Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA A - Általános


kovito

Recommended Posts

On 2017. 05. 02. at 13:39, Suby írta:

Sziasztok
Zafira "A" 2.2. DTR motoros autóhoz kapcsolódik a kérdés. 

Menet közben, kigyullad a "hűtő rendszer hiba" lámpa, majd 2 mp múlva a villáskulcs. Autó leáll. Újraindítható, aztán vagy megy, vagy nem. (Újra leáll) 

P0335 hibakód a főtengely jeladó hibát hozza. Miért világít ilyenkor a hűtőrendszer hiba lámpa is? Valóban a főtengely jeladó lehet a hibás? 

Nekem is lealltl a motor es nem indult ! A Fotengely jeladoval volt a gond !  MegcsinaltakEs most is 1 honapra ra hasonlo a problema!  Most szerelonel van ! Kivancsi leszek most mi  lehet a problema ? Volt mar masnak is ilyen gondja? A Zafra 2000 cm dti! 2002 evj.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok! 

Segítségre volna szükségem, meghalt az adagolóm, a legolcsóbb ajánlat 95000ft, Borotáról. Egy bizonyos Zoltán, felújít adagolókat, beszéltem vele, és látszik hogy ért hozzá, de az ég világon semmilyen adatot nem találni róla, ( műhely, vállalkozás,cím) kivéve a jófogáson hirdet. Ismeri valaki tudni róla valamit, mert így nem szívesen utalnék neki pénzt!  Köszi Zoli

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni!

Problémám a következő zafira y20dth 02’

Feleségem ment vele, pár méter után rángatás mintha rossz helyre váltott volna leált..  Többet nem indul...

Hiba kod a következő 

Kritikusan alacson üzemanyag nyomás...

valaki tudna irni tapasztalatot vagy hasonlot hogy mite lehetne gondolni mert szerviz élböl adagolot mond.. 

Volt egy bugás mikor gyujtáskor kigyulladnak a lámpák pár másodperc na ez most nincs..

köszönöm elôre is!

szép napot!

 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 31. at 8:15, pigi76 írta:

Sziasztok

Elment a napi és összesített kijelzőm, sötét.

Utalhat valami hibára?

Minden más lámpa, visszajelző rendeltetésszerűen működik. 

Nekem volt olyen van mögotte izzó nekem kiéget megvilágitva oldalrol vagy napsütésben látszanak a számok oldalrol belenézve akkor izzó..

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Opel zafira 1.6 2005-ös évjáratú. Gyújtást adok és elkezd villogni a szervizlámpa, a fordulatszámmérő fel le ugrál, A benzinszivattyú megy, de a motor nem indul be. Mi lehet a baja?  és az önindító sem  pörget 

Módosítva : imike90
Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Friss Zafirásként (ős Vectrásként) egy problémával fordulnék a közösséghez.
Hétfőn vásároltam Egy 2001-es Zafira A-t Z18XE motorral, automata váltóval. Mióta meg van, volt néha apróbb probléma, illetve már kedden napközben éreztem, hogy mintha minél jobban nyomom a gázpedált, annál inkább torpan.
Pénteken viszont kicsúcsosodott a dolog, ugyanis csak akkor "húz", ha épphogy rálépek a gázpedálra. Onnantól kb 90%-os gázpedál állásig inkább mintha nem is nyomnám a gázt, majd 90% felett hirtelen van nyomaték és húz, bár akkor sem annyira, mint ami egy padlógáztól elvárható lenne. Ez biztos, mert - automata váltós lévén - padlógázon visszavált 2 fokozatot, viszont annyi nyomaték nincs, hogy elérje azt a fordulatot/sebességet, ahol feljebb váltana a váltó.
A gázpedál biztosan jó, mert ahogy egyre jobban nyomom a gázt, a váltó visszavált, tehát érzékeli a vezérlő a gázpedál állást.

Enyhe benzinszagot érzek, mióta nálam van, illetve a tanksapka letekerésekor jó hosszasan sziszeg. Gondoltam, nem szellőzik a tank és próbaképpen az eredeti tanksapka helyett egy "mankó tanksapkát" dugtam bele (amit benyakutakon kapni), mert azon egy teljesen nyitott szellőzőfurat van. A probléma maradt. Nem tudom, hogy a két hiba között lehet-e összefüggés.

