Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Elvileg kérheti a rendőr, szerintem műszakin tökmindegy hogy van-e vagy nincs, Én ott úgytudom hogy a sportdobra alapból fújnak. Viszont szerintem megnyugtató a tudat, hogy van.

Ez egy jó kérdés, Én is láttam ilyen oldalt, ahol van elég nagy árkülönbség a fekete és az ezüst változat között. Passzolom a kérdést. A Webshopot kérdezd meg szerintem, ők biztos el tudják majd magyarázni. :)

Én már műszakiztattam le úgy Astrát a Közlekedésfelügyeletnél, hogy sportdob volt rajta, csak annyi megjegyzése volt a vizsgabiztosnak, mikor az emissziót mérte, hogy: "ennek mi értelme egy dieselen?" (ti. 17DR volt). Mondtam, hogy nem tudom, így vettük a kocsit (ami igaz is volt), és ennyiben maradtunk.

Link to comment
Megosztás:

Én már műszakiztattam le úgy Astrát a Közlekedésfelügyeletnél, hogy sportdob volt rajta, csak annyi megjegyzése volt a vizsgabiztosnak, mikor az emissziót mérte, hogy: "ennek mi értelme egy dieselen?" (ti. 17DR volt). Mondtam, hogy nem tudom, így vettük a kocsit (ami igaz is volt), és ennyiben maradtunk.

Nekem meg már volt olyan haverom akinek extra lovettát kellett adni azért, mert sportdob volt a kocsin. Szóval ezekszerint ez is vizsgabiztos függő. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Biztos jó lesz :) Egyik haverral beszéltem akinek is paragi dobja Renault-on. Mondta, hogy éppen csak egy kicsit van hangja. Nekem is pont erre lenne szükségem :)

Időközben használatba is vettem az új dobot és pont olyan amit szerettem volna. Pont csak kicsit van csak nagyobb hangja.

Módosítva : automi
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.