Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ilyen aspektusból nem gondoltam végig a dolgot, nekem a ködfényszóró használatának KRESZ általi szabályozása ugrott be (ugye régen haraptak az indokolatlan használatért, pontosabban azért ha nem ködben használtad), ami újabban valahogy úgy hangzik hogy a ködfényszóró használata engedélyezett minden olyan esetben amikor a látási viszonyok ezt indokolják. Ez az én értelmezésemben azt jelenti hogy ha jobban látok a ködlámpával akkor még fényes nappal is használhatom. Innen meg már csak egy lépés hogy akkor kanyarban is bekapcsolhatom, legfeljebb nem elektronikával, a gyári világítóberendezés működését módosítva (mert maga a ködfényszóró sztem nem lenne átalakítva), hanem magam kapcsolom külön kapcsolóval. Tudom, ez elég kendács módszer lenne, szélsőséges a példa, csak azért hoztam fel mert érdekes módon így szabályos, ha elektronika kapcsolgatja akkor meg nem?

Végülis az is igaz, hogy magát a fényszórót nem alakítod át, csak másra is használod, mint ami az eredeti rendeltetése. De ugye ez se feltétlenül szabályos, kíváncsi lennék erről egy hivatalos álláspontra. Mindenesetre én lehet, hogy megcsinálom, mert tetszik az ötlet, este sötét kisutcákba bekanyarodáskor kicsit biztonságosabb lenne, ha látnám hova kanyarodok. Elsőre végiggondolva fillérekből össze lehetne dobni egy ilyen elektronikát, csak a megvalósítás részletein még finomítani kell kicsit.

tojnak rá. nem foglalkoznak ilyennel régóta. már a kék helyzetjelző piszkálása is csak az alföldre jellemző

Én pont az alföldön lakom ;)

Link to comment
Megosztás:

Végülis az is igaz, hogy magát a fényszórót nem alakítod át, csak másra is használod, mint ami az eredeti rendeltetése. De ugye ez se feltétlenül szabályos, kíváncsi lennék erről egy hivatalos álláspontra. Mindenesetre én lehet, hogy megcsinálom, mert tetszik az ötlet, este sötét kisutcákba bekanyarodáskor kicsit biztonságosabb lenne, ha látnám hova kanyarodok. Elsőre végiggondolva fillérekből össze lehetne dobni egy ilyen elektronikát, csak a megvalósítás részletein még finomítani kell kicsit.

Én pont az alföldön lakom ;)

Akkor neked sajna csak a fehér helyzetjelző jó ;) Amúgy meg a büszke csendőrségünk inkább a potenciális bűnözőkkel foglalkozna, ne azzal hogy kinek van fehér meg kinek kék helyzetjelzője. Gusztustalan ez amit itt pár yard megenged magának. Szerintem attól hogy kékes a helyzetjelződ senkit nem zavarsz minthogy azzal sem ha lámpamosó nélküli xenonnal közlekedsz, ez már sajna a szintszabályzásra nem igaz.

Link to comment
Megosztás:

Végülis az is igaz, hogy magát a fényszórót nem alakítod át, csak másra is használod, mint ami az eredeti rendeltetése. De ugye ez se feltétlenül szabályos, kíváncsi lennék erről egy hivatalos álláspontra. Mindenesetre én lehet, hogy megcsinálom, mert tetszik az ötlet, este sötét kisutcákba bekanyarodáskor kicsit biztonságosabb lenne, ha látnám hova kanyarodok. Elsőre végiggondolva fillérekből össze lehetne dobni egy ilyen elektronikát, csak a megvalósítás részletein még finomítani kell kicsit.

Én pont az alföldön lakom ;)

Akkor neked sajna csak a fehér helyzetjelző jó ;) Amúgy meg a büszke csendőrségünk inkább a potenciális bűnözőkkel foglalkozna, ne azzal hogy kinek van fehér meg kinek kék helyzetjelzője. Gusztustalan ez amit itt pár yard megenged magának. Szerintem attól hogy kékes a helyzetjelződ senkit nem zavarsz minthogy azzal sem ha lámpamosó nélküli xenonnal közlekedsz, ez már sajna a szintszabályzásra nem igaz.

Link to comment
Megosztás:

Akkor neked sajna csak a fehér helyzetjelző jó ;) Amúgy meg a büszke csendőrségünk inkább a potenciális bűnözőkkel foglalkozna, ne azzal hogy kinek van fehér meg kinek kék helyzetjelzője. Gusztustalan ez amit itt pár yard megenged magának. Szerintem attól hogy kékes a helyzetjelződ senkit nem zavarsz minthogy azzal sem ha lámpamosó nélküli xenonnal közlekedsz, ez már sajna a szintszabályzásra nem igaz.

