Jump to content
komega

Hűtés, fűtés, vízhőfok.

Recommended Posts

Kedves Fórumtársak!

Nem rég kezem közé egy c20ne vectra 94 sedan vas. Érdeklődnék, hogy hol van ennek a pollenszűrője, mert az astra f helyén kerestem és ott nincs...

Egyáltalán van benne?

Már pedig az unix hozza a pollenszűrőt :)

Módosítva : N3szt0r

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 óra, N3szt0r írta:

Kedves Fórumtársak!

Nem rég kezem közé egy c20ne vectra 94 sedan vas. Érdeklődnék, hogy hol van ennek a pollenszűrője, mert az astra f helyén kerestem és ott nincs...

Egyáltalán van benne?

Már pedig az unix hozza a pollenszűrőt :)

Szerintem nincs benne.Az enyémbe legalábbis nem volt,de még olyat sem ismerek akinek van :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Naszóval: valóban nincs benne, de belerakható. Ezt onnan tudom, hogy a Calibrákban (aminek ez a része tökéletesen megegyezik a Vectrával) '94-től volt pollenszűrő, és ráadásul jó helyen is kerested, ott van ahol gondoltad, sőt az F Astra pollenszűrője jó is bele, csak ha jól emlékszem Calibránál volt egy olyan probléma hogy meg kell szerezni a pollenszűrőház tetejét egy olyan autóról amiben volt gyárilag pollenszűrő (hogy ez most '94 utáni Calibra vagy F Astra az mindegy), mert különben az ablaktörlőkar beleér a pollenszűrőbe és összegyűri.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Gyárilag a veciben nincs pollenszűrő, a calibráé meg azért jó bele mert a calibra egy vectra. :D
Az astráé nem jó egy az egyben, mert vagy a keretet rakod be, vagy az ablaktörlőrudazatot. Kicsit át kell alakítani a keretet, és akkor berakható az effé.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.