Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Működik? Igen. Van valami tipushiba ezzel kapcsolatban? Nem tudok róla. Akkor meg mi az, hogy nem sikerült? Otthon sem 230V a 230V, hanem +-10% eltérésen belül lesz, és ezt minden fogyasztónál tekintetbe kell venni, és normális cucc erre is van méretezve. Engedtessék már meg, hogy egy autóban alapjáraton járatva a motort álló helyzetben a kormányt rángatva ne kelljen a globális feszültségszintet 1% pontossággal tartani, nehogy valaki észrevegyen valami kis ingadozást a lámpák fényerejében vagy a motor járásában...

Kis ingadozás :) Az a vicces, hogy úgy látszik ez nem csak nekem tűnik fel... meg az sem hogy valamiért gyakran kell izzót cserélni a G asztrákban :)

Ez számomra kb olyan mint hogy ráfogjuk az 1.6xel motorra hogy laza illesztésű és ezért zabálja az olajat, de azért alapvetően jól van ez így...

IMHO az nem az apró szirszar kategória, hogy a 16 éves F-ből átülve az volt az első ami feltűnt hogy parkolás közben olyan a műszerfal világítás amilyen. Működik, de új autótól szerintem gáz, egy Opeltől szerintem gáz. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

IMHO az nem az apró szirszar kategória, hogy a 16 éves F-ből átülve az volt az első ami feltűnt hogy parkolás közben olyan a műszerfal világítás amilyen. Működik, de új autótól szerintem gáz, egy Opeltől szerintem gáz. Ennyi.

Nem csak opel-t árulnak a piacon... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudja valaki mostanság Opel Astra G 2004-es évjáratú 5 ajtós autóba mennyiért lehet utólagosan hátsó ablakemelőket szereltetni?

Gombokkal együtt mennyibe kerül egy hátsó 2 ajtós szett?

Gyárit érdemes vagy más márkát? Bonyolult beszerelni, érdemes házilag nekiállni?

Akinek van tapasztalata ebben kérem írja meg.

köszi

Link to comment
Megosztás:

Kis ingadozás :) Az a vicces, hogy úgy látszik ez nem csak nekem tűnik fel... meg az sem hogy valamiért gyakran kell izzót cserélni a G asztrákban :)

Ez számomra kb olyan mint hogy ráfogjuk az 1.6xel motorra hogy laza illesztésű és ezért zabálja az olajat, de azért alapvetően jól van ez így...

IMHO az nem az apró szirszar kategória, hogy a 16 éves F-ből átülve az volt az első ami feltűnt hogy parkolás közben olyan a műszerfal világítás amilyen. Működik, de új autótól szerintem gáz, egy Opeltől szerintem gáz. Ennyi.

A F-ben nem elektrohidraulikus szervó volt, hanem sima hidraulikus, ha volt egyáltalán. Az a baj, hogy elvárod, hogy minden szempontból tökéletes autó legyen az Astra. Fel kell tennem a kérdést, hogy milyen jellegű munkával foglalkozol? Mert ha valamilyen műszaki jellegű tervezésssel, akkor biztosan szembesültél már azzal, hogy nem lehet mindig a tökéletes megoldást használni, mert sok szempontot kell figyelembe venni, és a végén nem biztos, hogy a tökéletes lesz az optimális. Ugyanígy van ez az autó elektromos rendszerével is. Lehetne háromszoros teljesítményű generátor az autóban, ami alapjáraton is tudna háromszoros áramerősséget, akkor kisebbet változna az izzók fényereje amikor álló helyzetben tekergeti valaki a kormányt, cserébe drágább az autó, drágább a generátorba minden alkatrész, erősebb hajtószíj kell, szélesebb tárcsa, stb. Vagy lehetne nagyobb áttétellel járatni a generátort, hogy az áram-fordulatszám görbén feljebb kerüljön a munkapont alapjáratnál, cserébe töredék ideig birnák a generátor csapágyai, keféi és csúszógyűrűi. Vagy lehet egyszerűen azt mondani, hogy kis ingadozás belefér, emberek 99%-a észre sem veszi, mert vagy nem a műszerfalat nézi kormánycsavargatás közben vagy egyébként se tűnne fel neki, az autó használati értékét nem csökkenti, cserébe olcsóbb és sokáig megy. És akkor az utóbbi megoldás fogy gyártásba kerülni. Ha te akarod, cseréld ki a generátorodat nagyobb teljesítményűre, vagy tegyél rá kisebb átmérőjű tárcsát, magadnak megoldhatod. De ne várd el egy alsóközép kategóriás autótól, hogy ilyen apró részletekben is megfeleljen minden elvárásnak.

