Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ZAFIRA B


jfenyvesi

Recommended Posts

Sziasztok!

Szerintetek a nem kormányról vezérelhető rádiós zafiba be lehet utólag építeni a kormányról történő rádióvezérlés lehetőségét? Ha igen, akkor elég csak annyit tenni, hogy a kormánykerék két szélén lévő műanyag díszelemet kicserélem a gombsoros változatra és működik is a rádióvezérlés, vagy a rendszert fel kell tanítani hozzá? Persze csak abban az esetben, ha gyárilag megtalálhatóak a kikábelezett gyorscsatlakozók. Azért kérdezem, mert, ha valaki tudja, akkor megoldanám én magam a díszelem és a gombsor cseréjét. De, ha nem biztos a dolog, akkor nem szívesen törném el a díszelemeket a kormány két szélén… :icon1:

Köszönöm a válaszokat!

Üdv. Tibo

Link to comment
Megosztás:

"Tempomat és rádió vezérlés a kormányról nem működik, a kürt szól. Hiba kódok:V 2146, U 2140"

A kormánykapcsolók hibáját a CIM szokta okozni. Van, hogy a kürtöt nyomva változik a rádió hangereje... Volt rá visszahívás, egy rögzítőkapcsot tesznek fel, és/vagy frissítik a szoftverét. Nem minden esetben javult meg, sőt előfordult, hogy rosszabb lett. Az Astra H fórumban esett róla szó korábban, hogy a végleges megoldást a CIM alkatrészeinek újraforrasztása jelenti. Ehhez van leírás a neten (az orosz Astrás oldalon), kis ügyességgel meg lehet csinálni, a forrasztóanyag összetétele fontos (most nem tudom, hogy milyennek kell lennie).

Módosítva : koco
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek a nem kormányról vezérelhető rádiós zafiba be lehet utólag építeni a kormányról történő rádióvezérlés lehetőségét? Ha igen, akkor elég csak annyit tenni, hogy a kormánykerék két szélén lévő műanyag díszelemet kicserélem a gombsoros változatra és működik is a rádióvezérlés, vagy a rendszert fel kell tanítani hozzá? Persze csak abban az esetben, ha gyárilag megtalálhatóak a kikábelezett gyorscsatlakozók. Azért kérdezem, mert, ha valaki tudja, akkor megoldanám én magam a díszelem és a gombsor cseréjét. De, ha nem biztos a dolog, akkor nem szívesen törném el a díszelemeket a kormány két szélén… :icon1:

Köszönöm a válaszokat!

Üdv. Tibo

Ha a kormányátvezető szalag kormánykapcsolóhoz való, akkor meg lehet oldani. A kormányvezérlőket nagyon könnyű cserélni, semmi sem fog eltörni. Mindegyiket egy-egy torx csavar tartja, utána finoman ki kell mozgatni a helyéről. Nem elég csak a két távkapcsoló, kell még a hozzájuk tartozó Y vezeték is. A légzsákot is ki kell szedni, mert csak úgy lehet a vezetékeket csatlakoztatni. A távirányító jele a kormányról a CIM-be megy, onnan a canbus rendszeren kapja meg a rádió. Programozás ebben az esetben is szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Ha a kormányátvezető szalag kormánykapcsolóhoz való, akkor meg lehet oldani. A kormányvezérlőket nagyon könnyű cserélni, semmi sem fog eltörni. Mindegyiket egy-egy torx csavar tartja, utána finoman ki kell mozgatni a helyéről. Nem elég csak a két távkapcsoló, kell még a hozzájuk tartozó Y vezeték is. A légzsákot is ki kell szedni, mert csak úgy lehet a vezetékeket csatlakoztatni. A távirányító jele a kormányról a CIM-be megy, onnan a canbus rendszeren kapja meg a rádió. Programozás ebben az esetben is szükséges.

Köszönöm a választ Koco!

Tehát mégha a cserét meg is tudnám én magam ügyeskedni, akkor is a programozáshoz szaki segítsége kellene. Szerintem, akkor így nem bajlódom vele, elviszem egy hozzáértő szakemberhez.

