Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Garanciális autót én szerelgessek, amikor nem az én dolgom, na nemár, miért is van az opel szervíz. :)

hát főleg azé vannak, hogyha valami baj van, akkor azt ők 2x árért megpróbálják megcsinálni.....

opel "szak"boltok hasznosak, néha jobbak sztem mint a szervíz :D

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Kérdéseket szeretnék feltennin xenonnal kapcsolatban:

1. Hány k-s legyen a cucc? ( ki mit használ, mi vált be, mi az ami egyáltalán ne legyen)

2. Teljesítmány? ( 35 watt vagy 55 watt)

3. Márkák, típusok olcsóbb kategóriában bevált szettek? Mit ajánlotok?

4. Simán H7 izzót kiveszem beteszem xenon-t és működik?

5. Semmi relézés, semmi kapcsolózás?

6. TÜV papír van róla akkor is ki kell kapni Műszakira?

Haver most rakatott seatba 40e Ft szereléssel 5 év teljes gar+3 év mittomén milyen 8000k-s.

Én szeretném a feléből megűszni, és magam szerelni.

THX!

Sorry ha butaságokat kérdezek, csak nem találtam erre semmit az uccsó pár oldalon, és jó lenne egy összefoglalás erről.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Kérdéseket szeretnék feltennin xenonnal kapcsolatban:

1. Hány k-s legyen a cucc? ( ki mit használ, mi vált be, mi az ami egyáltalán ne legyen)

2. Teljesítmány? ( 35 watt vagy 55 watt)

3. Márkák, típusok olcsóbb kategóriában bevált szettek? Mit ajánlotok?

4. Simán H7 izzót kiveszem beteszem xenon-t és működik?

5. Semmi relézés, semmi kapcsolózás?

6. TÜV papír van róla akkor is ki kell kapni Műszakira?

Haver most rakatott seatba 40e Ft szereléssel 5 év teljes gar+3 év mittomén milyen 8000k-s.

Én szeretném a feléből megűszni, és magam szerelni.

THX!

Sorry ha butaságokat kérdezek, csak nem találtam erre semmit az uccsó pár oldalon, és jó lenne egy összefoglalás erről.

Én már megrendeltem de H1-esem van (angel) MARTINCAR tól. Mindenképp ki kell venni műszakira, mert nem teljesíthetők a hivatalos követelmények. Szerintem az olcsóbb szett is megteszi. Az összeszerelést illetően még egy trafót kell beszerelni és kész(részletes leírást elvileg kapsz hozzá...

Jövő héten többet tudok mondani a beszereléssel kapcsolatban...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A sgitségeteket kérném.

A van egy külön riasztó beépitve ami távirányitós és felhuzza az ablakokat és bezárja az azjtókat.

Kb 4-6 óra után töbször találkoztam hogy nyitva a központizár!

A bezáráskor megnézem és lezár minden ajtó!

Mi okozhatja ezt? kicsit aggasztó a jelenség!

Az akumlátor merülése okozhatja?

kimit tudna tanácsolni?

Link to comment
Megosztás:

típus hiba is lehet.

Röhej vagy sem, nekem az astrán pont ugyanolyan volt a riasztó, mint az egyik suzukis emberé a cégnél.

Volt, hogy egymástól 2 autónyira parkoltunk, és amikor ő már leparkolt, lezárta a kocsit, én utána érkeztem.

Zártam le az astrát, erre látom villan a szusi.... megnéztem, és lazán nyitottam-zártam a kocsiját az én távirányítómmal.

Hozzá teszem, ez fordítva is igaz volt. :)

Ezért ha láttam a szusit, inkább a parkoló túlsó végében álltam meg.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Kérdéseket szeretnék feltennin xenonnal kapcsolatban:

1. Hány k-s legyen a cucc? ( ki mit használ, mi vált be, mi az ami egyáltalán ne legyen)

2. Teljesítmány? ( 35 watt vagy 55 watt)

3. Márkák, típusok olcsóbb kategóriában bevált szettek? Mit ajánlotok?

4. Simán H7 izzót kiveszem beteszem xenon-t és működik?

5. Semmi relézés, semmi kapcsolózás?

6. TÜV papír van róla akkor is ki kell kapni Műszakira?

Haver most rakatott seatba 40e Ft szereléssel 5 év teljes gar+3 év mittomén milyen 8000k-s.

Én szeretném a feléből megűszni, és magam szerelni.

THX!

Sorry ha butaságokat kérdezek, csak nem találtam erre semmit az uccsó pár oldalon, és jó lenne egy összefoglalás erről.