Link to comment
Megosztás:

De ne várd el egy alsóközép kategóriás autótól, hogy ilyen apró részletekben is megfeleljen minden elvárásnak.

Ezekben teljesen igazad van!! Én úgy szeretem ezt a kocsit ahogy van, bár a fogyasztása lehetne jobb dehát az másik téma. A szervónál nekem a keménysége nem tetszik.

Más: igen igaza van annak aki azt mondja hogy álló helyzetbe nem kell tekergetni. Dehát kérem az élet és a városi közlekedés nem rutin pálya. Igen sajnos sokszor "nyektetni" kell a szervót álló helyzetbe mert rádállnak vagy éppen szűk a hely. Alapba én sem szoktam fingatni ha nem kell. Dehát mint minden az életbe ez is olyan hogy "kivétel erősíti a szabályt" kategória. És ha már egyszer városba sokszor vannak ilyen szituk jó lenne ha álló helyzetbe is segítene rá akkorát hogy ne kelljen nagyon ráfogni. Mert ha szar franciába meg tudták oldani neám egy fullos astrában nem :S

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudja valaki mostanság Opel Astra G 2004-es évjáratú 5 ajtós autóba mennyiért lehet utólagosan hátsó ablakemelőket szereltetni?

Gombokkal együtt mennyibe kerül egy hátsó 2 ajtós szett?

Gyárit érdemes vagy más márkát? Bonyolult beszerelni, érdemes házilag nekiállni?

Akinek van tapasztalata ebben kérem írja meg.

köszi

Szia!

természetesen gyárit érdemes betenni. Főleg ha az első gyári, mert ugye bal 1 ről szeretnéd tekergetni a hátsó ablakokat, s akkor oda kell tenni a 4es kapcsolót, s akkor nem árt ha gyári...

Szerintem nem nagy összeg, szerintem olyan 20-25 ért kapsz kábellel kapcsolóval. De azért előtte nézd meg, hogy a B oszlopból kijövő kábelkorbácsban benne van -e az el ablak vezetéke. Ha nincs, akkor egy "kis" melóval több... (azt hiszem vastag piros és vastag zöld). Mert a napokban csináltam egy classic 2 be utólagos központi zárat meg tükröt, és abban nem volt kábel. S akkor nagyot lehet cumizni.

ha kérdésed van, akkor pü -ben

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A múlthéten figyeltem fel rá hogy a rádió RDS-e

bekapcsoláskor még mindig 1-2mp-re kiírja a SLÁGER ill,

DANUBIUS feliratot ugyebár ezek már megszüntek és

csak ezután dobja be hogy NEO ill, CLASS FM

nem zavar csak kíváncsi vagyok hogy valaki más

találkozott-e már ezzel.

A memóriába ennyire berögződött volna?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A múlthéten figyeltem fel rá hogy a rádió RDS-e

bekapcsoláskor még mindig 1-2mp-re kiírja a SLÁGER ill,

DANUBIUS feliratot ugyebár ezek már megszüntek és

csak ezután dobja be hogy NEO ill, CLASS FM

nem zavar csak kíváncsi vagyok hogy valaki más

találkozott-e már ezzel.