Üdv. Tibo

Link to comment
Megosztás:

Szia Ati! Tényleg a részecskeszürőre gondoltam.A gyakoriságot sok minden befolyásolja(olajminőség,vezetési stilus,városi/pályahasználat).Ha már a müszerfalon megjelenik az izzitás,akkor eléggé el van tömődve!Bróbáld meg jól meghajtani,hogy kiégjen.Ha regenerál,akkor ne állitsd le.Reméljük helyre jön.üdv:Bajszipapa.

Szia Bajszipapa!

Tanácsodnak megfelelően (bár az izzítás még nem jelent meg) meghajtottam! 50km 3000-es fordulat felett.

Az ezt követő három napon minden tökéletes. Öröm a köbön!

De eljött a ma reggel és újra kezdődött a probléma...

Esetleg nem lehet valami szenzor meghibásodás?

üdv:Ati

Módosítva : Roniati
Link to comment
Megosztás:

A részecskeszűrőnél van egy kb.: 10-15 cm-es hajlított "gumicső", az szokott a na hőtől tönkremenni. Opcom-mal a szűrő telítettsége kiolvasható. A regenerálást csak adott feltételek teljesülése után indítja (telítettség, vízhőfok, stb.), illetve ha villog az izzítójel, akkor menni kell vele, mert előzőleg nem volt lehetősége regenerálni. A meghajtás, amit Bajszipapa mondott, arra is jó, hogy ha telített a szűrő, akkor beindítsa a tisztítást. Szerintem mielőbb műszerrel rá kellene nézni. A szűrő hatékony tisztítása már 1500-as fordulat felett működik, 2000 környékén a legjobb. Csak emiatt nem kell 3000-4000-es fordulaton hajtani a motort.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Következő kettő hiba okára keresnék elméleti segítséget:

Zafira B-ről beszélünk,a motor 1,9 cdti,100 lóerős.

1.:Télen párás hideg időben, a garázsból elindulva minden rendben.Azonban,amikor a motor elérné az üzemi hőfokot,és saccolom nyílik a termosztát,a gépházból iszonyú hangos elektromos hegesztéshez hasonló zaj hallatszik.

Csak akkor,amikor terhelem a motort,tehát gyorsítok.Alapjáraton,félrehúzódva nem jelentkezik a hiba.

Márkaszervizben 4 éve van egy lezáratlan szerviz lapom erre a hibára.(otthagytam,hidegen indították,mentek vele,semmi.)

2.:Amikor üzem meleg a motor,pár perc állás után nagyon nehezen,csak másodszori próbálkozásra sikerül beindítani.

Teker,be is pöccen,de azonnal meg is áll,mintha lefulladna.

A műszerfalon indításnál az izzítás lámpa meleg motornál is világít.

A hiba előfordulása esetleges,néha simán indul,ilyenkor azonban az izzítás lámpa nem világít.

Tanácsokat,hozzászólásokat köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem rég reggeletem ide az Opel fórumra, december óta vagyok Zafira B 1.9 CDTI 150LE tulaj.

Előtte Daewoo Nubirám volt és Daewoo fórum tag voltam.

Egy kis segítségre lenne szükségem:

B3843-2-es hiba nem tűnik el azt írja a rendszer: levegőminőség ellenőrző alacsony feszültség

A biztosítékok jók elől és hátúl a csomagtérben is.

Hol van egyáltalán ez a szenzor?

Valami klímához kapcsolódó jelenség, viszont a klímám rendessen működik.

Válaszokat előre is köszönöm!

Módosítva : Laci01
Link to comment
Megosztás:

Szia Ati!Azért próbáld meg többször a "meghajtást",mert lehet,hogy nagy az eltömődés.Egyébként ki lehet méretni a regeneráló állapotát.Még azt nézd meg,hogy nincs-e valamelyik csővel probléma a regenerálónál.(eltömődés,kilukadás.)Sok sikert;Bajszipapa.

Bajszipapa!

A múlt héten elvittem szerelőhöz. A jó hír, hogy semmilyen meglévő, vagy tárolt hibaüzenet nincs és nem is volt, minden megfelelően működik.

