Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

1 óra, joco320d írta:

Generátor D+ ágán mennyinek kell lenni a feszültségnek, motorjaras közben, ha a B+ ágon 14,3V van?

Az a szál megy a visszajelzőhöz ami ugye a gerjesztést csinálja, nem? Szerintem ugyanannyinak, különben nem elaludna a visszajelző csak parázslana. HA jól tudom, indítás előtt a visszajelzőn keresztül kapja a generátor a gerjesztő feszt, indítás után amikor elkezdi az áramot termelni innen is kapja a feszültséget, és mivel nincs fesz különbség az izzó két lábán elalszik. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok elektronikai problémám van és passz mi okozta .
Kilométeróránál izzókat cseréltem és lámpa kapcsolónál is.

Biztosítékok jók.Elöl is.

Hátsó ablaktörlő nem működik(spricelöje igen),Indexem sincs (elakadás háromszög van) ,Ködlámpák sincsenek első hátsó és tempomatom sincs.

Nem tudom mi lehet a hiba ha valakinek van ötlete megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

6 órája, kriszrap írta:

Sziasztok elektronikai problémám van és passz mi okozta .
Kilométeróránál izzókat cseréltem és lámpa kapcsolónál is.

Biztosítékok jók.Elöl is.

Hátsó ablaktörlő nem működik(spricelöje igen),Indexem sincs (elakadás háromszög van) ,Ködlámpák sincsenek első hátsó és tempomatom sincs.

Nem tudom mi lehet a hiba ha valakinek van ötlete megköszönném.

Amiket írsz, azoknak mind a multitimerhez van közük és vagy a biztositék táblába mennek. Gyanús, hogy az szállt el. Persze mérni kellene, hogy a táblában van e feszültség, figyelni hogy a relék kapcsolnak-e. 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, kriszrap írta:

Sajnos a tempomattol felek ott ecuhoz van kozze ..:(

Kozbe autovillamosagin van az auto.

Tempomat tápja is a biztosíték táblától jön. Én még mindig ottani problémára gondolnék. De akkor majd a villamosságis kiméri és rendet tesz. Reméljük. 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
2 órája, kriszrap írta:

Sziasztok.

Azt a kabelt keresem amikor gyujtast adok es meg jelenik a 12v addig mig kinem huzom a kulcsot .

Ennek a kabelnek a szin es helyet valaki megtudna mondani ??

Szimpla sarga sajnos a radio kotegbe nem volt jo.

Pontosíts, mert ilyen alapból nincsen. Gyújtás 12 kell 2-es állásban, vagy az 1-es állásban lévő 12? És persze évjárat, motor is kell minimum.

 

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

1 óra, Stofl írta:

Pontosíts, mert ilyen alapból nincsen. Gyújtás 12 kell 2-es állásban, vagy az 1-es állásban lévő 12? És persze évjárat, motor is kell minimum.

 

Bocsi .

Amikor megállok valahol és vissza fele tekerem a kulcsot ameddig tudom ugye radió/ablakemelő nem kapcsol ki amíg kinem veszem a kulcsot.

2003 z16xe 

Módosítva : kriszrap
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, kriszrap írta:

Bocsi .

Amikor megállok valahol és vissza fele tekerem a kulcsot ameddig tudom ugye radió/ablakemelő nem kapcsol ki amíg kinem veszem a kulcsot.

2003 z16xe 

Így már oké. Akkor az nem gyújtás, és indulás előtt is már van ott táp, 1-es kulcs állásban. 4 állása van a kulcsnak. F3.21 és F3.15-ös biztosítékok ezek. Neked az F3.21 5A piros 0.5 vezeték a rádió A14 (nagyobbik, hangszórós) csati 2-es lába lesz jó.

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

11 órája, Stofl írta:

Így már oké. Akkor az nem gyújtás, és indulás előtt is már van ott táp, 1-es kulcs állásban. 4 állása van a kulcsnak. F3.21 és F3.15-ös biztosítékok ezek. Neked az F3.21 5A piros 0.5 vezeték a rádió A14 (nagyobbik, hangszórós) csati 2-es lába lesz jó.

Gyújtás az fekete színű kábel :)

öm hát most megkövezel sajnos :(((

F3.21 és F3.15 ezek a számokat hogy kell értelmezni?:((

Mert a kézi könyvébe csak szimpla számok vannak.

 

szerk.:"(7,5A) Ignition switch key hold solenoid (AT), alarm system, audio system"

De gondolom erre gondoltál.

 

Módosítva : kriszrap
Link to comment
Megosztás:

36 perce, kriszrap írta:

Gyújtás az fekete színű kábel :)

öm hát most megkövezel sajnos :(((

F3.21 és F3.15 ezek a számokat hogy kell értelmezni?:((

Mert a kézi könyvébe csak szimpla számok vannak.

 

szerk.:"(7,5A) Ignition switch key hold solenoid (AT), alarm system, audio system"

De gondolom erre gondoltál.

 

Igen,  kisméretű biztosítékok közül a 21-es számú. A kapcsolási rajzokon csoportosítva vannak a biztosítékok, ezek a 3. csoportba tartozók. A pontos azonosítás miatt kell magadni.
Az én leírásom szerint (a vízszintes, kisbiztosítékos verzióról beszélünk 2003-as autónál): Fuse 21: Ignition switch, anti-theft alarm system, radio, telematics, intotainment system 5A. 
De lényeg, hogy ez megy a rádióhoz, a hangszórós csatiba, és ott a 0,5 vékony piros vezeték.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Stofl írta:

Igen,  kisméretű biztosítékok közül a 21-es számú. A kapcsolási rajzokon csoportosítva vannak a biztosítékok, ezek a 3. csoportba tartozók. A pontos azonosítás miatt kell magadni.
Az én leírásom szerint (a vízszintes, kisbiztosítékos verzióról beszélünk 2003-as autónál): Fuse 21: Ignition switch, anti-theft alarm system, radio, telematics, intotainment system 5A. 
De lényeg, hogy ez megy a rádióhoz, a hangszórós csatiba, és ott a 0,5 vékony piros vezeték.