A memóriába ennyire berögződött volna?

Nálam is így műxik. Sőt! A tájjellegű rádió nevét összevonta Rúzsa Magdiéval emígyen: Magdolna Kapos Rádió.

Mesterséges IQ?

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Akarok első két ablakba elektromos ablakemelőt!

Érdemes ilyen univerzálisat venni? /Spal esetleg/

Ezek is működnek úgy, hogy felhuzza a riasztó?

Hol érdemes ilyet venni garancia miatt? /rendelni vagy a környéken ahol lehet ilyet kapni/

Új a kocsid? Ha igen akkor bárhol rakatod bele az opelék nem fognak neki örülni. Én is szeretnék hátra dehát az enyém nem garis én tutti gyárit teszek majd bele!!! Vmi bontott téma lesz.

Link to comment
Megosztás:

Visszatérek erre a lerágott csontra: Milyen izzót tegyek az autómba?

Anno, én nagy örömmel újságoltam itt is, nemcsak a Vectra C fórumba, hogy Tungsram Megalight Ultra +90% fényszóró izzót vettem és hogy jól látok vele... A jól látok vele az még mindig stimmel, de 6 havonta kiég. Nyilván, hogyha ezek a növelt fényerejűek eddig bírják akkor tudomásul veszem és úgy gyűjtöm rá a pénzt (párja 5000-5500Ft). De most jön az Osram Night Breaker +90% és azzal kapcsolatos tesztemet is közzé fogom tenni...

Link to comment
Megosztás:

Visszatérek erre a lerágott csontra: Milyen izzót tegyek az autómba?

Anno, én nagy örömmel újságoltam itt is, nemcsak a Vectra C fórumba, hogy Tungsram Megalight Ultra +90% fényszóró izzót vettem és hogy jól látok vele... A jól látok vele az még mindig stimmel, de 6 havonta kiég. Nyilván, hogyha ezek a növelt fényerejűek eddig bírják akkor tudomásul veszem és úgy gyűjtöm rá a pénzt (párja 5000-5500Ft). De most jön az Osram Night Breaker +90% és azzal kapcsolatos tesztemet is közzé fogom tenni...

nekem volt korábban és megvoltam vele elégedve, bár az olajon kívül azt is nagyon szerette enni :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A múlthéten figyeltem fel rá hogy a rádió RDS-e

bekapcsoláskor még mindig 1-2mp-re kiírja a SLÁGER ill,

DANUBIUS feliratot ugyebár ezek már megszüntek és

csak ezután dobja be hogy NEO ill, CLASS FM

nem zavar csak kíváncsi vagyok hogy valaki más

találkozott-e már ezzel.

A memóriába ennyire berögződött volna?

Amikor már kiírta az új nevet akkor memorizáld újra, és elfelejti a régit... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Adott egy régebbi verda kicsit mattult hátsó búrákkal, jól jönne bele némi extra fényerő...

Van valakinek tapasztalata LED-es nagy fényerejű fényforrásokkal? Lehet ilyenből már normálisabbat találni? Amit idáig láttam kicsit gagyinak tűnt, nem tudom meddig tartana ki...

thx

Balage

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy éve hogy beszereltettem a riasztót (Galaxy G-610)

de csak a napokban vettem észre hogy a kulcs távirányítójával

zárom akkor ugye első gombnyomásra zár, másodikra reteszelne de

ezt nem csinálja hanem vissza kinyit+ ha kulcsal zárom és elfordítva

tartom az ablakokat eddig felhúzta most nem.

Eddig nem vettem észre mert a riasztóval nyitottam meg zártam.

Tud valaki (elektronikai zseni )valami megoldást erre?

Ja még annyit kérdeznék hogy a B oszlopnál ahol bemegy a kábelezés

a hátsó ajtóba, elötte van egy levakdugózott lyuk amiben egy (+) keresztmetszetű

műanyag rúd áll ki, az mi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.