Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sztem akkumulátor ki! :)

Amúgy valszeg célszerű lenne felkeresni egy ilyesmivel foglakozó műhelyt, és ott sztem tudják orvosolni a még fel nemmerült problemet! :wink:

Köszönöm a gyors választ. Esetleg tudnál javasolni egy megbízható műhelyt Bp.-en?

Adrian

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors választ. Esetleg tudnál javasolni egy megbízható műhelyt Bp.-en?

Adrian

Ajánlanám a rejtett kapcsolót és a váltózárat. Ezek együttesen használva kb. 10-12 percre lekötik a tolvajokat. Akkor már inkább keresnek egy másik Astrát, van bőven. Vagy elviszik szállítókocsival.:)

Van egy ilyen hely Pesten valahol a 13.ker környékén, de most nem találom a számukat, ha gondolod szívesen utánanézek. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Kollégák, mi a jó ebben az izzóban?

Hátha veszek én is.

Nekem a Tungsramos azt mondta, kb. 20 %-al rövidebb az élettartama, mint egy alapizzónak. Máskülönben nekem és sokaknak még régi tapasztalata akár lakásvilágításban is, h. a Tungsram izzók sokkal tovább tartanak, mint a bárhonnan behozott (akár Kína) Philips, Osram vagy neadjisten GE izzók. A Tescos fantázianeves izzókról nem is beszélek.

Mi a jó ebben?? Én tegnap beraktam, először féloldalasan, h. összehasonlíthassam. Ég és föld. Nagyon fehér fényt ad, ehhez képest a gyári egy sárgás gyertyafény. Pl. ha falon nézed, nagyon határozott képet ad a másikhoz képest. Olyan, mint egy beállítási rajzon a fényábra.

Szóval este, pláne vizes úttestnél sokat segít.

Link to comment
Megosztás:

Még TELOnak annyit, h. majd mérem az élettartamát. A gyári Philips kb. 8 hónapot, 21000 km bírt ki, kb. 95%-os kihasználtsággal.

OK, én is majd nézem, bár lehet, hogy nálam a kihasználtság alacsonyabb lesz...

Az évadnyitó talin, amikor nekem még gyári izzóim voltak, egymás mellé álltunk aga46-al, és összehasonlítottuk az ő Superblue-jait az enyéimmel. Hááát.... hogy is mondjam.... volt különbség :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ajánlanám a rejtett kapcsolót és a váltózárat. Ezek együttesen használva kb. 10-12 percre lekötik a tolvajokat. Akkor már inkább keresnek egy másik Astrát, van bőven. Vagy elviszik szállítókocsival.:)

Van egy ilyen hely Pesten valahol a 13.ker környékén, de most nem találom a számukat, ha gondolod szívesen utánanézek. :roll:

Köszönöm, ha utánanézel. felketesném Őket.

Adrian

Link to comment
Megosztás:

Nem figyeltem egyáltalán, még a gyárit sem, de majd ránézek. Hogy nézzem? Ha ráteszem a kezemet a búrára az elég?

Ha Te hosszabb ideje használod, és eddig neked nem okozott problémát, és nem tapasztaltál a "melegedés" miatt elváltozást, akkor nekem ennyi elég!

Üdv! Xavér

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemtom, jó helyen teszem-e fel a kérdésemet...

Létezik-e olyan, hogy a központi zár záródjon, ha az autó (Astra Classic II. 1.4) x km/h sebességnél gyorsabban halad.

Az AUTÓban gyári kp-i zár és laserline risztó van.

Köszi, Salius

az ugy müködik, hogya mikor eléred a 30 at akkor a bal könyököddel meglököd a nyomógombot lefelé egy picit......

gyárilag biztos nem tudja ezt....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.