Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű


Recommended Posts

Nosss, hozom a formám.

Egy hétig szemeztem kihívóan a gömbcsukló csapszegével, ma de. sikerült nyitvatartási időben eljutnom egy olyan boltba, ahol kapható gömbcsukló kiszedő. Vettem is.

A szer hatására azért még nem jött le/ki, ki kellett venni az egész féltengelytartó vmit, aminek nemtudom a magyar nevét.

Szóval lepattintottam a felső gömbcsuklót, a kormányösszekötőt, ki az egészet. Ekkor már odafért a gömbcsuklókiszedő, ki is pattant egyből.

A sztori most az, h nem tudom visszarácsavarni az önzáróanyát mert a kúpos csapszeg megfordul a házában, mert persze bezsíroztam, h legközelebb könnyebb legyen levenni...... egyébként rozsdabarna volt a felszine, jól összegyógyult.

De nem a menetemelkedéssel is van a bibi, mert az új anyát az eredetihez próbáltam, ahogy eléri a menet az anyában a műanyag részt: megszorul.

:lol:

röhej ami történik...

Azért összeraktam, várok reggelig hátha meggondolja magát és együttműködik velem. vagy vmi :D

Másnap reggel:

nincs változás, szétszereltem, a felületeket zsírtalanítottam Brigeciollal és fültisztítópálcikával: semmi hatás, még mindig együtt fordul az anyával a gömbcsukló.

Úgyhogy kerestem egy megfelelő csavarapát rátekertem az anyákat, kifárasztottam a műa. betétjét és: sikerült fölcsavarni az anyákat!!! :lol:

Meg is húztam mindkettőt a megfelelő nyomatékkal 95 és 80 Nm. Sikerült!!! :lol:

Zsír, ezt az oldalt egy időre elfelejthetem...

Köv. a jobb oldal.

----------

vmint elhoztam az alkatrészestől a Kayaba olajos lökiket.

A régi Monroe löki, kiszerelt állapotban, mintha keményebben lenne összenyomható, mint az új Kayaba szintén kiszerelve. Csak úgy húzom-nyomkodom és mintha a Kayaba-t könnyebben tudnám összenyomni.

Furcsa.

És: mentem egy kört: egyik oldalt a Kayaba a másikon még a régi legalább 10 éves Monroe, nem éreztem különösebb változást vagy különbséget, erősebb fékezéskor ugyanakkor mértékben bólint mindkét oldal, de az igaz, h itt 150 Km körzetben nincs egy cm szerpentin se. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • Hozzászólások 237
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Aha  :D

Szerénységem szemefényén is ilyen Fulda Carat EXTREMO van!A gumis sajnálkozva kijelentette, hogy csak ilyet tudott szerválni!De sajnálom! :lol: Viszont egy 90 fokos utcába balra 80-nal be tudok kanyarodni vele!Király nagyon!Enyhébb kanyarokat meg lazán veszek ott, ahol más már a féket tapossa! :lol: ;) :( :wink:

Mi lenne, ha még ültetve is lenne! :shock: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szerénységem szemefényén is ilyen Fulda Carat EXTREMO van!A gumis sajnálkozva kijelentette, hogy csak ilyet tudott szerválni!De sajnálom! :lol: Viszont egy 90 fokos utcába balra 80-nal be tudok kanyarodni vele!Király nagyon!Enyhébb kanyarokat meg lazán veszek ott, ahol más már a féket tapossa! :lol:  ;)  :(  :wink:  

Mi lenne, ha még ültetve is lenne! :shock:  :wink:

205/40 r17 82W Toyo Proxes s-1 vagy t-1 egész pontosan. És a Tigra még ültetve is van/lesz :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nem tudja valaki hogy az A vectra hátsóhídja PONTOSAN mennyivel hosszabb, mint az Astráé? Tulajdonképpen elég lenne egy Vectra hátsó nyomtáv adat milire pontosan.

Hosszabnak nem hosszabb, viszont a negatív?? dőlése nagyobb.Meg a benne lévő stab.rúd miatt merevebb.Asszem ennyi a különbség.

Amúgy miért??

Link to comment
Megosztás:

"Mintha a Futó bácsi mondta volna hogy hosszabb 1-2 centivel. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy a 7 col széles ET38as felnik 205ös gumival beférnek-e hátra."

Egészen pontosan 9mm-el szélesebb. De a kérdésedre válaszolva, befér

az adott kerék, mert a negatívabb dőlés miatt fent kb. ugyanúgy áll a

kerék, mint az eredeti híddal.

Link to comment
Megosztás:

"Mintha a Futó bácsi mondta volna hogy hosszabb 1-2 centivel. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy a 7 col széles ET38as felnik 205ös gumival beférnek-e hátra."

Egészen pontosan 9mm-el szélesebb. De a kérdésedre válaszolva, befér

az adott kerék, mert a negatívabb dőlés miatt fent kb. ugyanúgy áll a

kerék, mint az eredeti híddal.

Köszi!!! :(

Bár kicsit most is beleér hátul a gumi, de majd visszaperemeztetem. Vizsga után valamikor augusztus végefelé belekerül a hátsóhíd és 256os elsőfék is. Remélem jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.