Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

Sziasztok!

Nem tudtok esetleg eladó lökhárítót? 92-es a táltos és ködlámpás. Se bontott se újjat nem találtam idáig. A csepeli Opel bontóba nem is bontanak A-s omegát. Ha valaki tud hálás lennék.

Helló!

Holnap megnézem, szerintem nekem van. A ködlámpa is kell ?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az ajánlatot Kori! Ha lehet annak venni. Holnap vagy holnap után egy cég megnézi a lököst és lehet, hohy megcsinálják. Pedig mondtam nekik, hogy 2-3 helyen is szétnyílt és elég komolyan meghajlott. Ha nem javítják akkor ígényt tartanék rá. Van egy combóm azzal letudnék érte menni. Ja és a géptető is lehet, hogy érdekel. Még kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nem tudja valaki, hogy kell beállítani az órát (igen, az időt mutató órát ) a fed komp-on? :?

Milyen hétvégi találkozó? Hol? Mikor?

Csak egy élmény (argh!):

Ma először mentem emelkedőn felfelé 242 km/h-t az M7-n a C30SE-vel és ez meg nem volt a vége. a gyári adat 240 a vegsebre, nem? :roll:

ez az autó... ember...! a sz.rt kiijesztette belőlem.

:shock:

Link to comment
Megosztás:

Egész hétvégén lesz a tali? Olvastam a MOTE honlapon már csak a saját omimmal nem akarok menni mert egyenlőre szégyellem. 2 csavar belevan szakadva a hengerfejbe és olyan hangja van mint egy szakadt trabinak(bocsi a trabisoknak). A másik meg, hogy dolgoznom kéne. De szívesen mennék mert jók a tali képei amik idáig voltak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.