Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

A Dti-m ben 6,5 évet húzott ki a gyári, nagyon jó minőségűek a gyári akksik, amit most beletettem (Varta) jó ha kibír 4 évet.

Lehet, h jó a gyári... de ha a többi is olyan jó, akkor veszek egy nem gyárit 17-ért, az bírja 4 évig, utána megint veszek egy ugyanilyet, még mindig beljebb leszek, mintha most adtam volna ki 40-et. És bár szeretném, de lehet, h az autó 5 év múlva nem is lesz nálam... Egyelőre tesztelgetem ezt a jó öreg 65 Ah-s renault akkut. 1 utsó esélyt adtam neki! Igazából többet kéne menni a kocsival, dehát hétköznap a nagy faluban télen-nyáron bringa...

Link to comment
Megosztás:

A gyári: 12V 70Ah 400A (!)

Na igen, ezaz. Találkoztam olyan Exide-vel, ami 74Ah és 800A a felirat szerint, és az még "hagyományos" akku, nem a spirálcellás. Spirálcellásból van 1050A indítóáramú (azthiszem 55Ah a kapacitása), ezek direkt indításra vannak kifejlesztve, mert indításhoz lényegtelen a kapacitás, a lényeg az indítóáram. Csak a spirálcellás sajnos sokkal drágább, de ha lenne belőle 30Ah körüli kapacitású, aminek van 500A körüli indítóárama, gondolkodás nélkül azt választanám a behemót 70Ah helyett...

Link to comment
Megosztás:

Lehet, h jó a gyári... de ha a többi is olyan jó, akkor veszek egy nem gyárit 17-ért, az bírja 4 évig, utána megint veszek egy ugyanilyet, még mindig beljebb leszek, mintha most adtam volna ki 40-et. És bár szeretném, de lehet, h az autó 5 év múlva nem is lesz nálam... Egyelőre tesztelgetem ezt a jó öreg 65 Ah-s renault akkut. 1 utsó esélyt adtam neki! Igazából többet kéne menni a kocsival, dehát hétköznap a nagy faluban télen-nyáron bringa...

Ja ja 40-et én sem adnék érte, meg az autó hosszútávú megtartása is kérdéses, ez mostani akksi (Varta 74Ah 680A) is asszem "nálam maradt v. nálam hagyták", és nem kellett érte fizetnem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet, hogy teljesen nem ide illik a kérdés, de valaki hátha tud használható infot mondani. Szóval a km órát szeretném fehérre beledezni, csak az enyémben a számlap sárga színezetű. Úgyhogy olyan km órát hajtok, amiben fehér számlap van. Nem tudjátok, hogy hányas évjáratúban keressem? Arra lennék még kíváncsi, hogy, a sűrűbb beosztású km órában is találhatok-e olyat, ami nem sárgított? Mert igazából olyat szeretnék. Tapasztalatok, vélemények? Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet, hogy teljesen nem ide illik a kérdés, de valaki hátha tud használható infot mondani. Szóval a km órát szeretném fehérre beledezni, csak az enyémben a számlap sárga színezetű. Úgyhogy olyan km órát hajtok, amiben fehér számlap van. Nem tudjátok, hogy hányas évjáratúban keressem? Arra lennék még kíváncsi, hogy, a sűrűbb beosztású km órában is találhatok-e olyat, ami nem sárgított? Mert igazából olyat szeretnék. Tapasztalatok, vélemények? Előre is köszönöm!

Szia,

Nézz körül itt!

http://www.szamlapok.hu/modules/references/

http://www.szamlapok.hu/modules/clockface/view.php?type=28

Nekem 4éve még az F astrámban Ő cserélte a számlapot fehérre, ledezte be kék-fehér-pirosra, piros ledes mutatókkal anyag+munkadíj 19.000ft volt.

Korrekt srác, ha ott van még, akkor Kispesten csinálja az üllői útnál, a piacnál lakik a lakótelepen.Délelőtt vittem, délután mentem érte, a km.órát kiszedte és engem nem zavart, közlekedtem közben az autóval, amíg elkészült.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezeket néztem, de mind fehér alapú, és az nekem nem tetszik. Meg nem is hasonlítanak a gyárira :s

Tudom, hogy gyártottak olyat, ami nincs sárgára beszínezve, ezért keresek gyáriban. Azt csak simán megvilágítom fehérrel és kész.

