Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

nem valószínű ha a magnócsatiknál hármas csatlakozó van a korbácson 1 multikormány 2 - 3 táp és hangszórók

Igen hármas, majd megnézem mennyi drót megy be az egyesbe.

Ennyi erővel, akkor hat nyomógombbal simán lehetne is vezérelni a rádiót? Mert ha jól sejtem, akkor azok a multikormányra szeretl "kapcsolók" sima nyomógombok nem?

hali valaki rakott már be lámpamosót ha igen kérném írja le hogy mi kell hozzá pontosan

- két fúvóka

- csövek

- műanyag vízelosztó biz-baszok

- új tartály

- új szivattyú

- +1 relé

EPC-ből nézd ki a cikkszámokat.

Link to comment
Megosztás:

Igen hármas, majd megnézem mennyi drót megy be az egyesbe.

Ennyi erővel, akkor hat nyomógombbal simán lehetne is vezérelni a rádiót? Mert ha jól sejtem, akkor azok a multikormányra szeretl "kapcsolók" sima nyomógombok nem?

- két fúvóka

- csövek

- műanyag vízelosztó biz-baszok

- új tartály

- új szivattyú

- +1 relé

EPC-ből nézd ki a cikkszámokat.

mezei kapcsolók nem rádiósak és nem infrásak

Link to comment
Megosztás:

Igen hármas, majd megnézem mennyi drót megy be az egyesbe.

Ennyi erővel, akkor hat nyomógombbal simán lehetne is vezérelni a rádiót? Mert ha jól sejtem, akkor azok a multikormányra szeretl "kapcsolók" sima nyomógombok nem?

- két fúvóka

- csövek

- műanyag vízelosztó biz-baszok

- új tartály

- új szivattyú

- +1 relé

EPC-ből nézd ki a cikkszámokat.

honnan lehet ingyen megszerezni az opc-t ami fut is

Link to comment
Megosztás:

Eleve olyan felszereltséggel veszik meg az autót, amire szükségük van, mert az a tuti

Kösz, de azért csodálkozom mert 120 000ft-ot nem ér meg az a szar tempomat, de házilag simán beszerelem akár. Csodálkozásom oka: nekem a szalonban kínálták mint kérhető extra (CL2-m van!). Lehet hogy ha viszem éves szervízre akkor rákérdezek de van arra esély hogy illeszthető lenne bele mégis utólagosan vagy kizárt a dolog?

- két fúvóka

- csövek

- műanyag vízelosztó biz-baszok

- új tartály

- új szivattyú

- +1 relé

EPC-ből nézd ki a cikkszámokat.

Erről valakinek van esetleg leírása? Neten nem találtam semmit B) Ehhez a lököst ki kell vágni, vagy mi a felerősítés módja?

Link to comment
Megosztás:

Azt sokan szeretnénk ingyen megszerezni! B)

OPC - Opel Performance Center

EPC - Electronic Product Code

van olyan, ami netes, naprakész, mullerauto.hu-ról el lehet érni. Vagy úgy, mint minden mást. ;)

Erről valakinek van esetleg leírása? Neten nem találtam semmit :blush: Ehhez a lököst ki kell vágni, vagy mi a felerősítés módja?

igen, ki kell vágni, vagy fúrni, úgy mint a ködlámpához is.

Link to comment
Megosztás:

De nekem itt nem jelenít meg képeket, hiába próbálom telepíteni a kért beépülő modult.....

Helló!

Ha jól értem beléptél az EPC-be, de a képeket nem jeleníti meg! Internet Explorerrel próbálod? Mert csak azzal működik, Firefox-szal nem!

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem IE7 nem támogatott az EPC-nél, szóval downgrade IE6-ra ha képeket akarsz...

Sziasztok! Először is köszöntök mindenkit, mivel friss fórumtag vagyok. Egy kis segítség a muller.hu-hoz:Ha az Ön gépére nincs telepítve a szükséges képnézegető akkor töltse le az alábbi módon:1. lépés: lépjen a www.frsoft.hu - ra 2. lépés kattintson a képernyő közepén, felül található dobókockára (bal felső sarok)3. töltse le a képnézegető programját (pl opel képnéző telepítő) 4. megnyitás után a jelszó: Ferihegy Csak Exploreren működik! Az alkatrészkatalógusok használata némi gyakorlással elsajátítható. Ha kérdése lenne a működéssel kapcsolatban akkor forduljon kollégáinkhoz.