Ugye adalék, hogy ezt a problémát, bár korántsem olyan mértékben, mint tegnap, de csinálta. Attól még lehetett menni az autóval, de tegnap gyakorlatilag folyamatos padlógázokkal kellett hazajönnöm, hogy egyáltalán menjen.

Némi adalék még, hogy mikor reggelente elindultam vele a hűvösebb levegőn viszont szinte semmi baja sincs általában. Próbáltam összekötni a benzinszagot és a nem menést, hogy esetleg valahol folyik a benzinem és kisebb a nyomás és ez okozza a hibát. De ezt a hidegebb levegőn zömmel rendes üzem nem támasztja alá, hisz a teóriám szerint az oxigénben dúsabb reggeli levegő pont akkor támogatná a motort, ha sok benzint kap.

Tegnap reggel néztem hibakódot, illetve kitöröltem a régebbi meglévő hibakódokat. Csak egy P0141 maradt, ami a második lambdaszonda fűtés áramkörére vonatkozik. Egyéb hibakód (a MIL lámpa hibáján kívül) nincs. Élő adatként néztem a gázpedált is, de a százalékértékeket normálisnak mutatta minden gázállásban.

Álló helyzetben csináltam egy videót is, amin az látható, hogy a gázpedált nyomom lépcsőzetesen egyre jobban és, hogy ennek ellenére hogyan változik a fordulatszám. Lényeges, hogy a videón 0:29 és 0:40 között nem én tartottam a fordulatot, hanem ott is fokozatosan nyomtam egyre jobban a gázpedált, de a fordulat mégsem változott, míg már majdnem padlógáznál hirtelen felpörgött.

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok! Segítségre volna szükségem. 1,8-as benzines, Zafirám van.Tegnap induláskor nehezen vette be a sebességeket, majd pár száz méter múlva sehogy. Motorleállítás után minden jó volt. Újra indul, haladunk, pár km után megint nem lehet váltani. Motor leállít, vált, irány haza, szervízbe, 30 km-en minden sebesség megint simán működik. Szerelő látható problémát nem talál, ott is megy minden rendesen.
Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehet a probléma? Megoldás? Most minden jól működik, de meddig? Megismétlődhet ez a jelenség? Mikor?
Nekem a kocsi munkaeszköz, mindennapos használatban, 230e km-rel..
Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
On 2015. 01. 27. at 9:17, bellapeti írta:

Sziasztok,

reggel beülve az automba ( Zafira 2004-es) totäl beesett a fekpedäl, munkäba el kellett vele jönnöm (12 km) De totäl beesett minden egyes fekezesnel, es csak padlot tiporva fogott valamennyit a fek.

Tegnap este semmi baj nem volt, ma reggelre pedig elmegy a fek...miert? mitöl?

Kezifek cseklämpa pedig folyamatosan vilägit.

Elfolyt a fekolajam, vagy a szervo-räsegites ment tönkre?

 

Köszönöm elöre is a hozzäszoläsokat, es a segitseget!

 

 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, megujulo írta:

 

Szia.Bár nekem nem Zafirám van de azt hogy a fékolajad elfolyt könnyen ellenőrizheted ha megnézed a tartályt.Ha a szervó ment tönkre akkor még nem esik be a fékpedál csak taposni kell a féket rendesen.De ha belevegősödött valahol attól viszont igen.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Sziasztok!

A kérdésem az alábbi lenne.

Adott egy 1.8 benzines, 2005-ös A Zafira. Hideg indítást követően a motor egyenetlenül jár, kb 3-5 percig, az alapjárat ingadozik, felpörög, nagyon visszaesik, és újra. Dadog a motor. Fontos még, hogy ilyenkor gázadásra a motor majdnem lefullad, nagyon erőtlen. Majd szépen beáll az alapjárat, és a motor hiba nélkül dolgozik, nem ugrál. Hibakódot nem jelez, nem olvasható.

Kapott új aksit, gyertyákat, trafót, injektorok kitisztítva.

Tapasztalt valaki hasonló hibajelenséget? Milyen irányból érdemes hozzányúlni a motorhoz?

Előre is köszöntem! :)

Link to comment
Megosztás:

14 órája, labéla írta:

Sziasztok!

