Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

Nincs meg a multimeter, anélkül hogyan tudom letesztelni??

Kell egy izzó és egy tápegység, meg vezeték. Vagy régi zseblámpa + vezeték.

A lényeg annyi, hogy marad az amit leírtam már (Edényben forróvíz+ kidrótozott hőgomba amibe bedugod a két vezetéket) Ekkor jön képbe az izzó meg az elem.

Ugy kell bekötnöd, hogy a hőgomba zárja az áramkört akkor ha elkezd forrni a víz. Érted így? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Vízhőfok ügyileg érdeklődnék, mégpedig az lenne a kérdésem hogy üzemmeleg motornál az jónak számít hogy ha sohasem éri el a 90 fokot?? Tehát a kék jel és 90 fok között áll a mutató, talán a 90 fokhoz picit közelebb!? Kérdeztem már több embert hogy nem-e kell egy kicsit magasabbnak lennie a hőfoknak de azt mondják hogy ez így tökéletes! Ez ígaz??

Ma este megyek amúgy Pestre vele ha nem felejtem el akkor lefényképezem hogy hogyan szokott állni a mutató...

No végre eljutottam odáig hogy képet linkeljek arról amiről múltkor kérdezősködtem..

Íme: (kép minőségéért elnézést kérek, telefonnal készítettem!)

image-6273_4C62FAE7.jpg

Általában így szokott állni a mutató, innen nem nagyon szokott elmozdulni, maximum csak kismértékben..

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben fordulatszámmérős óracsoport van. Azon a vízhőfok skálán kb 75 fok az első jel. Nekem menet közben ottan körül van a mutató. Ha pl lámpánál állok akkor indul csak felfelé, és nekem is 90 körül kapcsol a ventillátor!

Lehet tévedek, de szerintem ez normális.

No végre eljutottam odáig hogy képet linkeljek arról amiről múltkor kérdezősködtem..

Íme: (kép minőségéért elnézést kérek, telefonnal készítettem!)

image-6273_4C62FAE7.jpg

Általában így szokott állni a mutató, innen nem nagyon szokott elmozdulni, maximum csak kismértékben..

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Megjött a hűtőm de nem olyan mint az enyém, az enyém sokkal nagyobb, mint ami jött :S

Az én autóm 1,8 de ez 1.6osból lett kiszedve

Gm szám ami jött:

90 265 780

1310327

Enyémnek meg:

90 323 662

1310327

Meg a hőgombába az enyém 3 láb van, ami jött abba meg 2 láb, ilyenkor mi a teendő mert ezt a sokkal kisebbet nem szívesen rakom bele a pénzt amit kifizettem érte nem akarom kidobni az ablakon :S

Link to comment
Megosztás:

Megjött a hűtőm de nem olyan mint az enyém, az enyém sokkal nagyobb, mint ami jött :S

Az én autóm 1,8 de ez 1.6osból lett kiszedve

Gm szám ami jött:

90 265 780

1310327

Enyémnek meg:

90 323 662

1310327

Meg a hőgombába az enyém 3 láb van, ami jött abba meg 2 láb, ilyenkor mi a teendő mert ezt a sokkal kisebbet nem szívesen rakom bele a pénzt amit kifizettem érte nem akarom kidobni az ablakon :S

Ezek nem a ventillátornak a számai?

A 2. szám mindkettőnél ugyanaz: 1310327.

Szerk.:

Ebayen iyen van fent 1.6-hoz és 1.8-hoz

Link to comment
Megosztás:

Itt a képek:

http://kephost.hu/share-FB68_4C738CD3.html

http://kephost.hu/share-B4CB_4C738CD3.html

Lehet látni hogy sokkal kisebb, a kisebb hütönek a talpa nem ér le oda ahova belehet dugni, de most néztem hogy mindkettő lábába lyuk van, mi lehet az?? túlfolyó?

Igen, ez a kisebbik az 1.6-os hűtője. Nekem is ilyen van bent, igaz a motor kicsit nagyobb.

Sajnos a 93-as kasztninak magasabban van elöl a kereszttartója és emiatt nem megy bele a nagyblokkos magasabb hűtője.

Ha tudtok jó állapotút ilyenből, ami nem csöpög, az engem is érdekelne.

Amúgy a Bárdi webshopjában vannak képek méretekkel:

GR13190.JPG

Link to comment
Megosztás:

És te hogy raktad bele, mert egyenlőre marad ez és ha elkell vagy visszaveszi az eladó amit kétlek akkor veszek másikat.

Az én hütöm a müanyag résznél szétvan repedve, meg alul a túlfolyóba van honnan szokott néha-néha folyni a ví

Ahogy elnézem a képet, csak némi barkácsolással lehet berakni a frissen érkezettet... Talán a hőgombát át tudod rakni a régiből. De a csőcsonkok is máshol vannak, másfelé állnak. lehet, hogy nem lesz elég hosszú a régi csöved az egyik csonknál, de lehet a másik meg hosszú lesz.

Én bepróbálnám a leendő helyére és megnézném, hogy mit hogy lehet megoldani.

A magasságbeli különbséget, pedig valami gumi emelvénnyel szüntetném meg, persze azért kell valami fém konzol is ami tartást ad neki.

Írtál már a srácnak akitől vetted, hátha csere valamire?

Legyen tanulság, hogy mindig egyeztesd a gyári számokat. Sajnos én is jártam így az elején, de utána már nem volt gond. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Megjött a hűtőm de nem olyan mint az enyém, az enyém sokkal nagyobb, mint ami jött :S

Az én autóm 1,8 de ez 1.6osból lett kiszedve

Gm szám ami jött:

90 265 780

1310327

Enyémnek meg:

90 323 662

1310327

1., Ami cikkszámokat megadtál, azok nem is a hűtők cikkszámai, hanem a rajtuk levő ventillátorházé illetve légtoroké.

2., A másodiknak megadott cikkszámhoz tartozó alkatrész már nem kapható, olyat nem is fogsz tudni beszerezni csak bontottan.

Link to comment
Megosztás:

Igen írtam de azt írta biztos belevaló, biztos nekem 16szelepes van, mondom nem, azóta nem írt, mondtam neki jó lenne ha visszavásárolná.

Vagy vkit nemtudtok aki megvenné a hütőt mert így másikat kell akkor vennem

Most akkor neked az alacsonyabbik hűtőd lett végül?

Ha az a méret, amit linkeltem rajzot és amúgy jó állapotban is van, akkor értelmes áron lehet, hogy érdekelne, mert nekem csak ekkora fér el.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.