Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Köszi, Mélykék! :) :D

Egyébként én is néztem azt, ami a duen.hu-n van (Sparco pedál) de az nem ez a fajta! (de tény, hogy olcsóbb!) Ez Pestről való a Pólus centerből.

Már rajta van a kocsin, és NAGYON jól fogja a cipőt! Kicsit azért még szokni kell.

Ma vadul leelőztem egy Suzukit!!!!! :twisted:

Na, oké, csak 90-el ment.... :wink:

a pólusban hol lehet ilyet kapni?? csak mert a sparcoban asszem ugyanez 13 ropi :?:

Link to comment
Megosztás:

nekem annyian oksokodtak, hogy mennyire csúszni fog. Lassan egy éve benn van és 1x sem csúszott meg, pedig vizescipő, papucs minden volt, ami elvileg gáz lehet és mégse! csak a pedálokat elég szorosan oda kell fogni a gyári pedálhoz, hogy a kis gumigömbök minél jobban kiálljanak :idea:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Van egy A-s Corsam és meg szeretném tuningolni viszont nem akarok sok pénzt beleölni, ugyhogy ha tudtok adni tanácsokat amelyekhez nem kell annyi pénz akkor légyszi írjatok.Ha olcson vannak tuningcuccok, akár használtak is eladók akkor azok is érdekelnek.

Előre is köszi!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!

Van egy A-s Corsam és meg szeretném tuningolni viszont nem akarok sok pénzt beleölni, ugyhogy ha tudtok adni tanácsokat amelyekhez nem kell annyi pénz akkor légyszi írjatok.Ha olcson vannak tuningcuccok, akár használtak is eladók akkor azok is érdekelnek.

Előre is köszi!!!

erről egy picit bővebben....

mit szeretnél rajta csinálni? külső? hifi? motor? van mindegyikhez topik a fórumon soksok okosságot összeirtak már a jomunkásemberek ott.

Amugy az egyik legolcsobb dolog a szemöldök, kb 3000-ért adnak egy párat 8) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.