A kérdésem az alábbi lenne.

Adott egy 1.8 benzines, 2005-ös A Zafira. Hideg indítást követően a motor egyenetlenül jár, kb 3-5 percig, az alapjárat ingadozik, felpörög, nagyon visszaesik, és újra. Dadog a motor. Fontos még, hogy ilyenkor gázadásra a motor majdnem lefullad, nagyon erőtlen. Majd szépen beáll az alapjárat, és a motor hiba nélkül dolgozik, nem ugrál. Hibakódot nem jelez, nem olvasható.

Kapott új aksit, gyertyákat, trafót, injektorok kitisztítva.

Tapasztalt valaki hasonló hibajelenséget? Milyen irányból érdemes hozzányúlni a motorhoz?

Előre is köszöntem! :)

Nekem induláskor szokott néha füstölni egyenetlenül járni és ( valószinűleg) 3 hengerezni, én szerintem nálam attól van hogy ereszt a szelepfedél tömítés, és olaj van a gyertyáknál. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, labéla írta:

Szia!

 

Köszi.

Én is gyanakszom, hogy csak 3 henger muzsikál az elején. Volt régen egy kis Suzuki Swiftem, annak a 3 hengere táncolt úgy, mint most a Zafirának.

Elviszem orvoshoz (szerelő), egy próbát megér. Amúgy rendben van autó :)

Nekem is tervben van a szelepfedél tömítés csere, de egyenlőre hátrább van a listán, április óta van nálam a kocsi, mentem vele már 8 ezer kilométert, talán 2X jött elő a 3 hengerezés szóval nem olyan nagy probléma egyenlőre. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 2005-ös évjáratú Zafira A-m van és az vele a problémám, hogy a kilométerszámláló nem világít. Volt már esetleg valakinek hasonló hibája?

Az érdekelne, hogy esetleg van-e valakinek elektromos kapcsolási rajza hozzá vagy tudjátok, hogy hol van a hibás egység biztosítéka vagy reléje esetleg? Mert a fő biztosíték táblán minden biztosíték rendben van. 
 

Kérem aki találkozott hasonlóval vagy aki tud segítsen. Esetleg egyszerűbb ha autóvillamosági szakemberhez viszem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Bence Hadházi írta:

Sziasztok!

Egy 2005-ös évjáratú Zafira A-m van és az vele a problémám, hogy a kilométerszámláló nem világít. Volt már esetleg valakinek hasonló hibája?

Az érdekelne, hogy esetleg van-e valakinek elektromos kapcsolási rajza hozzá vagy tudjátok, hogy hol van a hibás egység biztosítéka vagy reléje esetleg? Mert a fő biztosíték táblán minden biztosíték rendben van. 
 

Kérem aki találkozott hasonlóval vagy aki tud segítsen. Esetleg egyszerűbb ha autóvillamosági szakemberhez viszem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Biztos hogy nem tekerted le véletlenül a műszerfalvilágítás fényerejét? Elég gyakran elő szokott fordulni... :cool:

Link to comment
Megosztás:

53 perce, Bence Hadházi írta:

Sajnos nem ennyire egyszerű...

Pedig az: akkor kiégett a kilométerszámlálót megvilágító izzó a műszerfalban, más lehetőség nincs. Ha biztosíték lenne, akkor a műszerfalvilágítás többi része sem működne. Sajnos ki kell építeni hozzá az óracsoportot, másképp nem tudod cserélni.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Sziasztok :)

Mi most lettünk Opel Zafíra A 1999-es 1.6-os benzines tulajdonosok. Az autó a  nap elkezdte azt produkálni, hogy a motor és az autóban lévő szerszámkulcsos ikon felváltva világít, de ha leállítom és újra indítom az autót akkor egy darabig nem ég, utána megint elkezd égni valamelyik lámpa. Illetve amikor fordulok a kormányt egy kicsit nehezebb elfordítani mind a két irányba. El vittük szerelőhöz, de hiba kódot nem írt ki a készülék. Mi lehet az ok? Valaki tudna tanácsot adni? Szerdán viszem vissza a szerelőhöz teljes átvizsgálásra, mert ő se érti.

Nagyon szépen köszönöm :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.