Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

Sziasztok,

Ha valakinek volna egy jobb oldali motoros visszapillantó tükör belső (hangszórós) műanyag borítása eladó (esetleg a műanyag bolhákkal együtt), akkor kérem, hogy dobjon meg egy üzenettel.

A neten csak manuális tükrös (lyukas) kárpitokat találtam...

Köszönöm szépen!

Módosítva : Laci73
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
2 órája, kobraCode írta:

Ha ilyenre gondolsz mint a lenti kép, akkor igen. Ezzel vettem az autót, de jó szerintem. Amire kell megteszi:

Ez nem armster,(talán armrest a neve)a g-be nekem is ilyenvolt,nem volt vele gondom

H-ba kellene,az armster kicsit karcsúbb(meg drágább:()

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Márkatársak!

Látom "kartámasz" téma van.

Én is nézegetem,de segítséget szeretnék kérni,hogy melyik a praktikusabb,a felhajtható,vagy a csúsztatható? 

Ezek milyen árban kaphatóak?

És persze hol lehet a legjobb áron hozzájutni?

Előre is köszönöm az infókat!

Link to comment
Megosztás:

12 órája, bocs írta:

Sziasztok Márkatársak!

Látom "kartámasz" téma van.

Én is nézegetem,de segítséget szeretnék kérni,hogy melyik a praktikusabb,a felhajtható,vagy a csúsztatható? 

Ezek milyen árban kaphatóak?

És persze hol lehet a legjobb áron hozzájutni?

Előre is köszönöm az infókat!

Szia! 

Nekem csúsztatható és felnyitható a teteje, meg az egészet is egyben fel tudom hajtani, 15e volt és vaterán találtam az eladót.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, peacetrang írta:

Szia! 

Nekem csúsztatható és felnyitható a teteje, meg az egészet is egyben fel tudom hajtani, 15e volt és vaterán találtam az eladót.

 

18 perce, Geopake írta:

Nekem is hasonlóak a paraméterek csak én a jófogáson vettem.

 

Sziasztok! 

Köszönöm az infót mindkettőtöknek!

Valószínű maradok a csúsztathatónál,még körbenézek.

Köszönöm!

Üdv. Robi

Link to comment
Megosztás:

10 órája, csicsó írta:

megmérnéd nekem a könyöklö rész hosszát meg a legmagasabb pontját a középkonzoltól?

köszi

26,5cm a könyöklő része, kinyújtva pedig 32cm

kézifék borítástól mértem legkisebb állapotban 20cm magas, ilyenkor még vízszintesen van a kartámasz, de felemelve 23cm lesz, igaz ilyenkor az eleje magasabban van.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 05. at 7:55, kobraCode írta:

Ha ilyenre gondolsz mint a lenti kép, akkor igen. Ezzel vettem az autót, de jó szerintem. Amire kell megteszi:

rati_armster1_armrest_2.jpg

Én is pont ilyet használok kb. 10 éve, nagyon kényelmes, praktikus. Sajnos nem régen megsérült a felső műbőr borítása.

Szeretném áthúzni bőrrel, csak sajnos nem tudom leszedni a csúsztatható fedélrészt. Pedig feszítésre is látszik, ill nyilvánvaló,

hogy külön darabból áll. Ha valaki tudja, hogyan szerelhető le a csúsztatható fedél felső része megköszönném....

Link to comment
Megosztás:

7 perce, flali írta:

Én is pont ilyet használok kb. 10 éve, nagyon kényelmes, praktikus. Sajnos nem régen megsérült a felső műbőr borítása.

Szeretném áthúzni bőrrel, csak sajnos nem tudom leszedni a csúsztatható fedélrészt. Pedig feszítésre is látszik, ill nyilvánvaló,

hogy külön darabból áll. Ha valaki tudja, hogyan szerelhető le a csúsztatható fedél felső része megköszönném....

Nálam is sérült, kopott a műbőr rész vége. De ennyire nem érdekelt hogy áthúzassam. Amúgy valahogy biztos összerakták tehát szét is kell jönnie.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Srácok, a kombinál a vezető és az anyós ülés előtt / alatt lévő szőnyeg az egybe van a hátsó résszel, vagy az ülések alatt fednek át? A vezető oldalon egy helyen jó pár éve valamitől megindult a szőnyeg felső rétege, ez ma már odáig fajult, hogy 5-8 cm el is szakadt, sőt egy részen a szivacsot borító anyag le is vált. :( Ezt cserélném ki, ha találok jó állapotban lévőt....

 

Viszont, ha már kiszedem, gondoltam teszek alá valami "zajcsökkentőt" ezzel kapcsolatban van valami tapasztalat? E-bay ragasztós  zárt cellás hab 5mm, vagy kátránypapír?

Módosítva : Handbrake
Link to comment
Megosztás:

10 órája, Handbrake írta:

Srácok, a kombinál a vezető és az anyós ülés előtt / alatt lévő szőnyeg az egybe van a hátsó résszel, vagy az ülések alatt fednek át? A vezető oldalon egy helyen jó pár éve valamitől megindult a szőnyeg felső rétege, ez ma már odáig fajult, hogy 5-8 cm el is szakadt, sőt egy részen a szivacsot borító anyag le is vált. :( Ezt cserélném ki, ha találok jó állapotban lévőt....

Két darabból van (nem csak a kombinál, mindnél) viszont nem tudom hogy ki tudod-e szedni egyszerűen a tűzfal felőli végét. Astránál nincs tapasztalatom, de Calibrából csak úgy jött ki ha kiszedték előbb a műszerfalat(!) is, vagy a lusták prosztó módon elvágták éles késsel a műszerfal tövében, a pedálok felett.

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.