Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

És akkor az én viszkokuplungom is ótómatán áll??  :shock:  :shock:

mé? van viszko kuplungod?

az csak az omega A ban és a Omega B diesebe van asszem. és az a hütőnél van a ventilátornak van viszkokuplungja.

vagy nem???

a te kuplungod hidraulikus.

vagy nem erre gondoltál?

Link to comment
Megosztás:

De a szerelő szerint hidraulikus...ja...

Mutko montam vazz...Vectra ez a szar...vagy mégse egészen...mert ma pl. láttam 4x100 -as osztókörrel Vectra B 1.6 -ot....

Akkor az én felnim mitűl 5 lukas?? Szal mán nem is tudom mi ebben Vectrából való, meg mi nem...

ugy van hogy kis teljesitmény 4 lyuk.

nagy teljesitmény 5 lyuk.

dizel 5 lyuk.

Vectra

azaz 1.6 4 lyuk.

2.0 5 luk

diesel 5 lyuk

Astra: 1.2,.1.4,1.6 4 lyuk

1.8 felett 5 lyuk

Diesel 5 lyuk.

Link to comment
Megosztás:

4-6 óra leszedni a váltót és visszarakni.

több mint egy kiló a kuplung szerkezet, mert a kinyomócsapágy egyben munkahenger, és simán csak az van egy ötvenes. mért sok ez?

venni kő ladát, mert ahoz 4.100 a kuplungszett, és ajándék illatositó jár hozzá. :D :P :D

vagy keresni kell egy megkiméltebb aztot.

Az 50k anyagra nem sok, de a 125k már igen!

Vagy nem az Opelszervízbe vinni aztán 60kból megvan.

Megnézem 1,3M milyen 90k-s G Astrát veszel! :D

Apósnak ilyen a lába. Kicsit biceg.

De vasárnap amikor kiprobáltam nem tapsztaltam semmi

gondot. Megy rendesen a gép, a váltó is jónak tűnik.

Ha még csak 100k elmegy a gép akkor is megéri!

Sőt a LADA 0km nem eszi az olajat, mint a 1,6 16V Opel motor! :D

Link to comment
Megosztás:

na! Akkor csak nem beszéltem hüleséget mikor állítottam, hogy képes a kocsit túl élni! :roll:  :oops:  

Gondolom nem is annyira a kopás a veszély inkább az, hogy néhányan eccerűen megégetik a kuplungot...

nekem volt egy asztra F em, 350.000 futott km rel, és a gyári kuplung volt mág benne, mi cseréltük ki.

minden használat kérdése....

Link to comment
Megosztás:

De akinek 90k -nál nincs kuplungja ott azért akkor más is gyanús kell h. legyen! Én legalábbis nagyon megnézném azt a kocsit.....vagy inkább meg se nézném!! :wink: :D :P

Az, hogy az apósom! Az eléggé gyanús lehet! :D

Beszéltem a szervízzel, azt mondta az ember, hogy

látott már 5000km-es autót, ahol a kuplugtárcsa megnyekkent.

Megveszem én ezt a kocsit bárki bármit mond.

Ikább ezt, mint a piacon lévő csak 30k futott járgányokat amit

egy öreg bácsi vezetett és amikor beszált a kocsiba külön cipőt vett fel! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát naná, hogy nem tiltjuk meg neked...csak kifejtettük a véleményünket! :D ..én még azt is el tudom képzelni, hogy ez az autó egy egyedi eset... ahogy érzed! Ha megéri szerinted azt a manit amit kérnek érte hát vedd meg! ...és csináltasd meg hamar, és gyere vele talira!! :P 8) :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

Elsősorban olyanok tanácsát kérném, akik Fehérvár környékiek vagy akik jól ismerik az itteni "körülményeket".

Az Opel Szunánál egy szimpla olajcsere 20 ropiba :!: került 3 hete, ami szerintem kicsit sok. Van valahol Fváron egy megbízható szervízes aki ért az Opelekhez és az Astrákhoz? Komoly dolgok miatt úgy is az Uhuhu-ékhoz vinném (ott volt 2 éve), de egy olajcseréért nem szeretnék felfurikázni Bp-re.

