Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

3 órája, Stofl írta:

Ránézésre pont ilyen! 

Hááát - ha nem csak ránézésre, de még a működésére is pontosan ilyen, s ha el tudnál nekem egyet küldeni (mert sajna ez nem kapható sehol) - nagyon megköszönném.
Ez - akárhogyan nézzük - minden bizonnyal sokkal jobb lenne, mint általam a teljesen másik fogaskerékből reszelővel "összekókányolt" kényszer-pótlás.

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 03. 15. at 12:32, BoMa írta:

Igen nalam is, most kuzdok vele nem ertem ezt hogy raktak ossze. Abban esetleg tudtok segiteni hogy a barna es a fekete vezetek kozul melyik a pluszos? Ha jol sejtem a barna de azert jo lenne egy megerosites. Kimerni sajnos most nem tudom.

barna: test, fekete: gyújtás +12V

On 2019. 03. 15. at 17:38, L.Fazakas írta:

Általában a fekete a negatív.

NEM! A BARNA!!!

 

 

Módosítva : DarthVödör
  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 03. 18. at 17:17, Stofl írta:

Szuper! Akkor neked van csatid. 4 pint tudnál küldeni a megmaradtakból? :) Z14XE A csati üres helyein lévő gumis műanyagos valami hogy jön ki? Piszkálni, nyomni, fúrni kell?

Csatlakozóházat szétszedni (lila rögzítőt kihúzni) tüske oldalon a "szakált" benyomni, és hátrafelé (vezeték) kihúzni. A gumi tömítési is kijön az érintkezővel együtt, mert az érintező végére van klimpelve. Egyébként kaptál érintkezőket? (lehet hogy tudok adni)

On 2019. 03. 19. at 8:05, Stofl írta:

Szüleim 2005-ös lengyel classicjában is csillapítottan nyílt, de az már nincs meg. Viszont a mostaniban ami nekünk van, törött a kerék. Hogyan csináltál kereket? Megosztod a módját? :)

Másnak nem kell ilyen fogaskerék? Nyomtatok párat...

Esetleg felszereltség jelzést?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2012. 12. 17. at 22:51, Glare68 írta:

 

Üdv!

Én is pont így jártam.

Ne foglalkozz vele. Nálam is folyamatosan aktívat mutatott a TECH2 a kuplung kapcsolóra, ha be volt élesítve a TEMPOMAT funkció! Ez nem is fog változni, amíg az öntesztet meg nem csinálja.

 

 

Összefoglalva:

  • deaktiválni a tepomatot, ha aktív volt (TECH II)
  • Gyújtást levenni
  • Akkusarut levenni 1 percre
  • Akkusarut visszatenni
  • gyújtást ráadni
  • Aktiválni a tempomatot (TECH II)
  • Indulás, fékezés
  • Felgyorsítani 50-re
  • 5mp ig nyomni a dudoros gombot (gyorsítani fog a motor)
  • Így már működni fog
  • Aztán örülni.......

 

Valami olyat tudtam kisilabizálni egy német fórumon, hogy az ECU temopomat-ért felelős részének idő kell a kondenzátorok feltöltéséhez és az önteszthez, vagy valami hasonló, de csak az első esetben van így, utána már nem.

 

Üdv: Zoli

Sziasztok!  Na elkészült a tempomat. Hát....voltak izgalmak. Első elakadás az volt, amikor kiderült, hogy nem csak az utasteret kell nulláról kábelezni, hanem a motortérben, motor vezérlő csatlakozójában sincsen semmi....
Nagyon nagy köszönet gyurigyereknek, aki adott nekem pineket az ecu csatlakozóhoz!!!
A próba kör előtt, gondoltam tesztelek op-com-al. Karon minden működött, kuplung kapcsoló viszont folyamatosan aktív volt. Hát.... darabokra  szedtem mindent, ki a kapcsoló, mérés, kábelek, mérés, összekötés, mérés, ecu csatlakozó szétszed 15x, pin csere, direkben táp, semmi....
Ekkor fórum kereső, és lám, leszűrtem a lényeget. Ne foglalkozzak a tesztel, menet közben kell kipróbálni! :D :D 
Mindent összerak, megy, tempomat, jeeee. :) Néhány órát és ideget megspóroltam volna, ha a témát átolvasom az elmúlt 7 évre nézve.
Érdekesség, hogy az op-com menet közben mindig aktívat mutat, sosem változik, hiába nyomom a kuplungot. És mégis minden hibátlan. Kuplungra, fékre, 0-ra kikapcsol.
Köszi! :)

  • Like 4
Link to comment
Megosztás:

42 perce, fachee írta:

Üdv!

