Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa 1.2 16V probléma


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Üdvözlet minden Opelosnak! A hiba a légtömegmérö kiszerelése és Würt-ös tisztitás után már csak 1-2szer jelentkezett,sokkal jobb lett.Sajnos viszont :smt021 egy biciklistöl megijedve egy elöttem haladó renault befékezett és én hiába fékeztem, belementem a vonóhorgába.Neki volt Abs-se,nekem nem ,kb 2-3méteren mult.Persze lehet mondani: követési távolság! Lökháritó, hütö,jobb fényszoró,motortértetö,és a hidja, diszrács tropa. A másiknak SEMMI baja.Kész vagyok. :smt022

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.Kb. egy hónapja van egy 1994-es Corsam 1.4Si.

Problémám, hogy hosszab távon 90km/h felett többször kivillan a motor lámpa (100km-en 6-7-szer, van hogy pár másodperc, viszont többször előfordult hogy percekig világított).

Volt olyanra is példa 2-szer, hogy 60km/h nál rángatott egyet és leállt, majd egy perc mulva gond nélkül újra elindult és utána símán ment.

Elvittem szervízbe és azt mondták nem tudtak kommunikálni a vezérlőegységgel mert lehet, hogy régeben belenyultak és elköttek valami vezetéket. A szervízben ajánloták, hogy hagyjam bent az autót és majd megnézik (kb 3órax7500Ft Már ezt is soknak találtam, mondtak jobbat: lehet, hogy a vezérlőegység a hibás ami ~200000Ft Majbnem padlót fogtam)

Van valami ötletetek mi lehet a gond?

Ha valaki tudna tanácsot adni Nagyon megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet minden Opelosnak! A hiba a légtömegmérö kiszerelése és Würt-ös tisztitás után már csak 1-2szer jelentkezett,sokkal jobb lett.Sajnos viszont :smt021 egy biciklistöl megijedve egy elöttem haladó renault befékezett és én hiába fékeztem, belementem a vonóhorgába.Neki volt Abs-se,nekem nem ,kb 2-3méteren mult.Persze lehet mondani: követési távolság! Lökháritó, hütö,jobb fényszoró,motortértetö,és a hidja, diszrács tropa. A másiknak SEMMI baja.Kész vagyok. :smt022

Sajnálom a balesetet. A légtömegmérőnél megvan a nagy esély szerintem, hogy vissza fog térni a hiba...sajnos. Ez a tapasztalat! De azért drukkolok neked.

Link to comment
Megosztás:

Neki volt Abs-se,nekem nem ,kb 2-3méteren mult.

1.részvét

2.a minap ezen filóztam,h f astra hátsó 2 féklámpa kiég vagy nincs akkor miért titlja le az abset? erre gondoltam,h kb azért,h mivan ha noabs jön mögötted és ohne féklámpa :arrow: lehetetlenség megállni :idea:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

szisztok.

én ugyszoktam az efféle megfoghatatlanak tünő hibákat vállalni,ha nem-

találom akkor nemkérek pénzt.Eddig még nemkellett feladnom egyszer-

sem.

üdv Feri

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.