Aztán, keresek olyan bontót a környéken, ahol vannak Astra G cuccok: apró műanyag szir-szarok kellenének + egy darab gyári disztárcsa, mert lelopták...

Nagyon köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Az első szervíznél (1600 km) 16000 HUF -ba került az olajcsere ingyen szűrő ingyen munkadíj mellett. Az olaj ami lejött fekete volt, így szerintem érdemes megcsináltatni, érdekes, hogy csak ajánlott. Ezért a pénzért azonban igen jó olajat lehetne kapni.

Túl vagyok az első garanciális javításon is: A pótféklámpa ha egy kicsit megsütötte a nap, csúnyán zörgött a nagyobb zöttyenőknél. Újat rendeltek és be is tették. A kárpitos résszel együtt cserélték, így már szépen felfekszik az üvegen(5 ajtós ASTRA G). Ha nem garanciális elég szívás bármilyen javítás rajta, mert az egész hátsó ajtó kárpitot le kell venni, hogy a rögzítő csavarokhoz hozzá férj, de fő a "happy end". :(

Link to comment
Megosztás:

Eeegen, bár sz.tem nem emlékszel rám. 2003 novemberében voltam nálatok szervizelni a gépet. Egy ezüst színű Astra napfénytetővel ... rég volt már :(

hát igy nem emlékszem :oops:

és má azóta nem is ottvagyok....., ugyhogy ott má nekeressé!!! de kereshetsz azé ímélbe... 8)

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy az apósom! Az eléggé gyanús lehet! :lol:

Beszéltem a szervízzel, azt mondta az ember, hogy

látott már 5000km-es autót, ahol a kuplugtárcsa megnyekkent.

Megveszem én ezt a kocsit bárki bármit mond.

Ikább ezt, mint a piacon lévő csak 30k futott járgányokat amit

egy öreg bácsi vezetett és amikor beszált a kocsiba külön cipőt vett fel! :D

Volt szerencsém "öregbácsis" 13 éves 26000 km futott Zastava-hoz. Az első dolog a kuplung csere volt. A visszaváltást nem ismerték, emelkedőn negyedik és ha nem ment csúsztatták. Újra kellet járatni, mert soha nem vitték 3000 fölé. Fékek fémig kopva. A tárcsákat és a hátsó dobokat szabályoztatni kellett.Ennyi km után? Ha nem az apósomé el sem hinném, hogy így elhasználódik egy autó az állásban és főleg a nem törődésben. Gumik megrogyva az állásban, csere. Mondjam még? Féltengely, gondolom a sok rángatás ill. gumiharang kiszakadva miatt.Ajándék volt így a ló foga esete. Óva intek mindenkit az alig használt öreg autótól.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 1,2 tulaj vagyok már 2 éve. Pár hete indulásnál kattogó hangot hallat a motor, ami kb. 3-4 mp. után megszűnik. Olyan, mint az olajcsere után, míg kenés nem lesz. Elvittem márkaszervízbe, ott közölték hogy vezérműláncot kell cserélni, kb. 130e pénzbe fog kerülni. :( Kérdésem az volna, hogy szerintetek normális 60e km-nél a láncot cserélni? Ha igen akkor tényleg ilyen drága? Esetleg nem lehetne megvenni normális áron az alkatrészeket és egy normális szerelővel kicseréltetni? Előre is köszi az esetleges válaszokért.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 1,2 tulaj vagyok már 2 éve. Pár hete indulásnál kattogó hangot hallat a motor, ami kb. 3-4 mp. után megszűnik. Olyan, mint az olajcsere után, míg kenés nem lesz. Elvittem márkaszervízbe, ott közölték hogy vezérműláncot kell cserélni, kb. 130e pénzbe fog kerülni. :( Kérdésem az volna, hogy szerintetek normális 60e km-nél a láncot cserélni? Ha igen akkor tényleg ilyen drága? Esetleg nem lehetne megvenni normális áron az alkatrészeket és egy normális szerelővel kicseréltetni? Előre is köszi az esetleges válaszokért.

Talán 13 ezret akartál írni.? 130-ért már komplett motort is cserélhetnének. :( Lehet egy olajozójárat dugulása is. Sőt az indító motor is okozhatja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.