Dolgozol?;)))

Meg a sok 'okossal' aki jó látási viszonyok között a kódfényszórót használja, meg némelyik a hátsót.

Link to comment
Megosztás:

Indiába kell költözni ott még a jogsi miatt sem szólnak, nemhogy ilyen apró cseprő dolgokkal foglalkozzanak.

Bár álláspontom az hogy a szabály végett büntethetnek, akkor nem a rendőrt szidom mert a szabályok rosszak és jó részük idejétmúlt. (beg kretének hozzák őket)

A rendőrt csak abból a szempontból hibáztatom, hogy engem kiszed, büntet, forgalmi elvevéssel ilyesztget, de az engem lakott ter. belül 90-el ráadásul jobbról előző fekete üvegű SK-frsz-ú audit aki majd a rendőrt is elütötti meg továbbengedi...

Egyébként Gödöllőn történt a dolog 2hónapja...

Az esetkor gondoltam, na végre látni fogom hogy SK-s rendszámos barátunk magyarázkodhat majd... Erre nesze, rendőr visszábblép, majd szépen engem szed ki és von alapos eljárás alá....

Ráadásul egy 60kg-s frissen végzett zsúrpubi... Asszony látja hogy megy föl bennem a pumpa, ezért miután megtudta a helyszínen, hogy rendőr srác... izé ....

biztosúr megbüntet "indokolatlan ködfényszóró használat miatt" xenon miatt ugye... inkább ő kérdezte meg hogy miért nem az audit állítottad meg öcsi? ;)

Még mondta is a rendős, hogy van ködlámpád? Hmmm van.. akkor ez 3000ft heszíni lessz, mert mondjuk hogy be volt kapcsolva... Ha ott belemegyek a dologba, hogy mi volt kapcsolva biztosan vihetnek is a sittre mert 8 napon túl lett volna egy pofon is a kissrácnak...

Bocs az offért

Extra felszerelésként kamera és mikrofon kellene a kocsiba, hogy az ilyen rendőrt feljelenthessük.

A témához:

Kanyarfény: Ami gyári megoldás abban is "rendeltetés ellenesen" használják a ködfényszórókat nem? De nem külön izzó ég olyankor?

Na ha nem, akkor nem tudom mi lenne a gond az utólagos mahinálással az astrán. A rendőr meg nem szól érte, mert miközben szépen elmész előtte nem fog égni, és amiről nem tud az nem is fáj neki... mint ahogy nekem is a HB3-as xenonszettet nem szedtem ám ki..... ;):D:D:D

Link to comment
Megosztás:

van itt sztori bőven ;)

amúgy a ködös izzóját használja. insigniánkban is így van. (már amikor)

és ha utólag berakod akkor meg legyen rendőr aki bebizonyítja neked hogy ezt nem

lehetett extraként kérni gyárilag. :lol:

Indiába kell költözni ott még a jogsi miatt sem szólnak, nemhogy ilyen apró cseprő dolgokkal foglalkozzanak.

Bár álláspontom az hogy a szabály végett büntethetnek, akkor nem a rendőrt szidom mert a szabályok rosszak és jó részük idejétmúlt. (beg kretének hozzák őket)

A rendőrt csak abból a szempontból hibáztatom, hogy engem kiszed, büntet, forgalmi elvevéssel ilyesztget, de az engem lakott ter. belül 90-el ráadásul jobbról előző fekete üvegű SK-frsz-ú audit aki majd a rendőrt is elütötti meg továbbengedi...

Egyébként Gödöllőn történt a dolog 2hónapja...

Az esetkor gondoltam, na végre látni fogom hogy SK-s rendszámos barátunk magyarázkodhat majd... Erre nesze, rendőr visszábblép, majd szépen engem szed ki és von alapos eljárás alá....

Ráadásul egy 60kg-s frissen végzett zsúrpubi... Asszony látja hogy megy föl bennem a pumpa, ezért miután megtudta a helyszínen, hogy rendőr srác... izé ....

biztosúr megbüntet "indokolatlan ködfényszóró használat miatt" xenon miatt ugye... inkább ő kérdezte meg hogy miért nem az audit állítottad meg öcsi? ;)

Még mondta is a rendős, hogy van ködlámpád? Hmmm van.. akkor ez 3000ft heszíni lessz, mert mondjuk hogy be volt kapcsolva... Ha ott belemegyek a dologba, hogy mi volt kapcsolva biztosan vihetnek is a sittre mert 8 napon túl lett volna egy pofon is a kissrácnak...