Annyit szeretnék még tudni hogy amikor a biztosíték táblát nézem mindig baoldalon jön be a táp és  jobb ra megy el??

Remélem érted mire akarok kilyukadni:)

Link to comment
Megosztás:

3 órája, kriszrap írta:

Annyit szeretnék még tudni hogy amikor a biztosíték táblát nézem mindig baoldalon jön be a táp és  jobb ra megy el??

Remélem érted mire akarok kilyukadni:)

Igen, értem, de nem tudom. Logikusan azt gondolnám, hogy igen. De a kívánt helyre benyomsz egy multimétert, próbalámpát és egyből kiderül....

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok! 

Újnak számítok a fedélzeten. 2 éve vagyok gazdag tulajdonosa egy 2002-es Opel Zfira 2.0dti-nek. Nos ami elő jöhetett az elő is jött ezekkel megbírkoztam megjavítottam kicseréltem stb stb. Most már ott tartok hogy nagyon megtetszett a digit klima. ( ez ha jól tudom 2003 év végétől volt kérhető és csak dupla csatis adagolóson volt ilyen cucc. Na már most én beszereltem a digitkilmát. Ég Forog Villágitt működik ( box, kábelköteg az utastérben, vezérlő cserélve lett).

Most hogy összeraktam teljesen fel tünt 3-4 apró hiba. ebben szeretném kérni a segítséget, hát ha valaki csinált már ilyet vagy tudja hol hibáztam.

1- nem működik a légzsák visszajelzőm

2- az irányjelzőve együtt működik az utánfutóvisszajelző ( van vonohorog de az elött normálísan ment, tehát csak akkor ment ha rá volt akasztva a futó)

3- nem működik a fényszoró magasság állítóm.

4- nem világít a tolatólámpám.

 

ezek a hibák nem voltak kábel csere elött. minden stekker paszol mindenhova, ami módosítva lett az a gázpedál elektromos csatlakozója ( kimérve a helye, át alakítva az eredetivel megegyezőre). 

Én arra gondolok hogy valahol valami nem kaphat testet. ( remélem jó irányban tapogatózom.

A segítséget előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Menetrögzítő kamera kábelét az A-oszlopban kellene elvezetnem, onnan pedig a biztosíték táblához, mert ott tervezek lekötni egy 12V-t biztosíték adapterrel. Az lenne a kérdésem hogy az A-oszlop, illetve a műszerfal oldalsó borítása (amit már takar az ajtó ha be van csukva) hogyan lehet leszedni? Pattintós? Sajna nem találtam rá videót, így mielőtt nekiesek gondoltam megkérdezlek titeket. :)

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, BoMa írta:

Sziasztok!

Menetrögzítő kamera kábelét az A-oszlopban kellene elvezetnem, onnan pedig a biztosíték táblához, mert ott tervezek lekötni egy 12V-t biztosíték adapterrel. Az lenne a kérdésem hogy az A-oszlop, illetve a műszerfal oldalsó borítása (amit már takar az ajtó ha be van csukva) hogyan lehet leszedni? Pattintós? Sajna nem találtam rá videót, így mielőtt nekiesek gondoltam megkérdezlek titeket. :)

Köszi előre is!

A oszlop burkolat pattintós:

https://opel.7zap.com/hu/car/t98/d/3/2-1/

Oldalsó borításban nem vagyok biztos, azt még nem vettem le, és a rajzon nekem nem egyértelmű:

https://opel.7zap.com/hu/car/t98/d/3/1-1/

Takarókupak által fedett csavar fogja szerintem. 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

3 perce, zotya975 írta:

A oszlop burkolat pattintós:

https://opel.7zap.com/hu/car/t98/d/3/2-1/

Oldalsó borításban nem vagyok biztos, azt még nem vettem le, és a rajzon nekem nem egyértelmű:

https://opel.7zap.com/hu/car/t98/d/3/1-1/

Takarókupak által fedett csavar fogja szerintem. 

Szuper! Köszi! 

Még abban nem vagyok biztos, hogy a biztosíték milyen késes. Persze ezt majd holnap megnézem. 

Ilyen két féle biztosíték leágazó van ami szivargyújtó aljzatban végződne és ezt kéne ott valahogy elhelyeznem a biztosíték tábla mellett. Működhet? 

H1edf984577144262a15c692c29216429W.jpg

H9028fbcaa63b41a98f9792ef3525b527p.jpg

Link to comment
Megosztás:

10 órája, BoMa írta:

Szuper! Köszi! 

Még abban nem vagyok biztos, hogy a biztosíték milyen késes. Persze ezt majd holnap megnézem. 

Ilyen két féle biztosíték leágazó van ami szivargyújtó aljzatban végződne és ezt kéne ott valahogy elhelyeznem a biztosíték tábla mellett. Működhet? 

 

 

Igen, de testet is kell adni a szivargyujtó aljzatnak, mert ugye a biztosítéktól csak tápot kapsz. Elvileg ott a burkolat mögött lesz valahol egy testelési pont a karosszérián, amit fel tudsz használni. 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Az ajtókapcsolótól is lehet testelni, az ott van mindjárt a lábtérburkolat mellett amúgyis. A biztosíték meg 2001-től az újabbik, kicsi késes, a korábbi autókon a nagyobbik késes fajta van. Előbbinél vízszintesen vannak a biuztosítékok a táblában, utóbbinál függőlegesen.

 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.