A ledezést meg házilag olcsóbb megoldani :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Tudnátok abban segíten, hogy hogyan vegyem ki a hátsó ajtóból az alsó hangszórót?

Légyszíves részletes lépéseket írjatok, mert még soha nem csináltam ilyet.

Előre is köszönöm!

kezdjük

1. nyisd ki az ajtót

2. le kell venni a kárpitot

az ajtókárpit alján van egy csavar kitekered a kapaszkodó rész alatt van 2db .egyiket egy műanyag kis biszbasz takarja a másik az elektromos ablak gombtakarója alatt találod

a negyedik a kilincsben van szintén eltakarva biszbassza a másikhoz kipattintod a felső csipogó takaróját és talán ott is van 1l . ennyi csavar van azt hiszem

2/2 ha van csipogó vedd ki és szedd le a kábelét

3.alulról feszítsed le a kárpitot ,patentok fogják

4.az ablaknál lévő guminak együtt kel lejönnie a kárpittal de ha nem jön össze vissza rakható. kicsi fém csipeszek fogják össze

5.ha sikerült kiakasztod a kilincs bowdenjét a gomb lefittyed, ne aggódj nem törik el

és már lent is van a kárpit így normálisan hozzáférsz a hangszóróhoz

6. a hangszórót három csavar fogja

7 visszaszerelés fordítva

Link to comment
Megosztás:

kezdjük

1. nyisd ki az ajtót

2. le kell venni a kárpitot

az ajtókárpit alján van egy csavar kitekered a kapaszkodó rész alatt van 2db .egyiket egy műanyag kis biszbasz takarja a másik az elektromos ablak gombtakarója alatt találod

a negyedik a kilincsben van szintén eltakarva biszbassza a másikhoz kipattintod a felső csipogó takaróját és talán ott is van 1l . ennyi csavar van azt hiszem

2/2 ha van csipogó vedd ki és szedd le a kábelét

3.alulról feszítsed le a kárpitot ,patentok fogják

4.az ablaknál lévő guminak együtt kel lejönnie a kárpittal de ha nem jön össze vissza rakható. kicsi fém csipeszek fogják össze

5.ha sikerült kiakasztod a kilincs bowdenjét a gomb lefittyed, ne aggódj nem törik el

és már lent is van a kárpit így normálisan hozzáférsz a hangszóróhoz

6. a hangszórót három csavar fogja

7 visszaszerelés fordítva

Köszike holnap kipróbálom ..:lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Nézz körül itt!

http://www.szamlapok.hu/modules/references/

http://www.szamlapok.hu/modules/clockface/view.php?type=28

Nekem 4éve még az F astrámban Ő cserélte a számlapot fehérre, ledezte be kék-fehér-pirosra, piros ledes mutatókkal anyag+munkadíj 19.000ft volt.

Korrekt srác, ha ott van még, akkor Kispesten csinálja az üllői útnál, a piacnál lakik a lakótelepen.Délelőtt vittem, délután mentem érte, a km.órát kiszedte és engem nem zavart, közlekedtem közben az autóval, amíg elkészült.

nekem is ő csinálta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Sziasztok!

Lehet, hogy teljesen nem ide illik a kérdés, de valaki hátha tud használható infot mondani. Szóval a km órát szeretném fehérre beledezni, csak az enyémben a számlap sárga színezetű. Úgyhogy olyan km órát hajtok, amiben fehér számlap van. Nem tudjátok, hogy hányas évjáratúban keressem? Arra lennék még kíváncsi, hogy, a sűrűbb beosztású km órában is találhatok-e olyat, ami nem sárgított? Mert igazából olyat szeretnék. Tapasztalatok, vélemények? Előre is köszönöm!

nekem sem fehér volt a hátlap, gyári fekete, és a világítás valóban sárgás, tegnapig:

08054654950.jpg

Izzócserés leírás az aláírásomban

hátha csak az is segít

Link to comment
Megosztás:

nekem sem fehér volt a hátlap, gyári fekete, és a világítás valóban sárgás, tegnapig:

