Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, Gyepal írta:

Atnyalaztam közben a szervizkonyvet, hogy mi van az állítólagos extrákkal. Ha jól értem az asr/esp jele hogy van egy TC kapcsoló a váltó felett, ne ez nincs de ahogy végignéztem az összes ezzel hirdetett autót egyiken se látszik, akkor az összes hirdetés kamu?

A gyári riasztó ledje nem világít pedig állítólag van benne riasztó.

Isofixet is írtak, ennek sincs  nyoma, mondjuk ezt eszre vehettem volna.

Nem megy az ablakait és, nem ég a led.

Ezt a vételt úgy tűnik, kicsit elkapkodtam. Az opeltol le lehet kérni, hogy milyen felszereltséggel adtak el az autót?

Igen, rengeteg a valótlan autós hirdetés... Pl amikor láncosnak hirdetik a Z16XEP H Astra-kat... A riasztó lehet h ki van kapcsolva és ezért nem villog a led visszajelző. Isofix-es G Astra tudtommal nincs, talán ha külön rendelték, de az Opel saját rögzítési pontokon dolgozott így a G-ben nem nagyon fordul elő Isofix-es darab, szinte 90% biztonsággal mondhatom h az nincs az autódban. Az ablakos mondatod nem értem... Itt írd be az autód adatait (alvázszám), elvileg mindent le kell írni h mivel jött ki a gyárból... (Esetemben legalábbis mindent részletesen leír, de az enyém még régebbi Bochumi autó.) http://ecat24.com/opel/catalog/models/1/

 

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Gyepal írta:

Atnyalaztam közben a szervizkonyvet, hogy mi van az állítólagos extrákkal. Ha jól értem az asr/esp jele hogy van egy TC kapcsoló a váltó felett, ne ez nincs de ahogy végignéztem az összes ezzel hirdetett autót egyiken se látszik, akkor az összes hirdetés kamu?

A gyári riasztó ledje nem világít pedig állítólag van benne riasztó.

Isofixet is írtak, ennek sincs  nyoma, mondjuk ezt eszre vehettem volna.

Nem megy az ablakait és, nem ég a led.

Ezt a vételt úgy tűnik, kicsit elkapkodtam. Az opeltol le lehet kérni, hogy milyen felszereltséggel adtak el az autót?

http://ecat24.com/opel/catalog/models/1/

a fölső ablakba írd be az alvázszámot és kiadja még a kárpit színét is.

Link to comment
Megosztás:

On ‎2018‎. ‎08‎. ‎16‎. at 22:22, Sadebilly írta:

Akkor ne haragudj de valószínű hogyha rogzited mert gyártasz neki fület akkor is ki fogja tartani a 

Karpitot.A fülei nekem ezért kellett lehajtani mert a karpitott nem akartam átalakítani ...bár lehet hogy bátortalan voltam :)

Írtam e-mail-t, hogy másodszorra sem jött össze a dolog, mert a 271230-01 cikkszámú keret nem megy bele a G Astra hátsó ajtajába, egyszerűen nagy és ha fúrjuk, faragjuk, akkor meg a kárpit nem lesz jó. A cég (főnök) válasza, hogy "olyan nincs, hogy egyszerre lyukon van és jó lesz, ezért van a csiszolópad, meg a kéziszerszámok és mindenhez kreativitás kell". Hát ez nagyon jó és nyilván hülyeség. Éppen azért vennék típus specifikus beépítőkeretet, hogy ne kelljen fúrni, faragni. Úgy látszik nagyon azt szeretné, ha náluk építtetném be a cuccot, persze ezek után biztosan nem fogom. Közben máshol utánanéztem, hogy a 271230-01 cikkszámú keret a Corsa B,C, Vivaro, Tigra típusokba való, tehát nem csoda, ha a G Astra hátsó ajtóba nem jó. És egyébként 1.000 Ft-tal drágább náluk (autohificentrum.hu) egy keret mint máshol. Ezen nem is akadnék fenn, ha egy 49 és egy 50 ezer Ft-os dologról lenne szó, de ezek az 1.600 Ft-os cuccot adják 2.600-ért. Na minden megoldás az lesz, hogy veszek máshol 271230-04 cikkszámú keretet és olyan hangfalat, ami egyrészt belemegy a 111,5 mm-es helyre, másrészt pedig a 130 mm-es körön belül (is) van csavarhely. Ahogy írtad is, a Pioneer-ok között több ilyen is van. A Ground Zéró-t meg lehet, hogy beépítem az első ajtóba a gyári hangszórók helyére, vagy esetleg eladom.