Bocs az offért

Extra felszerelésként kamera és mikrofon kellene a kocsiba, hogy az ilyen rendőrt feljelenthessük.

A témához:

Kanyarfény: Ami gyári megoldás abban is "rendeltetés ellenesen" használják a ködfényszórókat nem? De nem külön izzó ég olyankor?

Na ha nem, akkor nem tudom mi lenne a gond az utólagos mahinálással az astrán. A rendőr meg nem szól érte, mert miközben szépen elmész előtte nem fog égni, és amiről nem tud az nem is fáj neki... mint ahogy nekem is a HB3-as xenonszettet nem szedtem ám ki..... :lol::D:D:D

Link to comment
Megosztás:

... mint ahogy nekem is a HB3-as xenonszettet nem szedtem ám ki..... ;):D:D:D

Miért létezik csak a távolsági helyére xenon??? Úhh bakker asszem akkor én egyből teszek ilyent. A távolságit úgyis csak lakotton kívül használom éjjel. Vársoba van közvill igy itt látok a h7es el is kinntre meg lesz xenon. Úgyhogy ha kinnt látni akarok akkor felkattintom és löööön világosság.

Link to comment
Megosztás:

... mint ahogy nekem is a HB3-as xenonszettet nem szedtem ám ki..... ;):D:D:D

Miért létezik csak a távolsági helyére xenon??? Úhh bakker asszem akkor én egyből teszek ilyent. A távolságit úgyis csak lakotton kívül használom éjjel. Vársoba van közvill igy itt látok a h7es el is kinntre meg lesz xenon. Úgyhogy ha kinnt látni akarok akkor felkattintom és löööön világosság.

Link to comment
Megosztás:

A Családban volt fiat bravó, amiben volt ez az indexel együtt működő ködlámpa, de nem vagyok biztos benne, hogy azt nem elektromotor fordította egy minimálisan a kanyarodás irányába.

Nekem úgy tünt, ugyan is este hídra való bekanyarodáskor elég jól megvilágította a hidat, de az autó előtti teret alig-alig.

Link to comment
Megosztás:

hogyan lehet beszerelni a utólagosan az automata fényszórómagasság állítót? mi kell hozzá? valaki már próbálkozott vele?

"Nem kell can bus a szintszabályzóhoz. A szintszabályzót a hátsó hídra kell tenni és 7 vezetéket kell előre hozni. 4 a világításkapcsolóra, 2 a km órába és egy a diagnosztikai csatlakozóra megy. A km órába kell egy smd led és két smd ellenállás a szintszabályzó visszajelzéséhez, ami beindításkor működik 1-2 másodpercig. OP-COM látta is a szintszabályzót, de sajnos azzal nem lehetett állítani (Tech2 kell hozzá). Beállítás miatt nem vittem el programoztatni, mert a lámpa tekerőivel állítottam be a magasságot."

ezt egy cartárs írta nekem ;)

Link to comment
Megosztás:

"Nem kell can bus a szintszabályzóhoz. A szintszabályzót a hátsó hídra kell tenni és 7 vezetéket kell előre hozni. 4 a világításkapcsolóra, 2 a km órába és egy a diagnosztikai csatlakozóra megy. A km órába kell egy smd led és két smd ellenállás a szintszabályzó visszajelzéséhez, ami beindításkor működik 1-2 másodpercig. OP-COM látta is a szintszabályzót, de sajnos azzal nem lehetett állítani (Tech2 kell hozzá). Beállítás miatt nem vittem el programoztatni, mert a lámpa tekerőivel állítottam be a magasságot."

ezt egy cartárs írta nekem ;)

köszönöm. te beépítetted? mennyibe került a szintszabályozás?

elkapott a yard, és beidézett vizsgára úgyhogy minél előbb meg kell csinálnom

Ismeri ezt valaki?

Link to comment
Megosztás:

köszönöm. te beépítetted? mennyibe került a szintszabályozás?

elkapott a yard, és beidézett vizsgára úgyhogy minél előbb meg kell csinálnom

Ismeri ezt valaki?

annyit szögezzünk le hogy nem fogadják el ezzel se a gagyi xenont. csak a meglepődés elkerülése végett. kell x-es lámpatest és mosó. na úgy inkább. amúgy jó cucc. csak ebayen volt már 3ad ennyiért is.

nekem decemberre jön a szintezőm. 50be ígérték. de nekem xenonos a lámpatest, vaan mosóm és xenonos kapcsoló. (meg ültetve van az auto-szal nekem 7személlyel se vakit kicsit sem)