A részecskeszűrő 55%-os eltömődést mutatott (előtte egy nappal lefutott egy regenerálás). Kb 10-15 percet mentünk a kocsival (folyamatosan néztük a számítógépen az adatokat), 2-3%-ot tömődött a szűrő. Úgy tűnik, hogy nem tud rendesen regenetálni (a szerelő szerint egy sikeres akció után 10%-ra kellene csökkenni az eltömődésnek).

Most azt ajánlotta, hogy vegyek üzemanyagba keverhető adalékot, ami javítja a regenerálás hatékonyságát.

Ezt ma megveszem, a héten meghajtom, aztán visszamegyek kimérni újra a szűrő állaptát. Remélhetőleg jobb lesz.

Mennyire elterjedt, hogy ilyen adalékot rendszeresen kellene használni. (pl. 3-4 tankolásonként)?

üdv: ati

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most ültem át egy H astrából egy 1.7 A17DTR 2011-es Zafirába. A kézifék mellett van aux bemenet, de nem tudom hogy hol kell kiválasztani az auxot hogy az szóljon. Köszi előre is a segítséget!

Módosítva : gabb
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most ültem át egy H astrából egy 1.7 Z17DTR 2011-es Zafirába. A kézifék mellett van aux bemenet, de nem tudom hogy hol kell kiválasztani az auxot hogy az szóljon. Köszi előre is a segítséget!

Milyen rádiód van? Cd30: FM/AM gomb harmadik nyomására, cd70: audio menü, return, és a legalsó lesz az aux, kormányról a telefonkagyló gombbal (ha nincs gyári kihangosító benne).
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Milyen rádiód van? Cd30: FM/AM gomb harmadik nyomására, cd70: audio menü, return, és a legalsó lesz az aux, kormányról a telefonkagyló gombbal (ha nincs gyári kihangosító benne).

CD30 MP3 rádióm van. Köszi, megvan! Ismerkedek az autóval, egy napja van nálam.

Link to comment
Megosztás:

Használattól függően kb hány kilóméterenként regenerál a részecskeszűrő? Nekem most vegyes használatnál 300 km volt.

1.9CDTI (88kW): télen sok városi közlekedéssel, sok hidegindítással 500-600 km-enként, nyáron főleg autópályás utakkal 1000-1200 km is lehet. Nyáron klímával 5,5-öt szokott fogyasztani, télen közelebb van a 7-hez. Tudtommal az 1.7-es dízeleknél változtattak a szoftveren, mert sok volt a regenerálás/eltömődés miatti panasz, ezért azok gyakrabban regenerálnak. A komfort modullal ezt is nyomon lehet követni.

Link to comment
Megosztás:

1.9CDTI (88kW): télen sok városi közlekedéssel, sok hidegindítással 500-600 km-enként, nyáron főleg autópályás utakkal 1000-1200 km is lehet. Nyáron klímával 5,5-öt szokott fogyasztani, télen közelebb van a 7-hez. Tudtommal az 1.7-es dízeleknél változtattak a szoftveren, mert sok volt a regenerálás/eltömődés miatti panasz, ezért azok gyakrabban regenerálnak. A komfort modullal ezt is nyomon lehet követni.

Diagnosztikai géppel néztem, hogy eddig 225-ször regenerált az autó és 99ezer km. van benne. Ez átlagban 440km-enkénti regeneráció. A BC2-t új kora óta nem nullázta le az előző tulaj, ott ennek a 99ezer km-nek az átlag sebessége 86 km/h. Sokat ment pályán az autó, ott ritkábban regenerált. Nálam a 300 km az országút és város felesben. A regenerációk átlagos ideje 13 perc volt, nekem kb 10 perc alatt végzett, ebből 5 perc alapjárat volt. Ment a hűtőventillátor, megváltozott a motor hangja, az alapjárati fogyasztás 3l/h volt, menet közben 10L/100 km. Mennyibe kerül a komfort modul?