Módosítva : pszabi
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne nekem egy kis gondom.Tegnap szóltak mikor nagyban tolattam hogy nem megy a lámpám egyik sem.

Gondoltam biztos bizti,de ilyen nincs..

akkor gondoltam valami kapcsoló kell hogy legyen.Gyorsan net.. talatam egy kapcsolót ami a motortérben van.Gondoltam megnézem de nem talatam semmit

Csak ezt ami nem tudom micsoda 

https://drive.google.com/open?id=1fJOZpeiVj9l_G08caa7wg2yedZZohvOp

majd tovább kutakodtam és talatam egy ilyet is 

https://drive.google.com/open?id=1O5zMsPhNr8g2at7hkcnY-to4jLazg7PY

 

egy kicsit szisszenő ahogy hozza értem és forog mintha valami kupak lenne.

Utanna kipróbálta működött egy darabig.. míg be nem esteledet és parkolásnál eltunt megint.

Kérdésem a következő:

-micsodak ezek.

es hol van a tolató lámpa kapcsolom.

Esetleg ha valaki megtudja mondani a pontos helyet vagy esetleg fotó azt nagyon megköszönném.

x20dtl t98 kombi bovdenes váltó 

elore is köszönöm !

Módosítva : Sadebilly
Link to comment
Megosztás:

17 órája, Sadebilly írta:

Sziasztok lenne nekem egy kis gondom.Tegnap szóltak mikor nagyban tolattam hogy nem megy a lámpám egyik sem.

Gondoltam biztos bizti,de ilyen nincs..

akkor gondoltam valami kapcsoló kell hogy legyen.Gyorsan net.. talatam egy kapcsolót ami a motortérben van.Gondoltam megnézem de nem talatam semmit

Csak ezt ami nem tudom micsoda 

https://drive.google.com/open?id=1fJOZpeiVj9l_G08caa7wg2yedZZohvOp

majd tovább kutakodtam és talatam egy ilyet is 

https://drive.google.com/open?id=1O5zMsPhNr8g2at7hkcnY-to4jLazg7PY

 

egy kicsit szisszenő ahogy hozza értem és forog mintha valami kupak lenne.

Utanna kipróbálta működött egy darabig.. míg be nem esteledet és parkolásnál eltunt megint.

Kérdésem a következő:

-micsodak ezek.

es hol van a tolató lámpa kapcsolom.

Esetleg ha valaki megtudja mondani a pontos helyet vagy esetleg fotó azt nagyon megköszönném.

x20dtl t98 kombi bovdenes váltó 

elore is köszönöm !

A tolató lámpa kapcsoló a váltóba van betekerve, és ugye kábelkorbács megy hozzá ami alapesetben rá is van dugva. Sajna nem találtam a neten olyan jó minőségű képet amin meg tudnám mutatni. A második biszbasz a fekete kupak a váltó szuszogója, nyomásváltozás esetén( olaj melegedés-visszahülés) ott lélegzik, hogy ne nyomja ki a szimeringeket, továbbá ott lehet utántölteni az olajat. 