Link to comment
Megosztás:

annyit szögezzünk le hogy nem fogadják el ezzel se a gagyi xenont. csak a meglepődés elkerülése végett. kell x-es lámpatest és mosó. na úgy inkább. amúgy jó cucc. csak ebayen volt már 3ad ennyiért is.

nekem decemberre jön a szintezőm. 50be ígérték. de nekem xenonos a lámpatest, vaan mosóm és xenonos kapcsoló. (meg ültetve van az auto-szal nekem 7személlyel se vakit kicsit sem)

gyári mosó+lámpatest van nekem is (hiába, a rendőr szerint nincs opelba xenon, és a lámpamosó is gagyi kínai)

silber1-201104221629_8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

csak a szintszabályozó hiányzik nekem

milyen az x-es lámpatest?

Link to comment
Megosztás:

azzal hogy fogott meg a rendőr? ;)

x a jelölés hogy xenonhoz való. (xenon vetítési kép pl)

fel volt kapcsolva

kiugrott elém, és mondta, hogy tudom-e miért állított meg. mondtam hogy igazoltatás miatt. elmosolyodott és azt mondta hogy nem. a xenon miatt mert nem gyári, és ez nem szabályos. elkérte a papírokat és miközben ellenőrizte megpróbáltam megértetni vele, hogy gyári. nem érdekelte. azt mondta hogy opelban nem volt gyári xenon csak 2010 után és mivel az autó 2003-as ezárt nem lehet hogy gyári. mondtam neki hogy pedig az, az volt a válasza hogy a közlekedsi főfelügyelet vizsgálatán majd kiderül.

silber1-201104221629_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ugyanígy néz ki az enyém is

Link to comment
Megosztás:

fel volt kapcsolva

kiugrott elém, és mondta, hogy tudom-e miért állított meg. mondtam hogy igazoltatás miatt. elmosolyodott és azt mondta hogy nem. a xenon miatt mert nem gyári, és ez nem szabályos. elkérte a papírokat és miközben ellenőrizte megpróbáltam megértetni vele, hogy gyári. nem érdekelte. azt mondta hogy opelban nem volt gyári xenon csak 2010 után és mivel az autó 2003-as ezárt nem lehet hogy gyári. mondtam neki hogy pedig az, az volt a válasza hogy a közlekedsi főfelügyelet vizsgálatán majd kiderül.

/kepfeltoltes.hu/111114/silber1-201104221629_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ugyanígy néz ki az enyém is

jajj de ciki!! pont volt nekem iilyen eset. 10perc után forgalmi alapján kérdezte le. bár csak 18vagyok de elküldtem diszkréten melegebb éghajlatra utánna. azóta csak egyszer volt kis affér.

amúgy ilyenkor erősködni kell. hívjon ki egy NKHs űrgét vagy oldja meg.

Link to comment
Megosztás:

ja

jajj de ciki!! pont volt nekem iilyen eset. 10perc után forgalmi alapján kérdezte le. bár csak 18vagyok de elküldtem diszkréten melegebb éghajlatra utánna. azóta csak egyszer volt kis affér.

amúgy ilyenkor erősködni kell. hívjon ki egy NKHs űrgét vagy oldja meg.

ja amúgy ha bevan kötve az smd (fehér led felkapcsoláskor) led a műszerfalba akk nyugodtan mehetsz vizsgára. (mondjuk nem nkhn de nekem átment így) utánna meg papírt a sikeres vizsgáról aztán a rendőr ... ;)

Link to comment
Megosztás:

jajj de ciki!! pont volt nekem iilyen eset. 10perc után forgalmi alapján kérdezte le. bár csak 18vagyok de elküldtem diszkréten melegebb éghajlatra utánna. azóta csak egyszer volt kis affér.

amúgy ilyenkor erősködni kell. hívjon ki egy NKHs űrgét vagy oldja meg.

honnan kérdezte le? és mit?

hiába mondtam én neki bármit nem érdekelte. opel szalont is emlegettem de semmi hatása nem volt. 45 percig erősködtem, vitatkoztam, de hiába. most várom a határozatot, hogy mikor kell bemennem.

ma beszéltem egy vizsgabiztossal, és azt mondta, hogy ilyenkor mindent kipróbálnak. főleg a xenont mivel azzal kerültem be.

