Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

én is arra gondoltam, a duen.hu-n hirdetnek elég jó áron....

én csak a rögzítéstől fázok egy kicsit. ezzel is vagy 1,5 órát szenvedtem....

hát igen a tervek....... nem számoltam még ki mennyibe fog ez nekem fájni....

de inkább mindent kétszer meggondolok. meg mindig megpróbálok valami igényeset venni (na jó ezalól kivétel a pedálszett, azt heccből vettem)

így voltam a kipuffal is. nem két fillér volt, meg olcsóbban is megúszhattam volna, de akkor már a jobbat vettem. és szerintem jól jártam....

Link to comment
Megosztás:

igen az a piros belso naon jol néz ki

nem szolhatnak mert nem látják

menet közben ne leskelődjön a yard, ha meg megállit le kell kapcsolni

ha nem vagy forgalomban (majdnem) mindegy hogy milyen fényforrás világit az auton (persze amig nem balesetveszélyes, robbanékony stb)

tehát parkolóban neont fel! :)

Link to comment
Megosztás:

igen az a piros belso naon jol néz ki

nem szolhatnak mert nem látják

menet közben ne leskelődjön a yard, ha meg megállit le kell kapcsolni

ha nem vagy forgalomban (majdnem) mindegy hogy milyen fényforrás világit az auton (persze amig nem balesetveszélyes, robbanékony stb)

tehát parkolóban neont fel! :)

pontosan így van. menet közben nem szabad használni, de parkolóban igen. plusz úgy kell felrakni, hogy ne látszódjon. én ezért akarok gyári fekete küszöböt tenni rá. (másrészt szvsz. esztétikailag is szebb úgy)

kiváncsi vagyok milyen lesz, megvettem, kipróbláltam, de a beszerelést meg kell még terveznem. távirányítóra akarom kötni...

ja és nem akármilyen LED-es

Link to comment
Megosztás:

...viszont hogy kell felszerelni simán átfúrom, és csavar?

Hát ha jót akarsz magadnak, akkor szerintem ilyet keress. Én már szereltem néhány pedálszettet, köztük olyat is, amin ilyen kis fülecskéket kell a pedál alá hajtani, aztán csavarral rögzíteni. Na az gagyi. Szvsz bután néz ki, és még a padlókárpitot is szanaszét szaggatja, ha padlóig nyomod a pedált :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha jót akarsz magadnak, akkor szerintem ilyet keress. Én már szereltem néhány pedálszettet, köztük olyat is, amin ilyen kis fülecskéket kell a pedál alá hajtani, aztán csavarral rögzíteni. Na az gagyi. Szvsz bután néz ki, és még a padlókárpitot is szanaszét szaggatja, ha padlóig nyomod a pedált :)

most fülecskés van benne.borzalom gagyi. és kopik róla a festék is.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, Mélykék! :) :D

Egyébként én is néztem azt, ami a duen.hu-n van (Sparco pedál) de az nem ez a fajta! (de tény, hogy olcsóbb!) Ez Pestről való a Pólus centerből.

Már rajta van a kocsin, és NAGYON jól fogja a cipőt! Kicsit azért még szokni kell.

Ma vadul leelőztem egy Suzukit!!!!! :twisted:

Na, oké, csak 90-el ment.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg arról is lehet szó, hogy egy, még nem túl tapasztalt forumozó számára nehézséget okoz, a képek megjelenítése hozzászólásában.

Viszont ha megnézi az én irományomat, akkor lelhet erről némi infót :wink:

Atommanó, gepard cartarsaknak azt hittem, hogy van annyi helyzetfelismerő képessége, hogy erre maguktól rájöjjenek, minden különösebb magyarázat nélkül :)

ui: társalgóban kéretik a válasz, ha lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.