Link to comment
Megosztás:

Van valami trükkje, hogy a hátsó ajtóba hogyan kell befűzni a hangszóró vezetékét? Azt hittem, hogy csak át kell fűznöm a védőgumin és kész. Elég sokáig próbálgattam beletolni egy drótot, hogy majd azzal áthúzom, de sehogy sem ment bele. Sikerült kipattintanom az ajtóból, akkor lepődtem meg, hogy az nem egy üres gumicső, hanem az ajtónál mintha egy csatlakozó lenne benne, abban mennek gondolom a központi zár vezetékei. Nem úgy néz ki, mintha én ott mellette bármit is be tudnék csak úgy fűzni. Pedig az ajtóba máshogy nem jutok el, csak azon a gumicsövön keresztül. Ja és az ajtóban is zárt a vége, éppen csak a vezeték jön ki belőle.

Módosítva : pszabi
Link to comment
Megosztás:

1 óra, pszabi írta:

Van valami trükkje, hogy a hátsó ajtóba hogyan kell befűzni a hangszóró vezetékét? Azt hittem, hogy csak át kell fűznöm a védőgumin és kész. Elég sokáig próbálgattam beletolni egy drótot, hogy majd azzal áthúzom, de sehogy sem ment bele. Sikerült kipattintanom az ajtóból, akkor lepődtem meg, hogy az nem egy üres gumicső, hanem az ajtónál mintha egy csatlakozó lenne benne, abban mennek gondolom a központi zár vezetékei. Nem úgy néz ki, mintha én ott mellette bármit is be tudnék csak úgy fűzni. Pedig az ajtóba máshogy nem jutok el, csak azon a gumicsövön keresztül. Ja és az ajtóban is zárt a vége, éppen csak a vezeték jön ki belőle.

Szia! 

Igen az egy csatlakozó és szerezned kellene egy ugyanilyet bontobol mert a csatlakozóból ki tudod szerelni és bedugod a neked üres helyre a végèt meg leforasztod oda ahova kell.

a ajtóban levő meg kellene nézned hogy ott megvan e minden és csak a csatlakozó veget kell beszerelned.... mert nem mindegy

csatlakozo szerintem a könyebb 

https://drive.google.com/open?id=1BLv6pohfdIDNwVtEVnUUOrcu-Sk40s2E

https://drive.google.com/open?id=1SyqBnaWmz1wDMlCsZUneFszezC91iLSo

amugy van kabelkorbacsom ha kell eladó 1500  a 2 kabelkorbacs együtt :)

ja és bocs ha egy kicsit kotyvaszul írok.

Módosítva : Sadebilly
Link to comment
Megosztás:

2 órája, pszabi írta:

Van valami trükkje, hogy a hátsó ajtóba hogyan kell befűzni a hangszóró vezetékét? Azt hittem, hogy csak át kell fűznöm a védőgumin és kész. Elég sokáig próbálgattam beletolni egy drótot, hogy majd azzal áthúzom, de sehogy sem ment bele. Sikerült kipattintanom az ajtóból, akkor lepődtem meg, hogy az nem egy üres gumicső, hanem az ajtónál mintha egy csatlakozó lenne benne, abban mennek gondolom a központi zár vezetékei. Nem úgy néz ki, mintha én ott mellette bármit is be tudnék csak úgy fűzni. Pedig az ajtóba máshogy nem jutok el, csak azon a gumicsövön keresztül. Ja és az ajtóban is zárt a vége, éppen csak a vezeték jön ki belőle.

Van egy paraszt megoldás, nálunk ez ment idő, bontózás és más úgyse kerül bele alapon: a két nagy átvezető meg lett bővítve, amik azt hiszem a motorhoz vinnék a kraftot és ezen lett átfűzve a vezeték. Kicsit kókány, de működik. Majd egyszer valamikor a távoli jövőben talán bontózok egyet villanyablakokkal együtt. Addig meg tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

44 perce, Sadebilly írta:

Szia! 

Igen az egy csatlakozó és szerezned kellene egy ugyanilyet bontobol mert a csatlakozóból ki tudod szerelni és bedugod a neked üres helyre a végèt meg leforasztod oda ahova kell.

a ajtóban levő meg kellene nézned hogy ott megvan e minden és csak a csatlakozó veget kell beszerelned.... mert nem mindegy

csatlakozo szerintem a könyebb 

https://drive.google.com/open?id=1BLv6pohfdIDNwVtEVnUUOrcu-Sk40s2E

https://drive.google.com/open?id=1SyqBnaWmz1wDMlCsZUneFszezC91iLSo

amugy van kabelkorbacsom ha kell eladó 1500  a 2 kabelkorbacs együtt :)

ja és bocs ha egy kicsit kotyvaszul írok.