Adott a 2003-as Zafirám Z16XE motorral, "alap" kijelzővel. Érdeklődés szintjén érdekelne, hogy van-e lehetőség esetleg grafikus kijelzőt beépíteni a jelenlegi helyett?

 

Igen, csak nem éri meg. 

A teljeskörű funkcionalitáshoz egyrészt gyári rádió kell (NCDR 1100 vagy 1500) mert erről tudod vezérelni valamint ebben van a beépített navi, másrészt a csatlakozójuk sem egyforma, szóval műszerfali kábelköteget is kellene cserélni, ahhoz meg le kell szerelni a komplett műszerfalat. És akkor még olyan apróságot nem is említettem hogy az antennát is GPS vevősre kell cserélni....

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

13 órája, tgabika76 írta:

Igen, csak nem éri meg. 

A teljeskörű funkcionalitáshoz egyrészt gyári rádió kell (NCDR 1100 vagy 1500) mert erről tudod vezérelni valamint ebben van a beépített navi, másrészt a csatlakozójuk sem egyforma, szóval műszerfali kábelköteget is kellene cserélni, ahhoz meg le kell szerelni a komplett műszerfalat. És akkor még olyan apróságot nem is említettem hogy az antennát is GPS vevősre kell cserélni....

Köszönöm! Próbáltam képet beilleszteni de nem tudok így próbálom elmagyarázni ☺ Szóval a jelenlegi "hármas információs kijelzőt" gondoltam kicserélni a "több információs kijelző" néven futóra. Az is macerás?

Illetve a jelenlegi kijelző alatt van egy sor piktogram. Azok mit jeleznének?

Link to comment
Megosztás:

4 perce, fachee írta:

Köszönöm! Próbáltam képet beilleszteni de nem tudok így próbálom elmagyarázni ☺ Szóval a jelenlegi "hármas információs kijelzőt" gondoltam kicserélni a "több információs kijelző" néven futóra. Az is macerás?

Illetve a jelenlegi kijelző alatt van egy sor piktogram. Azok mit jeleznének?

A rádió ikonjai. AS, sztereó jel, Crom (magnó), Dolby (magnó), stb...  Itt bővebben olvashatóak a rádiók használati útmutatók.

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, fachee írta:

Köszönöm! Próbáltam képet beilleszteni de nem tudok így próbálom elmagyarázni ☺ Szóval a jelenlegi "hármas információs kijelzőt" gondoltam kicserélni a "több információs kijelző" néven futóra. Az is macerás?

Más szóval a TID-et MID-re... hát annyival egyszerűbb hogy nem kell hozzá fejegységet cserélned és antennát sem, ugyanis a MID-ben nincsen navi. Ellenben a csatlakozójuk nem ugyanaz, valamint a MID egy csomó önellenőrző funkciót is tud (folyadékszintek, fékbetét kopásjelző, izzók állapota), szóval a teljes fukcionalitáshoz itt is be kéne húznod egy csomó új kábelt ezekhez a jeladókhoz, ha komplett kábelköteget nem is kell cserélni. És az ablaktörlő kapcsolókarját (a kormány mögött jobb oldalt) is cserélni kéne, mert azon van a MID funkcióváltó és nullázógombja.

De van egy kompromisszumos megoldás is, ha az önellenőrző funkciók nem érdekelnek, és csak a fogyasztást, átlagsebességet, hatótávot meg hasonlókat szeretnéd látni: meg kell venni a csehek által fejlesztett Veramon nevű fedélzeti computert, ez tudja az általad kívánt funkciókat, nem kell hozzá kijelzőt cserélni, bár ablaktörlőkart itt is szükséges, és csak egyetlen szál vezetéket kell behúzni a motorvezérlőtől a műszerig. Talán ez a leggazdaságosabb megoldás. Itt egy videó arról hogy mit is tud, itt éppen egy Astrába szerelve:

https://www.youtube.com/watch?v=GjUNkbnKFEQ

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

59 perce, tgabika76 írta:

