Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA B


jfenyvesi

Recommended Posts

hétvégén kicseréltem a 2 kutyacsontot (stabilizátort) a kocsiban. na azóta semmi kopogás szerencsére

elől a középső hangszórótól hallok zörgéseket

meg a hátsó oszlop burkolata alatt csilingel valami néha

ja és a hűtővíz szint hibáját mindig mutatja indulás után

lehet hétvégén kimosom vízkőoldóval vagy ecettel a kiegyenlítő tartályt hátha megoldja egyszerűen

nektek milyen méretű gumi van a kocsin? van akinek 18-as kerék van fent?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudja valaki esetleg, hogy a Zafira B 2008-as évjáratúnak a közép konzol kézifék állításhoz hozzáférő burkolat (pohártartó műanyag) alatt milyen csatlakozó van előkészítve?

Kicsit körülményesen írtam le,de remélem érthető!

Szia! Szerinntem az aux-ra gondolsz. A rádión az AM/FM gomb megyomásával tudod beállítani az aux-ot.
Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Szakértő és Tulajdonos közönség !

Hamarosan egy

OPEL ZAFIRA B 1.9 DTI Cosmo 120 LE felszereltségű gépjárművet vásárolok ebben kérnék egy két tanácsot . Az autóról dióhéjban Futott km:

213 765 km

Évjárat: 2006/12

Elméletileg "új vezérlés van a járműben és új fékek .

  • radar
  • ABS
  • ASR
  • ESP
  • parkradar
  • centrálzár
  • szervokormány
  • tempomat

Na már most olyan kérdésem lenne, hogy olvastam egy két fórumon , hogy kettős tömegű lenkerék gyenge pontja lehet a konstrukciónak. Nem tudom hogy ez az alkatrészt mikor érdemes cserélni és milyen költségekkel járhatna. Valamit ti mit cserélnétek rajta ha ezekkel a feltételekkel vásárolnátok. Ha megvásárolom főleg autópályán lesz használva és nagy távolságokat kell megtennie . Esetleg javasolhatnátok valamilyen motor olajat olyan szerviz intervallumra amiben van egy 18.000 Km es aktív használat .

Előre is köszönöm a tanácsokat !

Link to comment
Megosztás:

A futott km tájékoztató adat (ettől függetlenül lehet valós is, elnézést minden tisztes eladótól).

A vezérlés 120000 km vagy 8 évente cserélendő, ha tényleg cserélték, akkor azzal jó darabig nem lesz gond. A kettőstömegű ki fog nyiffanni. Csak városban használva 100 ekm után várható, csak autópályán 250 ekm környékén. Ezen sarokszámok alapján kb. ki lehet találni a várható élettartamot a saját használati szokásaid alapján. EGR a sok város miatt akár 50 ekm alatt is teljesen el tud kormolódni, autópályán nem jellemző (hiszen akkor szinte végig zárva van). Részecskeszűrős a kiválasztott példány? Ha igen, akkor annak a működését érdemes kicsit megismerni, hogy később ne kelljen cserélni/kivenni. Olajat, olajszűrűt, gázolajszűrőt szerintem cseréld le. A turbóra max vigyázni tudsz, reméljük ezt előtted is megtették (hidegen nem hajtották, erős hajtás után hagyták visszahűlni, motorolajat rendszeresen cserélték). Hátsó ajtók átvezetőiben a vezeték szokott elszakadni, olcsón javítható. Az új fék a fékfolyadék cseréjét is jelentette? Motorolaj: a gyári Dexos2 teljesen megfelelő, árban elfogadható.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Az elmúlt hetekben két felszereléssel gazdagítottam az autót (2008/05, Zafira B, 1.9 CDTI, Enjoy+). Az egyik a hátsó elektromos ablakemelő, a másik pedig a függönylégzsák.

Ablakemelő: az enyémben a hátsó ajtókig minden be volt vezetékelve (van REC az autóban). A vezetőoldali kapcsolót kellett cserélni, a hátsó ajtóban lévő kábelköteget, és a hátsó ajtókárpitot. Igazából az alkatrészek beszerzése tartott sokáig (közel két hónapig), maga a szerelés 4 óra volt (plusz kettő, mert nem tudtam, hogy az első ajtóban jó a kábelköteg, így azt is kicseréltem).

Függönylégzsák: talán még könnyebb, mint az ablakemelő. Két ember kell hozzá, mert a tetőkárpitot egy ember nem tudja sérülés nélkül kivenni (legalábbis nagyon kicsi rá az esély). Légzsákból kétféle van, a 2008-as frissítéstől van a hajtogatható, előtte a merev keretre szerelt. A tetőkárpitot kell kiszerelni, a karosszéria megadott pontjaira a légzsákot felerősíteni és visszaszerelni a tetőkárpitot. A légzsákvezérlőt kell kicserélni újra vagy átprogramoztatni (nem Tech2-vel, ez annál nagyobb beavatkozást igényel). Az autómban a függönylégzsák is be volt vezetékelve, így ezzel sem kellett foglalkoznom, illetve enélkül neki sem kezdtem volna.

