Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Dicséretes az elhivatottság amivel ki akarjátok nevelni a jövő mantás nemzedékét.

Amúgy ötletnek se rossz: fogadjunk örökbe egy szekérderéknyi gyereket a világ minden tájáról, és neveljük őket mantássá. (lehet indiai meg thaiföldi is a híres elődök nyomdokain, csak értékelje és szeresse a Mantát) :sowwy:

Csak nem attól tartotok hogy most már egyre biztosabb hogy a Manta mint típus örökké élni fog, így a kultusz gyenge pontja maguk a Mantások lettek, mert ők bizony halandóak?

Link to comment
Megosztás:

Az indiai jöhet! Majd ott élesszük újra és gyártatjuk megint a Mantát! Yikes!

Most olvastam különbenis hogy az indiai TATA autógyár megveszi a Jaguart,Rovert és nemsokára piacra dobja az első sűrített levegős népautóját is a Nano-n kívül, aminek új ára is 500ezer alatt várható.

A sűritett levegős (motort) technikát egy francia mérnök 10évig tökéletesítette, és minekután senki nem volt rá vevő, lecsapott rá az indiai Tata autógyár.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Píííííííísta annyira hozzászólt :D és annyira igazat :P

Figyu, attól függ, hogy milyen, meg hanyas ültetést ad.... mondjuk 20-40-ig bármennyi lehet. De ha megmondod, hogy mi a neve, meg a mérete, akkor mondok rá valamit... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 1 rugó ára pont negyede 4 rugóénak :D

Mélykék ez annyira szakszerű és a te mérhetetlen mértékű tudásod letaglóz engem e sorokat olvasva. Új élménnyel gazdagodva folytatom életem, megvilágosodva. És mennyire kézzelfogható és egyértelmű ez nagy igazság. :P :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.