… hát köszi...… bár azt nem merném mondani, hogy pontosan értem :)  

Azt sem értem pl., hogy mire kellene nekem kábelkorbács?

 

Link to comment
Megosztás:

2 részből áll:

-a ajtó kabelkorbacsa amiben a tűk vannak,ajtóbol áll ki.

-A csatlakozó amit fotóztam is .azt annyira szét lehet szedni hogy a kis tüket vagy érintkezőket be lehet tenni ha nincs ott .A másik véget meg forassztassal oda lehet vinni ahova kell.

de holnap ha lesz időm lefotozom és megosztom.

Hatra bekötöttem a elektromos ablakot akkor talatam szembe magam azzal hogy milyen szerelhető a csatlakozók :)

Link to comment
Megosztás:

 

Tudja valaki, hogy hol lehetne immobilizert másoltatni? Csak egy kulcsom van a kocsihoz és - már csak a biztonság kedvéért is - szükség lenne még egyre. Kulcsot könnyű megoldani, veszek egy nyers kulcsot és másolják, de kell bele az immobilizer is. Elsősorban Bp. és/vagy Székesfehérvár jöhetne szóba. Mennyi idő és mennyibe kerül egy ilyen művelet?

 

 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, pszabi írta:

 

Tudja valaki, hogy hol lehetne immobilizert másoltatni? Csak egy kulcsom van a kocsihoz és - már csak a biztonság kedvéért is - szükség lenne még egyre. Kulcsot könnyű megoldani, veszek egy nyers kulcsot és másolják, de kell bele az immobilizer is. Elsősorban Bp. és/vagy Székesfehérvár jöhetne szóba. Mennyi idő és mennyibe kerül egy ilyen művelet?

 

 

Pölö: https://www.autokulcsmasolas.com/immobiliser-kulcs-masolas/

Link to comment
Megosztás:

On ‎2018‎. ‎08‎. ‎23‎. at 21:32, Kukacka írta:

Van egy paraszt megoldás, nálunk ez ment idő, bontózás és más úgyse kerül bele alapon: a két nagy átvezető meg lett bővítve, amik azt hiszem a motorhoz vinnék a kraftot és ezen lett átfűzve a vezeték. Kicsit kókány, de működik. Majd egyszer valamikor a távoli jövőben talán bontózok egyet villanyablakokkal együtt. Addig meg tökéletes.

Ezt a megoldást alkalmaztam. Az egyik nagyobb nem használt csatlakozó mindkét felét felfúrtam 3,5-es fúróval és így átment rajta a hangszóró vezeték.

 

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. 2003 Astra 1.4 az utastér világítással szórakoztam és sikerült a rövidzárlat, biztosíték dolgozott.
A biztosíték csere után nem igazán üzemszerűen működik a belső világítás, folyamatosan világít.
A központi zárral autó bezár kis idő múlva világítás kikapcsol.
A központi zárral autó kinyit, világítás fel és úgy is marad.
A belső világítás kapcsolóra nem reagál.
A belső világítás kapcsoló bekapcsolva, központi zár be - a belső világítás megy - világítás kapcsoló ki - világítás ki.
Központi zár be - világítás kapcsoló be - világítás be - a belső világítás megy - világítás kapcsoló ki - világítás továbbra is megy.
Központi zár ki  - majd be - kis idő múlva világítás le.