A tetőkárpit alatt megtaláltam a megvilágított napellenző tükrök csatijait is, úgyhogy az utas oldalon azt is lecseréltem.

Mindenből gyári eredetit vettem. Újonnan csak ezekre, egy kisautó árát is elkérnék a márkaszervizek, ezért csak a bontott jött számításba. Az elfogadható áron van, de sok utánajárás, telefonálás, idő amire az ember tényleg jó állapotú alkatrészeket talál, de nem lehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy 2009-es 1.7 ecoflex Zafira B tulaja vagyok. Az lenne a problémám, hogy üzem közben van egy felpörgő hang a motor felől. Nem nagyon van összefüggésben semmivel. Talán néha olyan mintha gázadásra jelentkezne. A motor szépen jár, jól fogyaszt, semmi rendellenes nem vehető észre. Márkaszervízben egyből a generátor szabadonfutóját mondták hibának. A szabadonfutó cserélve lett és a generátor is felújításra került. A hang továbbra is maradt. Jelentkezett már valakinek ez a hiba?

Köszönöm a segítséget!

Kisszeló

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy 2009-es 1.7 ecoflex Zafira B tulaja vagyok. Az lenne a problémám, hogy üzem közben van egy felpörgő hang a motor felől. Nem nagyon van összefüggésben semmivel. Talán néha olyan mintha gázadásra jelentkezne. A motor szépen jár, jól fogyaszt, semmi rendellenes nem vehető észre. Márkaszervízben egyből a generátor szabadonfutóját mondták hibának. A szabadonfutó cserélve lett és a generátor is felújításra került. A hang továbbra is maradt. Jelentkezett már valakinek ez a hiba?

Köszönöm a segítséget!

Kisszeló

Szia! Én is hallottam már ezt a hangot az autómnál leginkább hidegen gyorsításkor, de akkor sem mindig. Ahogy leveszem a lábam a gázról, hogy sebességet váltsak, egyből elhallgat. Az üzemanyag áramlás hangja, a TIS-ben is benne van, nincs cserealkatrész, nem kell vele foglalkozni. Mióta van meg az autód? Meg vagy elégedve vele? Részecskeszűrős?

Link to comment
Megosztás:

Szia! Én is hallottam már ezt a hangot az autómnál leginkább hidegen gyorsításkor, de akkor sem mindig. Ahogy leveszem a lábam a gázról, hogy sebességet váltsak, egyből elhallgat. Az üzemanyag áramlás hangja, a TIS-ben is benne van, nincs cserealkatrész, nem kell vele foglalkozni. Mióta van meg az autód? Meg vagy elégedve vele? Részecskeszűrős?

Szia!

Köszönöm az infókat. Megnézem majd akkor a TIS-ben az infót róla, mert jelenleg a zavaró kategóriában van a hang. Amikor megvásároltuk nem vettük észre ezt a hangot. Egy hónapja van meg az autó, jelenleg 5 éves. Részecskeszűrős. Egyenlőre egy bosszantó EGR szelep hibán és generátor felújításon vagyok túl. Meg vagyok elégedve vele. Tágas, alacsony fogyasztású (5,5L/100) tökéletes utazó autó.

Üdv

Kisszeló

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszönöm az infókat. Megnézem majd akkor a TIS-ben az infót róla, mert jelenleg a zavaró kategóriában van a hang. Amikor megvásároltuk nem vettük észre ezt a hangot. Egy hónapja van meg az autó, jelenleg 5 éves. Részecskeszűrős. Egyenlőre egy bosszantó EGR szelep hibán és generátor felújításon vagyok túl. Meg vagyok elégedve vele. Tágas, alacsony fogyasztású (5,5L/100) tökéletes utazó autó.

Üdv

Kisszeló

Mi volt a baj az EGR-rel? Egyébként azt már én is cseréltem, meg persze olajat, szűrőket. Nekem néha indítás után 2.3.-ban gyorsításnál egy kicsit rángat, ezt inkább regenerálás után veszem észre, amikor tiszta a szűrő. Neked milyen időközönként regenerál? Most éppen a ledesítés projectben vagyok, átledezem az egész autó csúnya sárgáról kék-pirosra.

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a baj az EGR-rel? Egyébként azt már én is cseréltem, meg persze olajat, szűrőket. Nekem néha indítás után 2.3.-ban gyorsításnál egy kicsit rángat, ezt inkább regenerálás után veszem észre, amikor tiszta a szűrő. Neked milyen időközönként regenerál? Most éppen a ledesítés projectben vagyok, átledezem az egész autó csúnya sárgáról kék-pirosra.

Nagyon megszívatott. Üzemanyagszűrő cserekor ( a művelet alatt) nyitott állapotban megszorult. Emiatt nem indult az autó.

