Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hűtés, fűtés, vízhőfok.


komega

Recommended Posts

Az egypólusúról! De ha nincs piszkálva a kocsi, akkor általában nem szokott 90 fölé menni, csak ha már nagyon melege van :)

Sziasztok!
Hőfok mutató nem megy 90 fölé. A kérdésem, hogy melyik jeladótól veszi a jelet? A hengerfej jobb oldalán lévő egypólusú vagy a 2 csatisról (kék (? Termosztátom jó, most cseréltem.
Előre is köszönöm

Üdv Tomi

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy nekem amióta megvan az autó, mindig (óra szerint) 90 fölött kapcsolt a venti, szal a hőfok mindig akörül motoszkált. :) Most vagy 1-2 hónapja játssza, hogy nem megy fel addig. Mivel a termo jó (a régit is ki fogom mérni, mikor kapcsol, mert elvileg 92 foknál kellene), nem maradt más, mint hogy esetleg a műszernek lehet baja.
Vagy nem jól gondolom?

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy nekem amióta megvan az autó, mindig (óra szerint) 90 fölött kapcsolt a venti, szal a hőfok mindig akörül motoszkált. :) Most vagy 1-2 hónapja játssza, hogy nem megy fel addig. Mivel a termo jó (a régit is ki fogom mérni, mikor kapcsol, mert elvileg 92 foknál kellene), nem maradt más, mint hogy esetleg a műszernek lehet baja.

Vagy nem jól gondolom?

Egy lézeres hőmérővel lemérném a csöveknél, hűtőnél a hőfokokat és ki is derülne, hogy jeladó-e a probléma.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

üdv mindenkinek. régen jártam itt. régen nem volt gond a vecivel :) most viszont van egy apróság, ha valaki tud segítsen, nem nagy gond de kicsit bosszant. megcsináltam az olajcserémet, ezzel együtt légszűrőt cseréltem. ennek a tetején van ha jól sejtem a légtömegmérő csatlakozója. ezt lehúztam fedél le új szűrő be, fedél vissza csati vissza, minden pöpec, viszont nem sokkal utána viszont feltűnt hogy nem mutat semmilyen n értéket a vízhőfokmérőm. ventilátor kapcsol, hallásra minden ok, csak nem mutat semmit. belenéztem, és a légtömegmérő csatijánál észrevettem, hogy egy dróton egy darab saru ott lifeg. nem vettem észre hogy lehuztam volna valahonnan,és helyét sem találtam. de gyakorlatilag máshoz nem nyúltam hozzá. mitől nem, mutat a mérőm??? előre is köszi.

Hali!

Tudom régi a kérdésed, de megprobálok válaszolni rá, mert én is jártam így, de akkor szerelőtől kaptam vissza így és tudom mi volt a gond! Egy sarus kábelt kell vissza csúsztatni a hőfokmérőre, ami a termosztátnál találsz meg bal oldalt, ha a kocsival szemben állsz! :) Ha kell kép akkor készítettem kettőt róla .)

Link to comment
Megosztás:

Bocsi közben most látom már 55-ik oldalnál tart ez a topik és én még csak a 48-dikat olvastam .) De örülök, hogy sikerült megtalálnod és megoldani a problémát! 1ként nálam olyan is volt, hogy bekapcsolt a hűtőventi de még se mutatott semmit a müszerfalon a hőfokjelző, a megoldás hőfok jelző csere lett .)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Fórum lakók! :)