Más szóval a TID-et MID-re... hát annyival egyszerűbb hogy nem kell hozzá fejegységet cserélned és antennát sem, ugyanis a MID-ben nincsen navi. Ellenben a csatlakozójuk nem ugyanaz, valamint a MID egy csomó önellenőrző funkciót is tud (folyadékszintek, fékbetét kopásjelző, izzók állapota), szóval a teljes fukcionalitáshoz itt is be kéne húznod egy csomó új kábelt ezekhez a jeladókhoz, ha komplett kábelköteget nem is kell cserélni. És az ablaktörlő kapcsolókarját (a kormány mögött jobb oldalt) is cserélni kéne, mert azon van a MID funkcióváltó és nullázógombja.

De van egy kompromisszumos megoldás is, ha az önellenőrző funkciók nem érdekelnek, és csak a fogyasztást, átlagsebességet, hatótávot meg hasonlókat szeretnéd látni: meg kell venni a csehek által fejlesztett Veramon nevű fedélzeti computert, ez tudja az általad kívánt funkciókat, nem kell hozzá kijelzőt cserélni, bár ablaktörlőkart itt is szükséges, és csak egyetlen szál vezetéket kell behúzni a motorvezérlőtől a műszerig. Talán ez a leggazdaságosabb megoldás. Itt egy videó arról hogy mit is tud, itt éppen egy Astrába szerelve:

https://www.youtube.com/watch?v=GjUNkbnKFEQ

Igen ilyesmire gondoltam! Köszönöm ismét! Ezt a Veramont akkor úgy is tudom használni, hogy a TID-et MID-re cserélem? (bár írtad hogy nem kell, de nekem az a kijelző jobban tetszene)

Link to comment
Megosztás:

22 órája, fachee írta:

Igen ilyesmire gondoltam! Köszönöm ismét! Ezt a Veramont akkor úgy is tudom használni, hogy a TID-et MID-re cserélem? (bár írtad hogy nem kell, de nekem az a kijelző jobban tetszene)

Nem tudom miért akarod mindenképp cserélni, írtam hogy a két kijelzőnek nem egyforma a csatlakozója, szóval ha kiveszed a TId kijelzőt, kábelezés nélkül nem tudod a MID-et a helyére rakni, mert nem megy rá a csati. Amúgy van a Veramonnak MID-re épülő fedélzeti computere is, az ráadásul egyrészt magyar nyelvű, másrészt tartalmazza magát a kijelzőt is, viszont csak a G Astrához való téglalap alakú formátumban létezik Zafirához nem. Ez volna az: 

veramonhu.jpg

A Zafira kijelzője meg ugye ilyen alakú:

pp_tid_zaf_1.jpg

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

12 órája, tgabika76 írta:

A TID-es változat nem, csak angolul meg csehül (cseh ugye a fejlesztő anyanyelve). A MID-es igen, de azt meg tisztáztuk hogy nem megy bele a Zafirába.

Azt hiszem nincs több kérdésem :)  Magam mentségére legyen mondva, hogy nem vagyok szefós, csak időnként nehezen dolgozom fel az információkat! :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

visszaalakítom a gépet gyárira, maradt pár alkatrészem amit kiszórnék, hátha érdekel közületek valakit, mert nálam már nem lesznek beépítve: 4eablak kapcsoló (4-es kapcsoló előre, 1-1 hátra), és maradt még hűthető kesztyűtartóhoz gyári GM gégecsövem + gyári nyitó/záró kapcsolóm.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 04. 08. at 21:57, Kukacka írta:

Olyat ha bárhol találsz is jól leszel. Még elméleti szinten sem nagyon volt kész a tempomat ilyen motoros verdába.

Tudtommal anno lehetet kérni gyárilag tempomattal, de nagyon ritka volt. Az utólagos - pláne normális áron - a városi legenda szintjén mozog. :D

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 04. 10. at 16:08, nzozz írta:

Tudtommal anno lehetet kérni gyárilag tempomattal, de nagyon ritka volt. Az utólagos - pláne normális áron - a városi legenda szintjén mozog. :D

Lehetséges, de erről szerintem tudnának a szakemberek is. Az a gond, hogy alapvető dolgok hiányoznak a működéséhez ennél a motornál.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.