Link to comment
Megosztás:

Diagnosztikai géppel néztem, hogy eddig 225-ször regenerált az autó és 99ezer km. van benne. Ez átlagban 440km-enkénti regeneráció. A BC2-t új kora óta nem nullázta le az előző tulaj, ott ennek a 99ezer km-nek az átlag sebessége 86 km/h. Sokat ment pályán az autó, ott ritkábban regenerált. Nálam a 300 km az országút és város felesben. A regenerációk átlagos ideje 13 perc volt, nekem kb 10 perc alatt végzett, ebből 5 perc alapjárat volt. Ment a hűtőventillátor, megváltozott a motor hangja, az alapjárati fogyasztás 3l/h volt, menet közben 10L/100 km. Mennyibe kerül a komfort modul?

Milyen eszközzel, hogyan olvastad ki a regenerációk számát?

Egyébként amit írsz, az megegyezik azzal amit a cseh srác is mondott, hogy az 1.7-es motorok gyakrabban regenerálnak (szerintem feleslegesen), a részecskeszűrő élettartamának növelése miatt. Nálam (1.9) 5 l/h az alapjárati fogyasztás, menet közben kb.: másfélszeres. Autópályán 5-8, városban inkább 10-12 perc a regenerálás ideje, autópályán 8%-ra, városban 16%-ra megy le a telítettség (kb.: 8% a minimum). Nekem az elmúlt 63 ekm-en 52 km/h az átlagsebesség.

A CU ára 120 euró, utalás+posta még kb.: 10 euró. A saját autómban külön kivezetékeltem, egyébként a diagnosztikai csatlakozóra kell rádugni. Kivezetékeléshez OBD aljzat is kell, 1-2 ezer Ft.

Link to comment
Megosztás:

Milyen eszközzel, hogyan olvastad ki a regenerációk számát?

Egyébként amit írsz, az megegyezik azzal amit a cseh srác is mondott, hogy az 1.7-es motorok gyakrabban regenerálnak (szerintem feleslegesen), a részecskeszűrő élettartamának növelése miatt. Nálam (1.9) 5 l/h az alapjárati fogyasztás, menet közben kb.: másfélszeres. Autópályán 5-8, városban inkább 10-12 perc a regenerálás ideje, autópályán 8%-ra, városban 16%-ra megy le a telítettség (kb.: 8% a minimum). Nekem az elmúlt 63 ekm-en 52 km/h az átlagsebesség.

A CU ára 120 euró, utalás+posta még kb.: 10 euró. A saját autómban külön kivezetékeltem, egyébként a diagnosztikai csatlakozóra kell rádugni. Kivezetékeléshez OBD aljzat is kell, 1-2 ezer Ft.

Bosch KTS-sel néztem az élő adatok közt a regenerációk számát. A telítettségre kíváncsi vagyok regeneráció után, majd megnézem mennyire takarítja ki.

Link to comment
Megosztás:

Bosch KTS-sel néztem az élő adatok közt a regenerációk számát. A telítettségre kíváncsi vagyok regeneráció után, majd megnézem mennyire takarítja ki.

Neked van ilyen cuccod? Merre laksz? Összefuthatnánk.

Látom már, hát nincs közel Pesthez...mondhatni egy regenerálásnyi az út oda-vissza... :D

Módosítva : koco
Link to comment
Megosztás:

Neked van ilyen cuccod? Merre laksz? Összefuthatnánk.

Látom már, hát nincs közel Pesthez...mondhatni egy regenerálásnyi az út oda-vissza... :D

Nekem nincs, de a szervizben, ahol dolgozok ott van. Ha erre jársz összefuthatunk.

CID kijelzőt keresek! Nem tudsz valakinek eladót?

Módosítva : gabb
Link to comment
Megosztás:

Nekem nincs, de a szervizben, ahol dolgozok ott van. Ha erre jársz összefuthatunk.

CID kijelzőt keresek! Nem tudsz valakinek eladót?

Racing bazáron szokott lenni 80 körül, kétsoros. Ebay-t érdemes még nézegetni, bár ahhoz még hozzájön kb.: 15-20 euró szállítási költség.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.