Nekem is lenne kérdésem, emme remek időben a gépem /'93 Vectra A C20NE/ úgy gondolta, hogy ma reggel fel forr az agyvíze! Mentem volna a meoba 27Km-es táv és 2x kellett megállnom, mert piros tíltásig ment a vízhőfok jelzésem!!! Persze eme kellemes melegben vártam, hogy lehüljön a cucc és a 2-dik neki futásnál a lágymányosi híd elött a Budafoki úton a T-home mellett leparkoltam és néztem a csövek hőmérsékletét hát mind a kettő forró volt, de a termosztát résznél nyitott kiegyenlítő tartálynál nem tudtam benyomni a csővet! Ezzel szoktam légteleníteni ill megnézni milyen a nyomás a rendszerben! Amikor megálltam persze csak a kiegyenlítő tartálynál lehetett látni a sistergést, tehát ergó zárt a rendszer, mert ha nem akkor nem lenne túlnyomás! A ventim egyszer se kapcsolt be! Hőgomba kb 1 éve lett cserélve (megj.: Csere elött 92-95-között bekapcsolt a venti mig most 105 körül! Jól tudom, hogy két féle hőgomba van?) és hengerfely tömités csere meg 2hónapja! Kérdés hogy tudom most megnézni, hogy mi lehet a gond, mert így nem szivesen mennék haza a meoból, ha megint 2x meg kell állni és megfőzni se szeretném a motort! Persze mondanom se kell oda felé full speed a belső szellőztetés és majd le fagytam míg beértem :)

Pech persze szombat van és holnap vasárnap meg ünnepnap! Ehhh.

Addig is minden fórumlakónak KKÜ és BUÉK! :)

Köszi a helpet!

Módosítva : joe_007
Link to comment
Megosztás:

A mai nap is jól elszórakoztattam magam:

WP_001372_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

WP_001375_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

WP_001380_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ahhoz képest, hogy 80 ezret futott, egészen tűrhető állapotú a szíj is, meg a vízpumpa is.

Előzmény: tegnap délután kapott egy átmosást, éjszakára ázott a garázsban citromsavval, majd délelőtt ismét egy átmosás, aztán lebontottam a pumpát. Brutál jól kihozott minden ganéjt a rendszerből, még a gumicsövek falára tapadt rozsdát is teljesen leszedte!
Mondjuk marha kellemes volt -4 fokban jéghideg kútvízzel hűtőrendszert mosni, de remélem jó lesz végre egy darabig :D

Cserébe sikerült letörnöm (pontosabban lecsavarnom) a légszűrőház alsó két rögzítési pontját. Wookie, neked már úgyse kell az 1.6-é :P ;)

Módosítva : Bundee
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok újra!

Ez a hűtőrendszer átmosásos dolog érdekelne, hogy mi a folyamat és hogy is kell csinálni? Hol tudom leengedi a szutykot?

Az utolsó írásom óta 1x se főt meg a cucc és szépen nyitott a termosztát ill. otthon megvártam mig felment a víz hőfok 100 főlé és bekapcsolt a fűtőventi tehát ergo úgy gondolom müködik a dolog és lehet megfagyott a termosztátnál a cucc ill beragadhatott, azóta 1x se ment 100fok főlé sem kiéve az előbb leírt teszt erejéig!

Másik két kérdésem lenne még úgyan lehet nem ide tartozik akkor kérem írányítsatok a megfelelő kontakthoz:

  1. A nivópálcát tartó acél cső elrepedt ilyenkor hol kapok másikat itt pesten, mert Halásztelekhez közel van egy Opel (német alkatrész) bontó és nem tud ilyet adni már pedig kéne, mert az olaj ott szépen kifolyik - le a motor blokkom aljára és onnét a kövezésre ehhh. Egy minta kép
  2. Ha találok egy szétbarmolt kocsit az utcán(motoros rádió antennát kiszakították a helyéről szószerint kifejtették! :-( ) jelen esetben egy Vectra A-t, akkor mi a teendőm, hogy a tulajjal tudjak beszélni! Mert hátha megy a zuzdába és nekem jól jönne belőle egy pár alkatrész amiért persze fizetek!

Köszi a helpet.

Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek. hűtőventillator kapcsolót kellene cserélnem, viszont 3 pólusú a hőgomba, viszont csak egy ventillátort látok. 93bol van, c20ne, klímás de nem gyári klímás.milyet kellene helyette vennem?az eredeti már nincs meg, kölcsön volt az autó mikor az megadta magát, és a szerelő meg berakott egy olyat ami 87 fokon kapcsol, és ez nem túl jó, van mikor ilyen időben is bekapcsol. köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! Pár napja olyan 15km után vettem észre, hogy 90fok körül van a mutató olyan magasan soha nem szokott lenni, mindig a kék felett kevéssel kavircol. Még 10km és hazaértem, nézegettem mi lehet a gond. Leállítottam a motort (akkor már 95 körül járt) majd csináltam egy próbaindítást mert vannak egyéb gondok is - gyújtásproblémák - be is indult és ekkor történt amire nem számítottam. Hatalmas puffanás és gőzoszlop, a kocsi előtt minden csurom vizes lett a másodperc tört része alatt, ha ott állok tuti leforráz. Ez este volt akkor nem láttam semmi nyomát hol jött ki a hűtővíz ilyen intezíven. Ma kiderült, ha szemből nézzük a hűtő jobb oldalát egyszerűen szétrepesztette a túlnyomás. Hogy lehet ez, hogy a fémet vágja szét és nem pl. egy gumicsövet. És vajon mi okozhatta ezt a disznóságot? A hűtőventillátor mondjuk nem kapcsolt be ahogy emlékszem, de ilyen időben nem is szokott annyira felmelegedni, hogy kapcsolnia kellene (persze most valamiért melegedett - 3 hengerrel jöttem haza de ez csak nem oka a túlzott forrósodásnak). Maga a hűtő bő 2 éve lett cserélve újra.

Köszi ha valakinek van ötlete.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Pár napja olyan 15km után vettem észre, hogy 90fok körül van a mutató olyan magasan soha nem szokott lenni, mindig a kék felett kevéssel kavircol. Még 10km és hazaértem, nézegettem mi lehet a gond. Leállítottam a motort (akkor már 95 körül járt) majd csináltam egy próbaindítást mert vannak egyéb gondok is - gyújtásproblémák - be is indult és ekkor történt amire nem számítottam. Hatalmas puffanás és gőzoszlop, a kocsi előtt minden csurom vizes lett a másodperc tört része alatt, ha ott állok tuti leforráz. Ez este volt akkor nem láttam semmi nyomát hol jött ki a hűtővíz ilyen intezíven. Ma kiderült, ha szemből nézzük a hűtő jobb oldalát egyszerűen szétrepesztette a túlnyomás. Hogy lehet ez, hogy a fémet vágja szét és nem pl. egy gumicsövet. És vajon mi okozhatta ezt a disznóságot? A hűtőventillátor mondjuk nem kapcsolt be ahogy emlékszem, de ilyen időben nem is szokott annyira felmelegedni, hogy kapcsolnia kellene (persze most valamiért melegedett - 3 hengerrel jöttem haza de ez csak nem oka a túlzott forrósodásnak). Maga a hűtő bő 2 éve lett cserélve újra.

Köszi ha valakinek van ötlete.

Jah, túlnyomás hengerfej probléma gyanús.

Viszont nekem az se tetszik, hogy azt írod, hogy a vízhőfokod állandóan a kéken skálázott rész felett mozog. Ezek szerint a motorod nem éri el soha az üzemi hőfokod, az sem túl egészséges. Termosztát vagy egyéb hiba, hosszútávon az is komoly gondot okoz...

Link to comment
Megosztás:

Boldog lennék nagyon ha hengerfejes lenne, másfél éve volt ezzel javítva akkor jött ki a kipufogón a víz a kiegyenlítőtartályba meg fel az olaj.

De azóta rendben volt minden se víz sem olaj nem fogyott.

Ha a kék és a 90 közötti vonal mondjuk a 80 akkor olyan 85 körül szokott kapcsolni a ventilátor és visszahűti 80 alá.

De ez csak dugóban, vagy nagy melegben szokott megtörténni.

Viszont ha 95-nél szétrepedt a hűtő, akkor lehet hogy rosszul mér a műszer és talán mindig magasabb a hőmérséklet mint amit mutat.

Na a hűtőt mindenképp kell cserélnem aztán majd többet tudok hogyan viselkedik a továbbiakban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.