1.) a gyári 4300 k -s, szerintem azzal lehet a legjobban látni. nekem 6000 k van, de kékebb, de nem jobb...

2.) tökmindegy. 55w ig nem kell relézni, mert az H7 is 55 wattos.

3.) ha teheted minőségit vegyél. az enyém jelenleg gagyi, és én nem vagyok vvele megelégedve. az előzőbe Siemens szett volt az ultrakirály volt. bár lehet hogy a lámpámmal van baj, de nem vagyok elsülve attól ahogy ez világit.

4.) majdnem. ha sima Astra G lámpába akarod belerakni akkor kell kreálni egy izzó befogó gyürüt, amit a H7 es ittó foglalatából meg tudsz csinálni.

5.) semmi.

6.) ki kell venni, mert a magyar szabályok szerint kell lámpamosó, és autómata állitás, hogy ne vakitson. ezek neked nincsenek benne a tiedbe, ugyhogy szabályellenes.

Link to comment
Megosztás:

THX uhuhu a válaszokat!

Most gondolkodom rajta, hogy mi legyen vele. Találtam egy oldalt, ahol most 20e Ft alatt van z 55w H7-nek az ára, most írtam a cégnek, hogy milyen márka, mennyi gari van meg stb. H valakit érdekel akkor majd beírom mit írtak.....

Az olcsó ár és a minőség érdekes lesz, ha egyben összejön.

Nekem "Type-R" márkájú van - ajándákba kaptam - nem kellett 1 hónap és már el is szállt egy trafó.

Link to comment
Megosztás:

típus hiba is lehet.

Röhej vagy sem, nekem az astrán pont ugyanolyan volt a riasztó, mint az egyik suzukis emberé a cégnél.

Volt, hogy egymástól 2 autónyira parkoltunk, és amikor ő már leparkolt, lezárta a kocsit, én utána érkeztem.

Zártam le az astrát, erre látom villan a szusi.... megnéztem, és lazán nyitottam-zártam a kocsiját az én távirányítómmal.

Hozzá teszem, ez fordítva is igaz volt. :)

Ezért ha láttam a szusit, inkább a parkoló túlsó végében álltam meg.

Szia

És mit tegyek direkt kiprobáltam este beáltam vele az udvarba közelbe egy autó se volt reggelig kbirta zárva volt elmentünk beparkoltam autok közé bezártam megnéztem 4-5 vissza és nyitva volt.

lehet ezeken valami frekit állitani lehet hogy sok emberbnek van pont ilyen és azonos frekin megy?

Link to comment
Megosztás:

THX uhuhu a válaszokat!

Most gondolkodom rajta, hogy mi legyen vele. Találtam egy oldalt, ahol most 20e Ft alatt van z 55w H7-nek az ára, most írtam a cégnek, hogy milyen márka, mennyi gari van meg stb. H valakit érdekel akkor majd beírom mit írtak.....

Annyit megér, ha tényleg jó.

Ha van róla infód, akkor a WEBoldal nevét, és hogy mit írtak légyszíves írd be. 20e Ft-os lélektani küszöbön alul van. :)

Link to comment
Megosztás:

Szia

És mit tegyek direkt kiprobáltam este beáltam vele az udvarba közelbe egy autó se volt reggelig kbirta zárva volt elmentünk beparkoltam autok közé bezártam megnéztem 4-5 vissza és nyitva volt.

lehet ezeken valami frekit állitani lehet hogy sok emberbnek van pont ilyen és azonos frekin megy?

minőségi riogatónak nem kéne egyetlen más gépre sem reagálnia.

Tudod, hogy mi van benne, vagy ezzel vetted?

Ha nem te rakattad bele, akkor inkább cseréltesd ki, mert ez így nem biztonságos.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Megjött a válasz a Xenon szettre:

A nálunk forgalmazott xenon márkája H.I.D. JM.

Egy év teljes körű garanciát vállalunk rá, ha szakszervizben van beszerelve a szett, amit pecsét is igazol.

az ára: 20e Ft

a webcím, (nem reklámozom őket, nem is ismerem.) www.xenonakcio.hu ezt néztem itt találtam. Futárral bárhová + 1660 pénz

enniy most az infóm....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy ha szeretnek rugot cserelni az astramban (eibach - 3 centit ultetne), akkor javallott-e lengescsillapitot is cserelni. Nekem azt mondtak a boltban, hogy ha jo (nem elhasznalt) a gyari, akkor felesleges. Javithatna az uttartason?

Koszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.