Link to comment
Megosztás:

honnan kérdezte le? és mit?

hiába mondtam én neki bármit nem érdekelte. opel szalont is emlegettem de semmi hatása nem volt. 45 percig erősködtem, vitatkoztam, de hiába. most várom a határozatot, hogy mikor kell bemennem.

alvázszámot diktálta be a központba. onnanstól hogy s mint azt nem tudom. de van ezeknek valami rendszerük mert (szintén csak ezt tudom emlegetni) az alföldön szinte mindenkit így ellenöriznek. annyi hibával hogy ott átcsusszan így a gagyi xenonos is ha volt az autója rendes xenonnal szerlve.

mondjuk 45percet szívni egy ilyennel... nem

lehetett mókás. (amúgy a nagy szakértelmükről most van egy jó olvasói levél a friss automotor-ban)

Link to comment
Megosztás:

alvázszámot diktálta be a központba. onnanstól hogy s mint azt nem tudom. de van ezeknek valami rendszerük mert (szintén csak ezt tudom emlegetni) az alföldön szinte mindenkit így ellenöriznek. annyi hibával hogy ott átcsusszan így a gagyi xenonos is ha volt az autója rendes xenonnal szerlve.

mondjuk 45percet szívni egy ilyennel... nem

lehetett mókás. (amúgy a nagy szakértelmükről most van egy jó olvasói levél a friss automotor-ban)

Én tök jól látok a sima lámpáimmal, de ez gondolom azért van, mert még nem ültem xenonosban.....

A halogénes projectoros az nem játszik? Nem érdemes és egyszerűbb abba belevágni?

Link to comment
Megosztás:

Miért létezik csak a távolsági helyére xenon??? Úhh bakker asszem akkor én egyből teszek ilyent. A távolságit úgyis csak lakotton kívül használom éjjel. Vársoba van közvill igy itt látok a h7es el is kinntre meg lesz xenon. Úgyhogy ha kinnt látni akarok akkor felkattintom és löööön világosság.

én a főnix tuningtól rendeltem 3 nap volt és 15.000ft

zongorázható a külömbség a xenon hosszúfénnyel, és olyam mint a stoboszkóp amikor villogsz..

Van hátulütője is, este ha használod a szembejövőket pl dob vagy kanyar alkalmával csak az utolsó pár mp-ben veszed észre, annyira elnyomja mindenki fényét.

Nekem annó amikor mind a 4 izzó világított (tomp+táv) egyenes szakaszon 800-mig tudtam megszámolni a karókon a prizmákat. ;)

Viszont még a vak rendőr hátulról is kiszúrja, mert kiég a retina tőle ;):D:D

Link to comment
Megosztás:

fel volt kapcsolva

kiugrott elém, és mondta, hogy tudom-e miért állított meg. mondtam hogy igazoltatás miatt. elmosolyodott és azt mondta hogy nem. a xenon miatt mert nem gyári, és ez nem szabályos. elkérte a papírokat és miközben ellenőrizte megpróbáltam megértetni vele, hogy gyári. nem érdekelte. azt mondta hogy opelban nem volt gyári xenon csak 2010 után és mivel az autó 2003-as ezárt nem lehet hogy gyári. mondtam neki hogy pedig az, az volt a válasza hogy a közlekedsi főfelügyelet vizsgálatán majd kiderül.

ugyanígy néz ki az enyém is

Na szép. Viszont ha csont nélkül átmegy akkor érdemes lenne problémázni, mert 16.000 valamennyi a vizsgadíj, amit Te fogsz kifizietni, nem ő...Ergó amiért a rendőrség nincs felkészülve az egyes autógyárak típusai és azok felszereltségi szinjéből fakadó műszaki tartalmára, az ne a tulajdonosnak kerüljön 16.000 forintjába és 1 napi ügyintézésbe (persze állítólag az ilyen vizsgán sokkal szúrósabb szemmel néznek, kell nekik a büntiből befolyó pénz)

Érdemes lenne ezzel a témába több autóklubbal, esetleg autógyár képviselőivel jogi és hatósági szempontokból megpendíteni a xenonos dolgot.

Aki csóró és g astrával jár az nem láthat jól, és akárhogyis spóról 100.000-es szintszabályzóra és xenon kompatibilis lámpatestre, meg mosóra, 200.000 elköltése után egy okostóni oda fog jönni és elküld NKH-hoz soron kívül szigorítottra. Gáz, hogy erre pont van kapacitása a rendőrségnek, de ha ellopják netán a kocsidat arra keretsztet vethetsz.

Link to comment
Megosztás:

Én tök jól látok a sima lámpáimmal, de ez gondolom azért van, mert még nem ültem xenonosban.....

A halogénes projectoros az nem játszik? Nem érdemes és egyszerűbb abba belevágni?

Biztos azért van.

Van egy eladó h7 -es szettem 3hónapos6000ks fejekkel 3 éves trafókkal ha érdekel ;) próbáld ki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.