Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Igen ezt a lassan melegedős témát én is alig tudtam elfogadni, de már megszoktam.

Ha jól látom a tiéd Y17DT.

AtiZafi írt egy jó megoldást a fűtés / melegedés hatásfokának maximalizására ITT a 4386-os HSZ-ben.

Elolvastam, meg is rendeltem a Wahle termosztátot (15600Huf) A vízhőfok, menet közben, meg sem akar mozdulni, vagy vissza hűl. Tavaly, volt cserélve a betét. Most nem barkácsolunk!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az én astrámban is úgy van gyárilag bekötve,hogy távolsági fénynél is világít a ködfény,sőt munkatársam OFF Chevrolet Lacetti-ében ON sem alszik el a ködfény távfény kapcsolásnál,és neki is gyárilag van benne.

Ez különben kisteher úgyhogy lehet,hogy erre nem is vonatkozna a szabály,ha még érvényben volna?

Azért köszönöm a jó szándékot! :lol:

Valóban, a régi szabályozást ítrtam. Jelenleg mind a műszaki, mind a KRESZ előírások megengedik a ködlámpa hosszú fény MELLETTI használatát.

Ők tudják, miért.

net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99000006.koh

Kresz: (4) Tompított vagy távolsági fényszóró helyett vagy mellett ködfényszórót, továbbá hátsó helyzetjelző ködlámpát abban az esetben szabad használni, ha a látási viszonyok ezt indokolják.

Link to comment
Megosztás:

Valóban, a régi szabályozást ítrtam. Jelenleg mind a műszaki, mind a KRESZ előírások megengedik a ködlámpa hosszú fény MELLETTI használatát.

Ők tudják, miért.

net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99000006.koh

Kresz: (4) Tompított vagy távolsági fényszóró helyett vagy mellett ködfényszórót, továbbá hátsó helyzetjelző ködlámpát abban az esetben szabad használni, ha a látási viszonyok ezt indokolják.

Szerintem azért, mert semmi értelme nem volt, ha távolsági fényszórót használsz, akkor nem tök mind1, hogy világít-e mellette a ködlámpa is? Kit zavarsz vele?

Link to comment
Megosztás:

Emlékeim szerint korábban a ködfényszóró használatát szigorú előírásokhoz (csak korlátozott látási viszonyok között) kötötték, és talán így akarták megakadályozni hogy tiszta holdvilágos éjszakán (amikor ugye távfényt használ az ember) is lehessen használni a ködlámpát. Mondjuk sztem is értelmetlen...

Link to comment
Megosztás:

bátyus kérdésére, (PM) a VW 99 wiper relé teszt áramköre.

Ha megvetted a "relét", és beépítés előtt ki akarod próbálni, akkor az alábbi kapcsolást hozd létre.

VW99TESZT2.jpg

Figyelj a polaritásra!!! Ha csak egy pillanatra is fordítva adsz rá feszültséget, többé NEM fog működni!

A "mosás"ra adott jel, és a "szakaszos" bekapcsolása között eltelt idő lesz a következő törlés. (53m)

Üdv!

Nem lehet,hogy az "I" a mosás és a "T" a szakaszos?

Nem igazán akar nekem működni!Ja és "53S" az üres?

Thx!

Link to comment
Megosztás:

Az "I" intervalum, (szakaszos) a "T" tus, (mosás).

53S a motor végálláskapcsolója. Test, amíg a motor, alsó végállásban van. Ha már töröl, semmi.

Akkor valószínűleg gagyi relét sikerült vennem,mert "I"-re adott + után behúz a relé,de bármit teszek,úgy is marad,azaz virít az izzó,amíg le nem veszem a 12V-ot!:lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor valószínűleg gagyi relét sikerült vennem,mert "I"-re adott + után behúz a relé,de bármit teszek,úgy is marad,azaz virít az izzó,amíg le nem veszem a 12V-ot!:lol:

1: a "T"-re adj egy pluszt. (csak egy pillanatra)

Közben számold, hogy mennyi idő telt el.

2: "I"-re adj pluszt (folyamatos).

A kimeneten, 53m az eltelt idő arányában világít a lámpa.

(lehet, hogy kell a test az 53s-re, különben nem tudja, hogy elindult a motor...)

Addig kell megszakítanod a testet amíg "megy" a motor.

vw99teszt2.jpg

Link to comment
Megosztás:

1: a "T"-re adj egy pluszt. (csak egy pillanatra)

Közben számold, hogy mennyi idő telt el.

2: "I"-re adj pluszt (folyamatos).

A kimeneten, 53m az eltelt idő arányában világít a lámpa.

(lehet, hogy kell a test az 53s-re, különben nem tudja, hogy elindult a motor...)

Addig kell megszakítanod a testet amíg "megy" a motor.

Sajnos a helyzet változatlan!

Link to comment
Megosztás:

15.600.- ?

Ebben mi van, hogy ennyi, vagy ezt csak kompletten lehet nálad cserélni?

Ez kompletten, nem csak a betét. Tavaly volt a betét cserélve, de egy évet sem bírt ki.

Ezért, a fentebb leírt Wahler termosztát beépítését választottam.

Megjött, és csak 15000 Huf volt. Ha már szerviz, akkor olaj, fagyálló, gyertya, szűrők, és felrakatom az alsó motorvédőt is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez kompletten, nem csak a betét. Tavaly volt a betét cserélve, de egy évet sem bírt ki.

Ezért, a fentebb leírt Wahler termosztát beépítését választottam.

Megjött, és csak 15000 Huf volt. Ha már szerviz, akkor olaj, fagyálló, gyertya, szűrők, és felrakatom az alsó motorvédőt is. ;)

Gyári opelt belőle? :lol:

Az egy vagyon, 138e Ft...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hogyan lehet beépíteni utólag ködlámpát a kocsiba? Kell másik kapcsolót venni vagy a vakdugó helyére kell csak venni kapcsolót? A kábelezés alapból benne van?

Köszi a segítséget!

hI!

kapcsoló tömb,relé ,2db ködös 1bizti és már működik is. cerka 20ezer.+munka díj, ha szaki vagy akkor ez nincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.