Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű


Recommended Posts

  • Hozzászólások 237
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Újra tehermentesítő gyűrű. Megkérdeztem de azt mondták ilyen vékony nincs, ugyanis a felniközép ~57mm az astra kerékagymérete pedig 56 vagy 56,5. Ennek ellenére szerintem mozog rajta 1-2mm-et. Megoldásként javasolták a felni kiesztergálását ~60mm-re. Ez az amit nem nagyon szeretnék. Valaki esteleg más megoldást tudna?

Link to comment
Megosztás:

Újra tehermentesítő gyűrű. Megkérdeztem de azt mondták ilyen vékony nincs, ugyanis a felniközép ~57mm az astra kerékagymérete pedig 56 vagy 56,5. Ennek ellenére szerintem mozog rajta 1-2mm-et. Megoldásként javasolták a felni kiesztergálását ~60mm-re. Ez az amit nem nagyon szeretnék. Valaki esteleg más megoldást tudna?

Hali!

Ugyanez a dilemma kísértett engem is, a Cali tengelycsonkátmérője is 56.5mm, a felni közepe meg 57mm-es (asszem ez utóbbi VW szabvány). Én egy ideig saját magam által vékony fűrészlapból készített tehermentesítő gyűrűt használtam, ami sajna nem vált be teljesen mert ugyan menet közben már nem, de fékezésnél még mindig nagyon rázta a kormányt. Most újabban megfelelő méretre esztergált nyomtávszélesítőn gondolkodok, az valszeg tökéletesen fog illeszkedni, feltéve ha sikerül olyat csináltatnom amitől nem lóg ki a kerék oldalírányban a karosszéria síkjából.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ugyanez a dilemma kísértett engem is, a Cali tengelycsonkátmérője is 56.5mm, a felni közepe meg 57mm-es (asszem ez utóbbi VW szabvány). Én egy ideig saját magam által vékony fűrészlapból készített tehermentesítő gyűrűt használtam, ami sajna nem vált be teljesen mert ugyan menet közben már nem, de fékezésnél még mindig nagyon rázta a kormányt. Most újabban megfelelő méretre esztergált nyomtávszélesítőn gondolkodok, az valszeg tökéletesen fog illeszkedni, feltéve ha sikerül olyat csináltatnom amitől nem lóg ki a kerék oldalírányban a karosszéria síkjából.

Nálam a nyomtávszélesítő sem túl szerencsés ötlet, mert így is kicsi az ET. :?

De a gondolat nem rossz. Valószínűleg én is befaragok majd valamit oda, ha nem lesz jobb megoldás.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Nagyöregek most segítsetek, mert csak azért nem gyújtotam fel hírtelen az Omegámat, mert semmi gyúlékony nem volt kéznél.

Szakadó hóesés örömére gondoltam felteszem a téligumit. Természetesen semmi tapasztalat a Courier Snowfox terén, így nem tudtam, hogy nem forgásirányfüggő. Némi telefonálgatás utána Gabótól megtudtam az igazat, így nekiálltam még egyszer.

Kicserélem a jobb hátsót, majd kezdenék a balnak, mikor hülye érzésem van, hogy a kerékőr nem akar felmeni. Megnéztem az anyát .. elhajlott a belseje, valahogy elengedte bent és most kicsit elfordult, ha felteszem a csavarra akkor erő hatására egyszerűen lefordul róla. Hogy a qrva életbe lehet azt a sz@rt leműteni a kerékről!

Van négy tök új kerékőröm, de már a felrakott sem jön le ezzel a szarral... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nagyöregek most segítsetek, mert csak azért nem gyújtotam fel hírtelen az Omegámat, mert semmi gyúlékony nem volt kéznél.

Szakadó hóesés örömére gondoltam felteszem a téligumit. Természetesen semmi tapasztalat a Courier Snowfox terén, így nem tudtam, hogy nem forgásirányfüggő. Némi telefonálgatás utána Gabótól megtudtam az igazat, így nekiálltam még egyszer.

Kicserélem a jobb hátsót, majd kezdenék a balnak, mikor hülye érzésem van, hogy a kerékőr nem akar felmeni. Megnéztem az anyát .. elhajlott a belseje, valahogy elengedte bent és most kicsit elfordult, ha felteszem a csavarra akkor erő hatására egyszerűen lefordul róla. Hogy a qrva életbe lehet azt a sz@rt leműteni a kerékről!

Van négy tök új kerékőröm, de már a felrakott sem jön le ezzel a szarral... :blink:

Speed nemes 1Xűséggel csőfogóval szedte le.