08054654950.jpg

Izzócserés leírás az aláírásomban

hátha csak az is segít

Szia! Köszi szépen! Én is hasonlót szeretnék, mint a tied. Nagyon jó lett, gratula :lol:

Csak nálam így néz ki a km óra:

http://www.astra-girl.atw.hu/Km_ora.jpg

Mivel Njoy felszereltségű a kocsim, ezért ez a sűrűbb beosztású számlapom van. Kicserélük az izzót fehér ledre, és akkor is ugyanúgy sárgán világított. Kivettük a számlapot, és akkor láttuk, hogy sárga lapra van nyomtatva az egész számlap, ezért az sose lesz fehér :P

Ezért szerettem volna ilyen sűrű beosztásúba olyan km órát, ami esetleg nem sárgára van nyomtatva. De sajnos olyan nem létezik.

Úgyhogy most szeretnék venni olyan fajta km órát, mint a tied, áttenném a számlapot az enyémbe és utána kicserélni az izzókat ledekre.

Ráadásul a fűtés panel és az óra/dátum kijelző is ugyanígy sárga, úgyhogy mindenből vehetek újat :S

Remélem hamar találok. Majd teszek fel képet, ha kész lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

kezdjük

1. nyisd ki az ajtót

2. le kell venni a kárpitot

az ajtókárpit alján van egy csavar kitekered a kapaszkodó rész alatt van 2db .egyiket egy műanyag kis biszbasz takarja a másik az elektromos ablak gombtakarója alatt találod

a negyedik a kilincsben van szintén eltakarva biszbassza a másikhoz kipattintod a felső csipogó takaróját és talán ott is van 1l . ennyi csavar van azt hiszem

2/2 ha van csipogó vedd ki és szedd le a kábelét

3.alulról feszítsed le a kárpitot ,patentok fogják

4.az ablaknál lévő guminak együtt kel lejönnie a kárpittal de ha nem jön össze vissza rakható. kicsi fém csipeszek fogják össze

5.ha sikerült kiakasztod a kilincs bowdenjét a gomb lefittyed, ne aggódj nem törik el

és már lent is van a kárpit így normálisan hozzáférsz a hangszóróhoz

6. a hangszórót három csavar fogja

7 visszaszerelés fordítva

Nem sikerült levenni... az egyetlen akadályt az ablak emelő tekerője képezi, amit nem tudok levenni. Próbáltam húzni feszíteni de nem bírom a kart eltüntetni. Kérek szépen tanácsot.

Link to comment
Megosztás:

Nem sikerült levenni... az egyetlen akadályt az ablak emelő tekerője képezi, amit nem tudok levenni. Próbáltam húzni feszíteni de nem bírom a kart eltüntetni. Kérek szépen tanácsot.

F astránál - ahogy szerintem itt is - egy omega alakú drótgyűrű tartja az ablakemelő kart a helyén. Anno ezt én egy csavarhúzóval az egyik végén benyomtam és akkor ki lehet szedni...

Link to comment
Megosztás:

Mivel Njoy felszereltségű a kocsim, ezért ez a sűrűbb beosztású számlapom van. Kicserélük az izzót fehér ledre, és akkor is ugyanúgy sárgán világított. Kivettük a számlapot, és akkor láttuk, hogy sárga lapra van nyomtatva az egész számlap, ezért az sose lesz fehér :lol:

Ezért szerettem volna ilyen sűrű beosztásúba olyan km órát, ami esetleg nem sárgára van nyomtatva. De sajnos olyan nem létezik.

De létezik, enyém is olyan.

A sűrűbb beosztású számlaphoz nem tudok hozzászólni, az viszont tény hogy nekem a Coupéban ugyanilyen beosztású a számlapom (bár szvsz neked az sem volna jó mert nekem a sebességmérőmön az utolsó beosztás nem 230-nál van hanem 250-nél). A "sárgított" háttérvilágítás viszont évjáratfüggő amennyire tudom, ez a sárga fénytörő plexi 2001 októbertől (2002-es modellévtől) van az Astrákban, az ennél öregebb autókban fehér volt, szóval próbálj egy 2001-es vagy korábbi autóból kilóméterórát szerezni (bár szvsz maga a fénytörő is elég, amennyire tudom cserélhető).