Azt nem is néztem, hogy a világítás mikor kikapcsol halványodik vagy egyszerűen kikapcsol.
Üzemszerű működésben ment a halványodás.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap és ma felszereltem egy tolatókamerás hátsó rendszámtábla tartót. Nem volt egyszerű az RCA dugós vezetéket befűzni, de megvan, jelenleg a középkonzolban várja, hogy megérkezzen a 2 DIN-es GPS-es multimédia egység. A működéshez szükséges, hogy a tolatókamera két vezetékét bekössem. Az egyiket a tolatólámpára kell (12V), a másikat meg földelésre. Ma szétkaptam a hátsó lámpát, és végig követtem a vezetékeket. Ezek szerint a csatlakozó fentről lefele az alábbi sorrendben találhatók a bekötések:

- tolatólámpa

- index

- legfelső lámpa (az én kocsimban nem használt)

- földelés

- világítás

- féklámpa

Az utolsó kettő lehet, hogy fordítva van, nem tudom, mert egy lámpa, de az most nem is lényeges. Elvileg az 1. és a 4. vezetéket kell "megcsapolnom", de a biztonság kedvéért kérdésem, hogy helyes így a sorrend? Vagy esetleg van valakinek leírása, rajza róla (vagy a neten valahol)?  

Link to comment
Megosztás:

8 órája, pszabi írta:

Tegnap és ma felszereltem egy tolatókamerás hátsó rendszámtábla tartót. Nem volt egyszerű az RCA dugós vezetéket befűzni, de megvan, jelenleg a középkonzolban várja, hogy megérkezzen a 2 DIN-es GPS-es multimédia egység. A működéshez szükséges, hogy a tolatókamera két vezetékét bekössem. Az egyiket a tolatólámpára kell (12V), a másikat meg földelésre. Ma szétkaptam a hátsó lámpát, és végig követtem a vezetékeket. Ezek szerint a csatlakozó fentről lefele az alábbi sorrendben találhatók a bekötések:

- tolatólámpa

- index

- legfelső lámpa (az én kocsimban nem használt)

- földelés

- világítás

- féklámpa

Az utolsó kettő lehet, hogy fordítva van, nem tudom, mert egy lámpa, de az most nem is lényeges. Elvileg az 1. és a 4. vezetéket kell "megcsapolnom", de a biztonság kedvéért kérdésem, hogy helyes így a sorrend? Vagy esetleg van valakinek leírása, rajza róla (vagy a neten valahol)?  

Bal hátsó lámpa csatlakozó:

1: tolató lámpa (fehér/fekete), 2: bal index (fekete/fehér), 3: köd zárófény (fekete/kék), 4: test (barna), 5: helyzetjelző (szürke/fekete), 6: fék (fekete/sárga)

Jobb hátsó lámpa csatlakozó:

1: fék (fekete/sárga), 2: helyzetjelző (szürke/piros), 3: test (barna), 4: köd zárófény (fekete/kék), 5: jobb index (fekete/zöld), 6: tolató lámpa (fehér/fekete)

Természetesen bal kormányos kivitel esetén.

Módosítva : DarthVödör
  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

3 órája, DarthVödör írta:

Bal hátsó lámpa csatlakozó:

1: tolató lámpa (fehér/fekete), 2: bal index (fekete/fehér), 3: köd zárófény (fekete/kék), 4: test (barna), 5: helyzetjelző (szürke/fekete), 6: fék (fekete/sárga)

Jobb hátsó lámpa csatlakozó:

1: fék (fekete/sárga), 2: helyzetjelző (szürke/piros), 3: test (barna), 4: köd zárófény (fekete/kék), 5: jobb index (fekete/zöld), 6: tolató lámpa (fehér/fekete)

Természetesen bal kormányos kivitel esetén.

Köszi szépen! A jobb hátsó lesz az érdekes, mert oda vittem le a tolatókamera vezetékét. Először felderítettem a helyzetet és úgy láttam, hogy az lesz a jó, mert a bal oldalon a csomagtértetőnél az átvezetés (kombim van) eléggé tele van kábelekkel, a jobb oldalon meg csak egy kábel megy. Az RCA dugót így sem volt egyszerű behúzni, de végül sikerült (jó magyar módszerrel még a VD40-re is szükség volt :).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.