Másrészt máris szeretnék segítséget kérni. Nekem egy 2004-es G Astrám van, sajnos szilveszter este a 13. kerületben lelopták a komlett első lökhárítót. Már megvettem kb mindent hozzá, csak azt nem tudom biztosra, hogy a rögzítéshez mi kell hozzá. Megtaláltam a földön 4 csavart, az új lököshöz pedig adtak patentokat, mi kell még a rögzítéshez?

A másik dolog ami érdekelne, hogy lehet-e utólag tempomatot beépíteni a kocsiba, valamint az érdekelne még, hogy tudtok-e ajánlani valakit, aki beépít nekem egy kütyüt, hogy a riasztó felhúzza az ablakot is. Ja és szuper a fórum!

Link to comment
Megosztás:

A másik dolog ami érdekelne, hogy lehet-e utólag tempomatot beépíteni a kocsiba, valamint az érdekelne még, hogy tudtok-e ajánlani valakit, aki beépít nekem egy kütyüt, hogy a riasztó felhúzza az ablakot is. Ja és szuper a fórum!

Az elektronikus kérdések topicban az elmúlt egy héten volt aktív téma a tempomat. előtte megtalálod a riasztós kérdésedre a választ.

Üdv a fórumon!

Motto: ne légy rest visszaolvasni!!

Link to comment
Megosztás:

De nekem itt nem jelenít meg képeket, hiába próbálom telepíteni a kért beépülő modult.....

csak IE alatt megy, és csak rendszergazda jogosultság esetén lehet telepíteni ÉS használni is, hogy stupid userként miért nem azt nem tom.

Másrészt máris szeretnék segítséget kérni. Nekem egy 2004-es G Astrám van, sajnos szilveszter este a 13. kerületben lelopták a komlett első lökhárítót. Már megvettem kb mindent hozzá, csak azt nem tudom biztosra, hogy a rögzítéshez mi kell hozzá. Megtaláltam a földön 4 csavart, az új lököshöz pedig adtak patentokat, mi kell még a rögzítéshez?

- 2 patent felül

- 3 patent alul

- 2-2 csavar a kerékdobnál

Hogy a halálba tudnak épségben lelopni egy lököst? B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Először is köszöntök mindenkit, mivel friss fórumtag vagyok. Egy kis segítség a muller.hu-hoz:Ha az Ön gépére nincs telepítve a szükséges képnézegető akkor töltse le az alábbi módon:1. lépés: lépjen a www.frsoft.hu - ra 2. lépés kattintson a képernyő közepén, felül található dobókockára (bal felső sarok)3. töltse le a képnézegető programját (pl opel képnéző telepítő) 4. megnyitás után a jelszó: Ferihegy Csak Exploreren működik! Az alkatrészkatalógusok használata némi gyakorlással elsajátítható. Ha kérdése lenne a működéssel kapcsolatban akkor forduljon kollégáinkhoz.

Másrészt máris szeretnék segítséget kérni. Nekem egy 2004-es G Astrám van, sajnos szilveszter este a 13. kerületben lelopták a komlett első lökhárítót. Már megvettem kb mindent hozzá, csak azt nem tudom biztosra, hogy a rögzítéshez mi kell hozzá. Megtaláltam a földön 4 csavart, az új lököshöz pedig adtak patentokat, mi kell még a rögzítéshez?

A másik dolog ami érdekelne, hogy lehet-e utólag tempomatot beépíteni a kocsiba, valamint az érdekelne még, hogy tudtok-e ajánlani valakit, aki beépít nekem egy kütyüt, hogy a riasztó felhúzza az ablakot is. Ja és szuper a fórum!

Köszönöm végre vannak képek is....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Először is köszöntök mindenkit, mivel friss fórumtag vagyok. Egy kis segítség a muller.hu-hoz:Ha az Ön gépére nincs telepítve a szükséges képnézegető akkor töltse le az alábbi módon:1. lépés: lépjen a www.frsoft.hu - ra 2. lépés kattintson a képernyő közepén, felül található dobókockára (bal felső sarok)3. töltse le a képnézegető programját (pl opel képnéző telepítő) 4. megnyitás után a jelszó: Ferihegy Csak Exploreren működik! Az alkatrészkatalógusok használata némi gyakorlással elsajátítható. Ha kérdése lenne a működéssel kapcsolatban akkor forduljon kollégáinkhoz.

