Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A fenti képen balról jobbra: Évike, akinek még nincs mantája, de már jól beszerveztük és hozzásegítjük ólcsóért egy gyakorlómantához, aztán Ákos, nekije a barátja, a mi Mesterünk, A Szerelő, kinek szaktudása nélkül még nem tartanánk itt.

Középen a MOTE elnöke, akit szeretünk, s ezért körbe is táncoljuk :)

Aztán MrManta-Lacika, akinek még egy 5,7V8 is lassú lenne, a pörgések szerelmese, kinek 2,4es tuningmotorját és a hozzátartozó 296os vezérműtengelyét az idei tatai találkozó elötti éjszaka helyeztük fájó szívvel végső nyugalomba, és végül Mantácska, aki meg én vagyok, aki nélkül a fiúk hülyére unnák magukat, de ugyanakkor minden minden agyament kívánságát teljesítik az autóján, s akinek cserébe csak főznie kell finomakat és a whiskyt, no meg a sört hidegen tartania ezidő alatt.

Link to comment
Megosztás:

Ez meg itt az én autómról készült kis manta, a valóságot a lehető leghívebben tükröző fényezéssel. Majd egyszer, ha lesz időm és még meg is ügyesedek mellé, akkor az igazi nagy mantámmal fogom lefényképezni az igazi kis mantámat és az nekem tök jó lesz! :) :lol: :D

pic3975776.jpg

Link to comment
Megosztás:

Persze csak te mutatkozol itten befele:))

Azért aranyos a gyerek!

Üdv Blaupunkt

köszike! Ez a húgom kisfia. :lol: Még jó, hogy csak én mutatkozok be :) mióta ez a fórum van, annyira el lett szeparálva minden, hogy azt se tudom, hova írjak. Ez az egy biztos pont, ahol tudom, hogy ott vagyok :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szia Manta !

Bár nincs Mantam, bár az elsőnek belinkelt képen csak rontom az összhatást, de mégis lenne egy kérésem. Nem csinálnál a tar.hu oldalon egy olyan albumot, amelyen több, a Mantaval kapcsolatos kép elérhető lenne ? Persze, jelszó nélkül :-)

kösssziii

Inkább kérj 1 cd-t mert kb annyi képem van a tavalyi és az idei találkozóról.

Üdv Blaupunkt

Link to comment
Megosztás:

Végülis csinálhatnék... :roll: majd megnézem, hol szedhetem le a jelszót, meg rakok fel akkor még képeket is, csak neked! :wink: De csak akkor, ha lesz tökölődni való időm, mert nekem ezek a dolgok nagyon lassan mennek... :?

Nagyon kedves vagy, köszi szépen :)

Látom már készül is az új album :wink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor jól van, ha látod. Nekem innen úgy tűnt, mintha nagyon elrontottam volna :roll: Bár még mindig az a bajom, hogy nem tudom, mit csináltam... :roll: Ha lenne egy kis tudatom, meg eszem, ami ugye nekem nincs - mert genetikailag kimaradt - akkor biztos új dimenziókat ismerhetnék meg.. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.