Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

szinkornizálás otthon is megy nem kell ahoz opelhez vinni...

Tudtommal ha vadonat új a távirányító, akkor egyszer rá kell programozni Tech2-vel.

Legalábbis így lenne logikus, különben gondolj csak bele: ha mondjuk álldogálok a parkolóban a kezemben egy ilyen szűz távirányítóval, megvárom amíg mondjuk Te odaérsz az autódhoz, beülsz és ráadod a gyújtást, én meg közben a közelben állva (hatótávon belül) bőszen nyomkodom a távirányító gombjait, akkor máris van egy kulcsom az autódhoz?

(Ugye gyújtás ráadása+gombnyomással lehet ráprogramozni ha mondjuk lemerült elem miatt kódot felejtett)

Amúgy azért is érdekelne hogy hogy megy ez, mert én is most vettem egy új távirányítót az autómhoz...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

most cseréltem ki a gyári magnót egy CD-sre, viszont eltünt az infó egy része a gyári kijelzőről, (pontosabban az adó neve). Ezt vissza lehet varázsolni valahogy?

Köszi,

Üdv, Sziszka

ha gyári cd-s az új rádiód, akkor csak a karakterszámot kell átállítani a rádión, mert valszeg 8 karakteres kijelzőre volt

eddig állítva, a tied meg 10. viszont azt nem tudom most megmondani, milyen billentyűkombinációval lehet átállítani.

Link to comment
Megosztás:

ha gyári cd-s az új rádiód, akkor csak a karakterszámot kell átállítani a rádión, mert valszeg 8 karakteres kijelzőre volt

eddig állítva, a tied meg 10. viszont azt nem tudom most megmondani, milyen billentyűkombinációval lehet átállítani.

jah, viszont ha nem gyárit teszel bele, akkor nem lesz ott adat sehogy

Link to comment
Megosztás:

ha gyári cd-s az új rádiód, akkor csak a karakterszámot kell átállítani a rádión, mert valszeg 8 karakteres kijelzőre volt

eddig állítva, a tied meg 10. viszont azt nem tudom most megmondani, milyen billentyűkombinációval lehet átállítani.

Sajna nem gyári cd-s az új :lol: akkor semmi esélyem?

Link to comment
Megosztás:

Miért az új nem írja ki a rádió nevét?

Sajna nem :lol: és nagyon idegesít, viszont csak ezért nem fogok még egy hifit venni, hacsak el nem tudnám adni a meglévőt (Blaupunkt syracuse MP35, 35e körül mozog aszonnyák, fólia is rajta van még, 25-ért odaadnám)

Köszi

Módosítva : sziszka11
Link to comment
Megosztás:

Sajna nem :lol: és nagyon idegesít, viszont csak ezért nem fogok még egy hifit venni, hacsak el nem tudnám adni a meglévőt (Blaupunkt syracuse MP35, 35e körül mozog aszonnyák, fólia is rajta van még, 25-ért odaadnám)

Köszi

de miért zavar az, hogy nem írja ki? a rádió gondolom kiírja.

Link to comment
Megosztás:

a rádió nem RDS-es, ezért zavar, sajna erre nem figyeltem, amikor vettem :lol:

Aha! itt van a kutya elásva.. Nem az a baj, hogy fent nem jelzi, hanem hogy sehol.

Akkor az alapkérdés is értelmetlen sajnos, mert ha meg is lehetne oldani, hogy fent is kijelezze a rádiód jelét, akkor sem tudná kiírni az adó nevét, mivel azt a rádió továbbítja a kijelzőnek. A fenti kijelzőnek alapból semmi köze az RDS hez.

Az előző kocsimban nekem is blaupunkt volt. Bermuda MP35 ez sem volt RDS es. Először nagyon zavart, aztán megszoktam, de cserébe nagyon szépen szólt. Én egy gyári CD set dobtam ki belől előtte, de abban meg volt halva a fej.

Link to comment
Megosztás:

Aha! itt van a kutya elásva.. Nem az a baj, hogy fent nem jelzi, hanem hogy sehol.

Akkor az alapkérdés is értelmetlen sajnos, mert ha meg is lehetne oldani, hogy fent is kijelezze a rádiód jelét, akkor sem tudná kiírni az adó nevét, mivel azt a rádió továbbítja a kijelzőnek. A fenti kijelzőnek alapból semmi köze az RDS hez.

Az előző kocsimban nekem is blaupunkt volt. Bermuda MP35 ez sem volt RDS es. Először nagyon zavart, aztán megszoktam, de cserébe nagyon szépen szólt. Én egy gyári CD set dobtam ki belől előtte, de abban meg volt halva a fej.

köszi az infót, szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, vásároltam gyári elektromos első-hátsó ablakemelőket, kárpittal, kapcsolókkal, kábelköteggel együtt, de sajnos az első oszlopon kijövő kábel csatlakozó kimaradt. Mivel az autóm alap felszereltségű ezért az én csatlakozomban sok vak érintkező van amiben nincs kábel. A kérdésem a következő kapható valahol ilyen "fém csatlakozó" ? Ez egy apró fém tüske (anya) amit bele lehet tolni a csatlakozóba majd ebbe megy bele a másik csatlakozó végről a egy fém tüske (apa).

remélem érthetően körbe írtam és tudtok segíteni

Köszönöm

Üdv

Egyébként ha valakinek kellenek olcsón bontott gyári tartozékok tudok adni elérhetőséget. Én amit fent leírtam azt 30.000ft-ért vettem. Jó ár?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.