Szerk.: most nézem csak hogy földi vagy, Felsőörs itt van a szomszédban... :lol:

Link to comment
Megosztás:

F astránál - ahogy szerintem itt is - egy omega alakú drótgyűrű tartja az ablakemelő kart a helyén. Anno ezt én egy csavarhúzóval az egyik végén benyomtam és akkor ki lehet szedni...

Nem találtam semmilyen drótgyűrűt ha benéztem a kárpit mögé ott sem csak a műanyag csonkot mega fémet amin rajta van. Lehet én vagyok béna nincs valamifényképes leírás vagy másötlet?

Link to comment
Megosztás:

Nem találtam semmilyen drótgyűrűt ha benéztem a kárpit mögé ott sem csak a műanyag csonkot mega fémet amin rajta van. Lehet én vagyok béna nincs valamifényképes leírás vagy másötlet?

na az az omega alakú gyűrű tényleg ott van el is felejtettem inkább valami horgos dologgal próbálkozz nekem egyszer sikerült levenni ,utánna mindig széttörtem és kerítettem másikat .köcsög egy megoldás

Link to comment
Megosztás:

na az az omega alakú gyűrű tényleg ott van el is felejtettem inkább valami horgos dologgal próbálkozz nekem egyszer sikerült levenni ,utánna mindig széttörtem és kerítettem másikat .köcsög egy megoldás

Megvan rohadjon meg olyan mélyen van hogy semmivel nem tudtam kiakasztani, szétbarkácsoltam a fogantyút... köszönöm a segítséget..

Link to comment
Megosztás:

De létezik, enyém is olyan.

A sűrűbb beosztású számlaphoz nem tudok hozzászólni, az viszont tény hogy nekem a Coupéban ugyanilyen beosztású a számlapom (bár szvsz neked az sem volna jó mert nekem a sebességmérőmön az utolsó beosztás nem 230-nál van hanem 250-nél). A "sárgított" háttérvilágítás viszont évjáratfüggő amennyire tudom, ez a sárga fénytörő plexi 2001 októbertől (2002-es modellévtől) van az Astrákban, az ennél öregebb autókban fehér volt, szóval próbálj egy 2001-es vagy korábbi autóból kilóméterórát szerezni (bár szvsz maga a fénytörő is elég, amennyire tudom cserélhető).

Szerk.: most nézem csak hogy földi vagy, Felsőörs itt van a szomszédban... :lol:

Jaja itt vagyok :lol:

Az a baj ha jól tudom 2002-től gyártottak csak Njoyt. Úgyhogy csak ritkább beosztásúból tudok szerezni nem sárgítottat. Lassan annyit nézegetem hogy megbarátkozok vele. Remélem minél hamarabb szerzek.

Na akkor lehet összefutunk Vpben :lol: Milyen színű Coupe-d van?

UI:Most látom hogy fekete :P Gyönyörű!!!

Link to comment
Megosztás:

Jaja itt vagyok :lol:

Az a baj ha jól tudom 2002-től gyártottak csak Njoyt. Úgyhogy csak ritkább beosztásúból tudok szerezni nem sárgítottat. Lassan annyit nézegetem hogy megbarátkozok vele. Remélem minél hamarabb szerzek.

Na akkor lehet összefutunk Vpben :lol: Milyen színű Coupe-d van?

UI:Most látom hogy fekete :lol: Gyönyörű!!!

a fehér háttérvilágítás miatt én nem cserélném le a sűrűn osztott számlapomat (nekem is Njoy van, króm kerettel) :lol:

De hát ízlések és pofonok...

Valszeg majd Rolihoz viszem ha rászánom magam a tuningra :P

Link to comment
Megosztás:

a fehér háttérvilágítás miatt én nem cserélném le a sűrűn osztott számlapomat (nekem is Njoy van, króm kerettel) :P

De hát ízlések és pofonok...

Valszeg majd Rolihoz viszem ha rászánom magam a tuningra :lol:

Ugye? Én se szívesen :lol:

Az olyan elegáns. Bár a króm keret megmaradna.

Még azért alszom rá egy párat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.