nekem egy 2005ös Astra Classic II. van, és lehetőleg bajuszkapcsolós, gyári tempomat érdekelne, de bármilyen megoldást szívesen veszek...

Köszönöm!

Classicba semmi(Z14XEP) esélyed sincs :blush: !

G-be lehetne (pl Z14XE) abba egy bajuszkapcsoló, kuplungra egy kapcsoló, és ECU programozás

Link to comment
Megosztás:

ez így ebben a formában nem igaz:

az 1.4 be még nem láttam amibe sikerült volna, de a többibe megy.

az 1.6 ba és a dieselbe is lehet... csak kábelezni kell egy párórát...

Ha nem láttál, és itt sem sikerült senkinek sem, lehet nem is lehet.... Arra jutottunk régebben, hogy az ECU nem tudja. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem jó helyre írom. Az irányjelző kapcsoló nem ugrik vissza alaphelyzetre általában nekem, éles kanyarokban sem. Kérdésem hogy lehet javítani, hogy esetleg csak az a pöcök beragadt vagy csak cserélni lehet?

Hát szerintem nem érdemes javítatni, nem olyan vészes az új ára. Nekem meg véletlenül van egy gyári hibátlan indexkarom, mivel tempomatosra cseréltem.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.