Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

garos dolog:El jött a tavasz és az első napsütés után: zörög a hátsó ajtónál valami, "azt is megmondom, hogy mi": a pótféklámpa. Remélem csak ennyi lesz továbbra is:)

vagy a hátsó ajtó. nem az?

kinyito és az ajtó belsejénél van két gumiütköző. azt kell kitekerni, és akkor feszülni fog aaz ajtó.

Link to comment
Megosztás:

Most fedeztem fel hogy nem világít a levegő keringető nyomógombja.Gondolom ennek is sárga ellenőrző fénye van mint a mellette levő klima és ablakfűtés gomboknak.

Hogyan tudom orvosolni a hibát?

Köszi!

Off

ugy tudod orvosolni, hogy eltekered a szélvédő fütést lábfütésre.

ha még mindig nem akkor kapcsolo csere, mert iztzot nem lehet benne cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Uhu nyugtass meg hogy ez Calibránál is így van (mármint hogy belső levegő keringetés nem műxik, ha a szélvédőre van állítva a szellőzés). Esküszöm fél éve ezzel sz.pok, már kapcsolót is cseréltem, szétdöntöttem a fél műszerfalat, de az nem jutott eszembe hogy a szellőzés csúszkáját odébb toljam. Vazz....

Link to comment
Megosztás:

Uhu nyugtass meg hogy ez Calibránál is így van (mármint hogy belső levegő keringetés nem műxik, ha a szélvédőre van állítva a szellőzés). Esküszöm fél éve ezzel sz.pok, már kapcsolót is cseréltem, szétdöntöttem a fél műszerfalat, de az nem jutott eszembe hogy a szellőzés csúszkáját odébb toljam. Vazz....

látod bazz az ember mindig tanul :D :P :D

a gyári klimás calik is asszem igy müködnek....

Link to comment
Megosztás:

Uhu!

Igen azóta minden este elmondok egy imát Neked. :D Tényleg köszi!!!

Telo!

Szerintem igen. Nekem valószínűleg azért ugrott ki mert kicsit megszorult a rendszer a sok portól meg mocsoktól. Meg feltételezem hogy koszosan nagyobb igenybevételt is jelent a motornak felemelni az ablakot a megnövekedett surlódás miatt. :roll:

Link to comment
Megosztás:

aha. inkább most, mint majd a gari lejárta után....

DE legyél ott amikor csinálják, hogy jól megcsinálják!!

Jó, ott leszek, így is terveztem, bár bevallom, nem szívesen látom ahogy szétszedik... :D De másrészről meg én is kíváncsi vagyok a műveletre, meg a juhu által említett dolog miatt is...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Péntéken veszünk egy G Astrát, a kuplug nem 100% nagyon

fönt fog a lelkem, kicsit nehézkes az elindulás.

Nincs valakinek tapasztalata, meddig bírja egy 1,6 16V kocsiban?

Mert ebben a kocsiban 90k van, de garantáltan, csak az előző tulaj

nem az kímélős fajta. Elég magas fordultszámmal használta a kocsit. :D

Az Opel szevíz kb. 200k-ért cserélné, azért ez egy kicsit túlzás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Péntéken veszünk egy G Astrát, a kuplug nem 100% nagyon

fönt fog a lelkem, kicsit nehézkes az elindulás.

Nincs valakinek tapasztalata, meddig bírja egy 1,6 16V kocsiban?

Mert ebben a kocsiban 90k van, de garantáltan, csak az előző tulaj

nem az kímélős fajta. Elég magas fordultszámmal használta a kocsit. :D

Az Opel szevíz kb. 200k-ért cserélné, azért ez egy kicsit túlzás.

4-6 óra leszedni a váltót és visszarakni.

több mint egy kiló a kuplung szerkezet, mert a kinyomócsapágy egyben munkahenger, és simán csak az van egy ötvenes. mért sok ez?

venni kő ladát, mert ahoz 4.100 a kuplungszett, és ajándék illatositó jár hozzá. :D :P :D

vagy keresni kell egy megkiméltebb aztot.

Link to comment
Megosztás:

Korábbi Opeles könyvben olyat olvastam, hogy 250 -300 ezer km -t is képesek tulzott elkopás nélkül lefutni. Akkor rendesen gyepálhatták ha így elkopott!!

De szerintem inkább más gondja lehet, soxor látni olyat, hogy csak szabályozni kell! Én először mindenképpen megmutatnám megbízható, hozzáértő emberne, és beszabályoztatnám. Képesek ám hamar lehúzni az embereket...egyesek! Ismerősömnek amikor az F -es Astráját vettük uez volt a problema, és csak szabályozni kellett!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.