Link to comment
Megosztás:

A fontos alapszabály!!

"MINDÍG A GYENGÉBB ANYAG ENGED!!" :)

Lejött mind a 4 kerékőr, de a egyik két darabban.. Beta Chrova készlet rulez... :)

A fél kerékőrnél fogva is sikerült kivenni a csavart. Mindenesetre az új sem tökély, mert az meg 19-es nem 17-es mint a többi csavar. Mivel nem T kulcsom van, így út mellett esélytelen lennék.

Mindenesetre holnap beszélek az opellel itt helyben, hogy ven-e náluk kerékanyacsavar, mert a kerékőr ki lesz cserélve sima mezei csavarra. Az acélfelnit úgysem akarják elvinni róla... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént a kerékcsere. Egy kis szigetelőszalag megoldotta a tehermentesítő problémát. Volt ahova minimális mennyiség kellett, de a legtöbb is csak 4-5 körbetekerés az agyon. Remélem nem fog kijáródni.

Bazzeh... B) :D Neeeeeee!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Mi a probléma vele? Senki nem mondott jobbat, hát ez lett.

Amúgy azóta is úgy van és nem romlott semmit a helyzet a felrakás óta.

Mi? Szigetelőszalag, mint tehermentesítő??? Tudod mit tehermentesít a tehermentesítő???? A kerékcsavarokat! Ui nem szabad, hogy a csavarok tartsák az autó súlyát. A csavarok rögzítik, a felninek középen pedig "húzósan" kell fölmennie!!! Ha nem így van, akkor időzített bomba!

Megoldás: rá való felni.

Link to comment
Megosztás:

Mi? Szigetelőszalag, mint tehermentesítő??? Tudod mit tehermentesít a tehermentesítő???? A kerékcsavarokat! Ui nem szabad, hogy a csavarok tartsák az autó súlyát. A csavarok rögzítik, a felninek középen pedig "húzósan" kell fölmennie!!! Ha nem így van, akkor időzített bomba!

Megoldás: rá való felni.

Ezekkel mind tisztában vagyok, és azzal is hogy nem ez a tökéletes megoldás. Egyébként ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy minimális mennyiségűt tekertem rá, és így "passzosan" ment rá.

Egyébként lehet hogy rosszul tudom, de a teher nagy részét nem a felniközép és a kerékagy közti súrlódás tartja?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként lehet hogy rosszul tudom, de a teher nagy részét nem a felniközép és a kerékagy közti súrlódás tartja?

Akkor biztos hozzá nem értő dilettáns volt aki kitalálta a tehermentesítést.

Felénk ezt gányolásnak hívják. Látvány miatt nem mennék bele ilyen kompromisszumokba. csak a sziloplasztos meg a szigetelőszalagos megoldásoktól félek.

Inkább vegyél rá való felnit. De végülis a tied. Nem szólhatunk bele. Ha te meggyőzted magad, akkor úgysem fogsz nekünk hinni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor biztos hozzá nem értő dilettáns volt aki kitalálta a tehermentesítést.

Felénk ezt gányolásnak hívják. Látvány miatt nem mennék bele ilyen kompromisszumokba. csak a sziloplasztos meg a szigetelőszalagos megoldásoktól félek.

Inkább vegyél rá való felnit. De végülis a tied. Nem szólhatunk bele. Ha te meggyőzted magad, akkor úgysem fogsz nekünk hinni. :blink:

Kár hogy nem a kérdésre válaszoltál, és nem tudom miért beszélsz hülyeségeket. Egy szóval sem mondtam hogy felesleges a gyűrű, és azt sem hogy az enyém a követendő példa. Én sem vagyok a gányolás híve, de ha tudsz az adott felnire (ehhez az autóhoz) jobb megoldást szivesen meghallgatom.

Találtam egy ilyet egy másik fórumban: "...a "tehermentesítő gyűrű" sajna rossz nevet kapott. A csavarok akkor viszik át nyírással a terhelést, ha már lelazultak. Egyébként a surlódó felületek viszik át a nyomatékot, amit a csavarok összeszorító ereje biztosít.

... a gyűrű nagyon fontos ... méghozzá a központosításban van szerepe. "

Persze lehet, hogy ez a hozzászóló is téved.

Paja: én is csináltattam volna, csakhogy nálam a különbség 0,5 mm átmérőben. Ehhez 0,25 mm falvastagságú gyűrű kellett volna. Ilyet szerintem nem sokan vállalnak.

Ajánlom mindenkinek képzelje el mekkora is az a negyed milliméter. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.