Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Na ezaz, ami nem múkszik.Vetesd ki a gépedből, és vegyél hozzá olyat, mint a telefonod.Vagy vegyél a kihangosítóhoz telefont.Ha viszont Nokia Communicatorhoz való, akkor meg úgy jársz, mint én.Mivel a készülék k.va drága hozzá, inkább kivettem.Pedig Nokiám van, de ahhoz nem jó.

Így most lent porosodik a garázsban. :)

Hi

Milyen nokiád van?

Szerezzél hozzá konzolt mert elég csak azt kicserélni.Legalábbis nálam elég volt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Épített már be valaki utólag Astra G-be ködlámpát. Hogyan lehet a kapcsolót utólag berakni?

Köszi a segítséget.

kiveszed a régi lámpakapcsolót, és beteszel egy ködlámpásat.

de az csak akkor fog müködni, ha a müszerfal kábelkötegbe benne vannak a vezetékek!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

ez csak abban az esetben igaz, ha a kábelkötegbe, illetve a vezérlőegységbe elő van készitve a tempomat, azaz a madzagok be vannak huzva.

mert sajnos nem mindegyikbe készitették elő........

Sziasztok,

Nagyon érdekes a történet.

Nekem egy 2004-es, még német összeszerelésű, 1.6-os 8 szelepes járgányom van. Elektromos gázpedál tuti, hogy benne van, de a madzagokról nem vagyok meggyőződve.

Van valami egyszerű, publikus módszer annak kiderítésére, hogy elő van-e készítve a tempomat?

Link to comment
Megosztás:

Tudja-e vki, hogy G Astrába létezik-e gyári középső könyöktámasz, olyan felnyitható? Vagy csak maszek? Internet már láttam párfálét hirdetni, de kezemben még nem volt. Nem tudom, hogy lehet rögzíteni és mennyire gagyi.

Van-e valakinek ebben tapasztalata, milyen? Letakarja a hátsó hamutartót is? Ha valakinek van a kocsijában, küldjön róla képet, please!!

Kösz

Link to comment
Megosztás:

Tudja-e vki, hogy G Astrába létezik-e gyári középső könyöktámasz, olyan felnyitható? Vagy csak maszek? Internet már láttam párfálét hirdetni, de kezemben még nem volt. Nem tudom, hogy lehet rögzíteni és mennyire gagyi.

Van-e valakinek ebben tapasztalata, milyen? Letakarja a hátsó hamutartót is? Ha valakinek van a kocsijában, küldjön róla képet, please!!

Kösz

Gyári úgy tudom, hogy nem.

Irmscher-nek (remélem jól írtam a nevét) létezik. Úgy 35 eFt körül kínálták a márkakereskedésben. Én egy magyar gyártásút vettem, ugyanott 15 eFt-ért. Megnéztem mind a kettőt bit-re egyformák voltak.

A hamutartó előtti kis tároló rekeszbe passzol és, ha jól emlékszem 4 csavarral kell összecsavarnod a sebváltó körüli műanyag box-al.

A hamutartót lehet továbbra is használni. A test anyaga egyezik a kemény műanyagborítással, a könyöklő rész pedig hasonló puha borítást kapott, mint az ajtók üveg alatti kárpitozásánál van. Ugyan kicsit szűkös lett a hely a kézifék körül, de gagyinak semmiképp nem nevezném.

Link to comment
Megosztás:

Na szóval, akkor izzós témában az lenne a kérdésem, hogy ha mondjuk kicserélem a tompított égőt 55W-os H7-es SuperBlue-ra, de a távolsági marad az eredeti, akkor hogy néz ki a távolsági fény így felemásan? Aga, neked hogy néz ki? Nem néz ki hülyén? Te kicserélted a távolságit is?

Link to comment
Megosztás:

az minek kicserélni???

azt nem használod minden nap, csak akkor ha szükség van rá, akkor is csak párpercig.

és azt ugyse nézi a szembejövő, mert vakitanád :)

Ez mondjuk igaz... :roll:

De azért kíváncsi lennék, milyen a hatás... Valószínű a távolsági elnyomja a SuperBlue-t, ő dominál a vakításával... Gondolom én.

Link to comment
Megosztás:

A Tungsram szerint a távolságiban nincs nekik ennyire speciális, csak az alap. Szerintem pont azért, amit Uhuhuhuhu írt, mivel olyan ritkán használod, nincs jelentősége.

A spécik csak H7-ben vannak.

Köszi az infókat srácok! Akkor holnap mindenképp elnézek a Király utcába SuperBlue-ért... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ja igen, még azt szeretném kérdezni (főleg tőled aga), hogy ez a Tungsram H7 Superblue izzó mennyire hajlamos hamar kiégni?

Egyébként megvettem már őket. 1990 ft/db volt a Király utcában. 3 db-ot vettem egyelőre. Remélem nem kell hamar igénybe venni a tartalékot...

Link to comment
Megosztás:

Szervusztok!

Két hete lettem egy Astra Classic II 1,4 Twinport boldog tulajdonosa, de már a hetedik éjszakán elvitték a négy gyári dísztárcsát. A többi szerencsére maradt. A maradékért kissé aggódom. Tudna-e valaki tanácsot adni, hogy lehet meglepetést okozni az engedélyem nélkül autózni kívánóknak, hogyan lehet egyszerűen de kevéssé észrevehetően indításképtelenné tenni a motort? Egy kölcsönkapott könyvből van ugyan kapcsolási rajzom, de nehéz azonosítani az egyes áramköröket. Régebbi, más gyártmányú járműveimnél a gyújtás vezérlő induktív jeladót, a Hall generátor tápfeszültségét vagy az üzemanyag szivattyú reléjét támadtam meg. Azokban könnyen megtalátam ezeket, az Asta-t sokkal jobban beburkolták és a relékre sem írták rá, mire szolgálnak. Szóval, nincs helyismeretem.

Előre is köszönöm az ötleteket.

Üdvözlettel:

Adrian

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.