Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...

Kár hogy nem sok tapasztalat van itt leírva a C Kadettokról. Erőteljesen gondolkozom Én is egy ilyen autó csoda beszerzésén. Tetszik a forma is, na meg a hátsó kerék hajtás. Viszont a gyári 1.2es, 1.3as motorok teljesítménye annyira nem nyűgöz le, szóval ha vennék mindenképpen motorcsere lenne a vége. Ez mennyire nehéz feladat?

Itt pl van egy alkatrészlista ami kell ahhoz, hogy C20XE kerüljön bele. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kár hogy nem sok tapasztalat van itt leírva a C Kadettokról. Erőteljesen gondolkozom Én is egy ilyen autó csoda beszerzésén. Tetszik a forma is, na meg a hátsó kerék hajtás. Viszont a gyári 1.2es, 1.3as motorok teljesítménye annyira nem nyűgöz le, szóval ha vennék mindenképpen motorcsere lenne a vége. Ez mennyire nehéz feladat?

Itt pl van egy alkatrészlista ami kell ahhoz, hogy C20XE kerüljön bele. :rolleyes:

Körbejárt téma. Anti épített egyet anno, Bencze Laci el is vállalja sztem <_<

Link to comment
Megosztás:

Körbejárt téma. Anti épített egyet anno, Bencze Laci el is vállalja sztem :rolleyes:

Tudom, láttam ( képen ) Anti Kadettját. Bencze Laci-t viszont nem ismerem, de ha lehet és ilyesmi lesz a GSi helyett, akkor amit tudok Én magamnak csinálnék. Persze a hegesztést, meg a kasztnidarabolást nem, viszont a motorbeszerelést és egyéb dolgokat szivesen. <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudom, láttam ( képen ) Anti Kadettját. Azt a Bencze Laci-t viszont nem ismerem, de ha lehet és ilyesmi lesz a GSi helyett, akkor amit tudok Én magamnak csinálnék. Persze a hegesztést, meg a kasztnidarabolást nem, viszont a motorbeszerelést és egyéb dolgokat szivesen. :rolleyes:

Most Mantaboy néven fut (ritkán) a fórumon, régen Iceman volt <_<

Mókás dolog a C kadett...főleg ha coupe. Viszont igazán egyedit egy Cityből lehetne csinálni -_-

Opel_Kadett_C_City_Tuning.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tudom, láttam ( képen ) Anti Kadettját. Azt a Bencze Laci-t viszont nem ismerem, de ha lehet és ilyesmi lesz a GSi helyett, akkor amit tudok Én magamnak csinálnék. Persze a hegesztést, meg a kasztnidarabolást nem, viszont a motorbeszerelést és egyéb dolgokat szivesen. :rolleyes:

Próbáljuk nem tárgyként említeni az embereket <_<

Egy illegális motorátépítéssel megoldott autóval akarsz járni nap mint nap, miközben repedt szélvédőről értekezel Csabival ? -_-

Amúgy Rudee-t és Sárgát is lehet kérdezgetni a tapasztalatok kapcsán.

Link to comment
Megosztás:

Próbáljuk nem tárgyként említeni az embereket :rolleyes:

Egy illegális motorátépítéssel megoldott autóval akarsz járni nap mint nap, miközben repedt szélvédőről értekezel Csabival ? :D

Amúgy Rudee-t és Sárgát is lehet kérdezgetni a tapasztalatok kapcsán.

Javítottam, bocsánat. <_<

A gsi chatben, arról volt szó, hogy repedt szélvédővel Én nem közlekednék. Repedés és repedés között is van különbség. Szerintem a kőfelverődés nem repedés, ha már ketté van repedve az ablak, az már szerintem veszélyes, pont azért mondtam hogy akinek akkor és ott ilyen hibáért, elvették a forgalmiját, az megérdemli.

Az illegális átalakításról pedig nem nagyon tudok mit mondani. Szerintem ha rendesen meg van csinálva, nem összegányolva, hogy csak fél hegesztés tartja a motort meg kb semmi a váltót, akkor persze hogy veszélyes, de aki normálisan megcsinálja/megcsináltatja, azzal nem értek egyet hogy baszogassák érte.

Este megállított a rendőr, megkérdezte miért lóg ki a kocsim alól a felni, tettem a hülyét, mondta hogy nézzek utána a szabályoknak, hogy mit lehet és mit nem. Szerintem ezzel sem veszélyeztetek senkit, mégis cseszegetnek miatta, bár egyedül ez a túlbuzgó rendőrnő szólt még eddig érte. Kopp-Kopp. -_-

Link to comment
Megosztás:

Javítottam, bocsánat. :rolleyes:

A gsi chatben, arról volt szó, hogy repedt szélvédővel Én nem közlekednék. Repedés és repedés között is van különbség. Szerintem a kőfelverődés nem repedés, ha már ketté van repedve az ablak, az már szerintem veszélyes, pont azért mondtam hogy akinek akkor és ott ilyen hibáért, elvették a forgalmiját, az megérdemli.

Az illegális átalakításról pedig nem nagyon tudok mit mondani. Szerintem ha rendesen meg van csinálva, nem összegányolva, hogy csak fél hegesztés tartja a motort meg kb semmi a váltót, akkor persze hogy veszélyes, de aki normálisan megcsinálja/megcsináltatja, azzal nem értek egyet hogy baszogassák érte.

Este megállított a rendőr, megkérdezte miért lóg ki a kocsim alól a felni, tettem a hülyét, mondta hogy nézzek utána a szabályoknak, hogy mit lehet és mit nem. Szerintem ezzel sem veszélyeztetek senkit, mégis cseszegetnek miatta, bár egyedül ez a túlbuzgó rendőrnő szólt még eddig érte. Kopp-Kopp. <_<

Ha meg kifogsz egy nkhs különítményt, még meg is dícsérnek...ez meddő vita. Itthon nem lehet legálisan ilyesmit és pont. A nem hiszem, hogy baszogatnak, meg eddig nem volt baj semmit se számít a jövőre tekintve.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, láttam ( képen ) Anti Kadettját. Bencze Laci-t viszont nem ismerem, de ha lehet és ilyesmi lesz a GSi helyett, akkor amit tudok Én magamnak csinálnék. Persze a hegesztést, meg a kasztnidarabolást nem, viszont a motorbeszerelést és egyéb dolgokat szivesen. <_<

Astra mellé?

Vagy helyette? :rolleyes:

-_-

Sztem hülyeség egy még öregebb autót befogni napi használatra....

Link to comment
Megosztás:

Igazából csak az RWD miatt kéne és jobban tetszik mint az Ascona/Omega/Senator/Manta stb stb... :rolleyes:

Arra azért lelkileg készülj fel, hogy csúnyán szét kell szabdalni, hogy pl egy váltó beférjen az xe-hez... Ráadásul vezethetetlen lesz... de mondjuk ez a jó benne... napi használatra viszont nem javasolnám...

Mindjárt keresek pár képet!

Amúgy mi az egészet (Az) <_< Bencze Lacival ketten mókáztuk össze szinte minden napi melóval fél év alatt... és a fényezés még csak utána jött...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.