Másrészt máris szeretnék segítséget kérni. Nekem egy 2004-es G Astrám van, sajnos szilveszter este a 13. kerületben lelopták a komlett első lökhárítót. Már megvettem kb mindent hozzá, csak azt nem tudom biztosra, hogy a rögzítéshez mi kell hozzá. Megtaláltam a földön 4 csavart, az új lököshöz pedig adtak patentokat, mi kell még a rögzítéshez?

A másik dolog ami érdekelne, hogy lehet-e utólag tempomatot beépíteni a kocsiba, valamint az érdekelne még, hogy tudtok-e ajánlani valakit, aki beépít nekem egy kütyüt, hogy a riasztó felhúzza az ablakot is. Ja és szuper a fórum!

király vagy ember köszi

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök, hogy tudtam segíteni. Egyébként a lökhárítót valószínűleg 31-én lopták le, felhívtam az Opel Schillert, szerintük ez nagyon gyakori, sok tulaj megy hozzájuk ilyen priblémával, mivel a piacon kelendő cucc az első lökhárító, ráadásul az enyém ködlámpás volt. Az a gáz hogy a kábeleket elvágták, úgyhogy most rohangálhatok csatlakozókért a bontókba...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon örülök, hogy tudtam segíteni. Egyébként a lökhárítót valószínűleg 31-én lopták le, felhívtam az Opel Schillert, szerintük ez nagyon gyakori, sok tulaj megy hozzájuk ilyen priblémával, mivel a piacon kelendő cucc az első lökhárító, ráadásul az enyém ködlámpás volt. Az a gáz hogy a kábeleket elvágták, úgyhogy most rohangálhatok csatlakozókért a bontókba...

Ezek szerint újat vettél? Mennyit kóstált?

Nem ajánlották fel útközben, hogy van épp egy, épp véletlenül, épp a Te kocsid színében :-D Na jó, ez azért szomorú.

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint újat vettél? Mennyit kóstált?

Nem ajánlották fel útközben, hogy van épp egy, épp véletlenül, épp a Te kocsid színében :-D Na jó, ez azért szomorú.

Hirtelen felindulásból megvettem egy boltban, mostmár tudom, nem a legolcsóbban. A lökös 14 volt+a ködlámpa darabja 8+hőmérő gyári 4+ 2 szoknya alulra, darabja 8+ a festés 18. Valamint kell még a bontóbol ködlámpa+hőmérő csati, az nem lehet nagy lóvé. Össz így 70 körül lesz+ kinlódhatok a felszereléssel.

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen felindulásból megvettem egy boltban, mostmár tudom, nem a legolcsóbban. A lökös 14 volt+a ködlámpa darabja 8+hőmérő gyári 4+ 2 szoknya alulra, darabja 8+ a festés 18. Valamint kell még a bontóbol ködlámpa+hőmérő csati, az nem lehet nagy lóvé. Össz így 70 körül lesz+ kinlódhatok a felszereléssel.

Nem kínlódás a csere, egyszerű. Én már nagy gyakorlatot szereztem benne.... B) . Mondjuk én sem lennék boldog ha lelopnák az elsőt , de van tartalékba itthon 1 gyári és 1 coupe első+ 1 caravan hátsó....

Össz vissz70 ez nem rossz, nekem az egyedi elsőm van kb ennyibe.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kínlódás a csere, egyszerű. Én már nagy gyakorlatot szereztem benne.... B) . Mondjuk én sem lennék boldog ha lelopnák az elsőt , de van tartalékba itthon 1 gyári és 1 coupe első+ 1 caravan hátsó....

Össz vissz70 ez nem rossz, nekem az egyedi elsőm van kb ennyibe.... ;)

Néhány szóban le tudnád írni, hogy kezdjek neki az összeszerelésnek? Mivel nem én szedtem le, nem tudom hogy kezdjek bele a fölszereléshez.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.