Mivel szűrőcsere volt emiatt nem is gondoltam a szelepre, csak arra, hogy lelevegősödött a rendszer. Még nem vettem észre, hogy regenerált volna. Egyszer volt, hogy autópályán tempomatnál visszalassított 100-ra pár kilométerig. Nem tudom, hogy mi miatt. Flex rendezőt vadászok jelenleg. A ledesítést gondolom izzócserékkel oldod meg.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon megszívatott. Üzemanyagszűrő cserekor ( a művelet alatt) nyitott állapotban megszorult. Emiatt nem indult az autó.

Mivel szűrőcsere volt emiatt nem is gondoltam a szelepre, csak arra, hogy lelevegősödött a rendszer. Még nem vettem észre, hogy regenerált volna. Egyszer volt, hogy autópályán tempomatnál visszalassított 100-ra pár kilométerig. Nem tudom, hogy mi miatt. Flex rendezőt vadászok jelenleg. A ledesítést gondolom izzócserékkel oldod meg.

Elvileg kb. 400km-ként regenerál, ez persze függ attól, hogy, hogyan és hol használod. Abból lehet észrevenni, hogy megy a hűtőventillátor, az alapjárati fogyasztás 3 liter körül van, menet közben pedig 10 liter környékén. 10 perc alatt végez a regenerálással. Mi az a flex rendező? Az összes gombban, kijelzőben km.órában cserélem. Nem izzók vannak benne, hanem SMD ledek, ezeket ki kell forrasztani és újat betenni helyettük.

Tegnap csináltam egy képet, kb. így fog kinézni:

n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ilyesmit még nem tapasztaltam. Köszi az infót, így legalább tudom, hogy mire számítsak. Mondjuk már egy 1000km-t beletettem.

A Flex rendező egy a csomagtartóba szerelhető tároló sínes rendszer. A Zafirákba és az újabb Opel modellekbe ezt találták ki a pakoláshoz. Marha jó rendszer csak újonnan elég drága, bontottba pedig vadászni kell.

Jól néz ki a kék világítás. Műszerfalban is forrasztgatni kell?

Link to comment
Megosztás:

Elvileg kb. 400km-ként regenerál, ez persze függ attól, hogy, hogyan és hol használod. Abból lehet észrevenni, hogy megy a hűtőventillátor, az alapjárati fogyasztás 3 liter körül van, menet közben pedig 10 liter környékén. 10 perc alatt végez a regenerálással. Mi az a flex rendező? Az összes gombban, kijelzőben km.órában cserélem. Nem izzók vannak benne, hanem SMD ledek, ezeket ki kell forrasztani és újat betenni helyettük.

Tegnap csináltam egy képet, kb. így fog kinézni:

n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Műszeregységet szedtél már szét? Nekem van egy próba darabom, ha kell kölcsön tudom adni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Van egy 2006 dízel 110 kw-os Zafirám, és 1 hónapon belül már másodszor tapasztaltam,hogy 1000-es alapjáratról 900-ig visszaesik a fordulat, és olyan mintha le akarna fulladni," morgó" hangot ad, és úgy érzem kicsit rángat!

Nem tudom ezek alapján tud-e valaki segíteni, vagy valami tanácsot adni!Szerviz lámpa nem világít!

Előre is köszönöm a választ!

Szép estét!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a gyári 2 dines fejegységemet más típusúra. Van köztetek olyan, aki a gyári fejegységet lecserélte már másmilyen (nem gyári) típusú 2 dines fejegységre? Ha igen, akkor le tudná írni a tapasztalatait ezzel kapcsolatban? Pl. hogy mire kell ügyelni, mit kell programozni, milyen átkábelezésre- átalakítás szükséges…

Link to comment
Megosztás:

Kedves Sorstársak ! : )

Boldog tulajdonosa lettem egy Zafia B típusu 2007 Cosmo es 1.9 diesel gépjárműnek.

Átestünk a kötelező dolgokon Opel márkakereskedés átvizsgálás állapotfelmérés minden rendben zajlott azt mondták szép megkímélt nem volt agyonhajtva egyben van a gép. ( Felhívták a figyelmet hogy a szervo néha összefüggéstelenül akad hibakód nincs gondot nem láttak )

Megvásároltuk az autót elméletileg áron alul , de ez ugye relatív ( el akarta vinni más, ránk kínált egy 300 ezret , de a foglaló miatt miénk lett : ).

Na már most ti mit használók mit tippeltek mi lehet a szervo baja leírnám röviden a tüneteket.

-egyenesben kis fordulókor semmi tünet teszi a dolgát olyan mint a vaj .

-nagyobb kanyarokban kis sebességnél mintha a szervo "kihagyna vagy mintha ellened dolgozna " darabossá válik

-indulásnál kitekerve jobbra balra erőlködés nélkül viszi rendellenes zaj nincs

valamint nem mindig csinálja lehet valamely szenzol fals értéket közvetít a kormány szögelfordulásról ?

-Hibakód nincs visszajelző nem jelez

Köszönöm a kedves kommentelőknek .

Üdv. Icedragoner

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.