Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Üdv Mindenkinek!

A gyári akksim múlt héten teljesen lemerült, bikázni kellett. 5 éves, ezek szerint ideje cserélni. Ha segítenétek, hogy azokból, amiket kinéztem melyik a legjobb választás:

Perion 60 Ah 540A - 16.600

Excell Exide 54 Ah 520 A - 17.500

Excell Exide Premium 60 Ah 600 A - 21.600

Banner Power Bull 55 Ah 480 A - 17.000

Banner Power Bull 62 Ah 540 A - 19.500

GM 60 Ah 510 A - 23.000

A felsorolásból is látszik, hogy a mostani GM 55 Ah-al (ha jól emlékszem, de lehet hogy 56 Ah) azonos, vagy nagyobb Ah-t szeretnék. Talán a nagyobb jobb lenne, vagy nem?

Minden segítséget megköszönök.

Üdv. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

A gyári akksim múlt héten teljesen lemerült, bikázni kellett. 5 éves, ezek szerint ideje cserélni. Ha segítenétek, hogy azokból, amiket kinéztem melyik a legjobb választás:

Perion 60 Ah 540A - 16.600

Excell Exide 54 Ah 520 A - 17.500

Excell Exide Premium 60 Ah 600 A - 21.600

Banner Power Bull 55 Ah 480 A - 17.000

Banner Power Bull 62 Ah 540 A - 19.500

GM 60 Ah 510 A - 23.000

A felsorolásból is látszik, hogy a mostani GM 55 Ah-al (ha jól emlékszem, de lehet hogy 56 Ah) azonos, vagy nagyobb Ah-t szeretnék. Talán a nagyobb jobb lenne, vagy nem?

Minden segítséget megköszönök.

Üdv. :lol:

Nekem Banner-ek vannak mindenhol, de a tavalyi ADAC teszten mind az excell mind pedig a bannert kizárták

A GM aksi pedig a korábbi versenyen elég jó eredményt ért el

Ennyit a minőségi gyártókról

http://automenedzser.hu/auto_tipp/2010/12/...216_akkumulator

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!Szeretném kicserélni a műszerfal világításomat kékre.Ehhez szükségem lenne hibás vagy kiégett műszerfal világítás

izzókra.Szeretném megőrizni az eredetieket az enyémből ha szeretném vissza tudjam rakni.Akinek van felesleges izzója kérem írjon.Előre is

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!Szeretném kicserélni a műszerfal világításomat kékre.Ehhez szükségem lenne hibás vagy kiégett műszerfal világítás

izzókra.Szeretném megőrizni az eredetieket az enyémből ha szeretném vissza tudjam rakni.Akinek van felesleges izzója kérem írjon.Előre is

köszönöm

Ezt csak én nem értem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem Banner-ek vannak mindenhol, de a tavalyi ADAC teszten mind az excell mind pedig a bannert kizárták

A GM aksi pedig a korábbi versenyen elég jó eredményt ért el

Ennyit a minőségi gyártókról

http://automenedzser.hu/auto_tipp/2010/12/...216_akkumulator

Kb két hete vettem aksit nekem is Gm volt 5 éves de eddig birta,én román aksit vettemmivel Erdélyben lakok, 55 A 540 Hideginditoáramos Rombat Premier a neve.

A hidegindito áram azt kell figyelembe venni nem csak az Ampert.

Link to comment
Megosztás:

Nem túl drága tétel autósboltban.

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!Szeretném kicserélni a műszerfal világításomat kékre.Ehhez szükségem lenne hibás vagy kiégett műszerfal világítás

izzókra.Szeretném megőrizni az eredetieket az enyémből ha szeretném vissza tudjam rakni.Akinek van felesleges izzója kérem írjon.Előre is

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Nekem jobb lenne fizikálisan, hogy ez pontosabban hol van. ;)

Itthon látom a képet, bocsika. :lol:

Ha a relét berakom, és megcsinálom a kapcsolót, akkor a visszajelző is világítani fog? Jó lenne egy classicos kollega, aki már megcsinálta, jelentkezzen.

Link to comment
Megosztás:

Az szuper.

Kapcsolóra is teljes kábelköteg rá van kötve, és csak az egy mikrókapcsolót kell bekötni?

Sajnos ezt nem tudom! Az enyém 2003-as és ezt még nem a szűkmarkú lengyelek pakolták össze.

Én így raktam be elektromos tükröt, elektromos ablakot, multi kormányt és most próbálok ködlámpát beépíteni.

Nekem csak össze kellett dugdosni a dolgokat és már működött is.

Kivéve az ablakokat és a tükröket. Ide másik kábelköteg kellett az ajtóba, de az ajtóig be volt vezetékelve.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ezt nem tudom! Az enyém 2003-as és ezt még nem a szűkmarkú lengyelek pakolták össze.

Én így raktam be elektromos tükröt, elektromos ablakot, multi kormányt és most próbálok ködlámpát beépíteni.

Nekem csak össze kellett dugdosni a dolgokat és már működött is.

Kivéve az ablakokat és a tükröket. Ide másik kábelköteg kellett az ajtóba, de az ajtóig be volt vezetékelve.

Hali! Az elektromos ablakot előre vagy hátra tetted?

Link to comment
Megosztás:

Kb két hete vettem aksit nekem is Gm volt 5 éves de eddig birta,én román aksit vettemmivel Erdélyben lakok, 55 A 540 Hideginditoáramos Rombat Premier a neve.

A hidegindito áram azt kell figyelembe venni nem csak az Ampert.

Nekem Rombat Pilot volt benne 2005 04 hó kiadású,és idén Asszem Szeptemberben ment tönkre.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan!Csak a foglalat kell a hozzá tartozó érintkezési felületekkel együtt, ami ahogy én láttam rá van forrasztva a rizsszem izzóra.

Ezért kértem hibásat.Ahhoz hogy a kék ledek ellenállással együtt elférjenek a foglalatban ki kell fúrni az alját.A jó izzókat sajnálom

szétfúrni.Nincs valakinek felesleges vagy eladó?6 db-ot szeretnék

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.