Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hát reggel kicsit furcsán nézett rám a Zsuzsi...

A Fóti talira meg fűtöm Stewet, de majd még megálmodja... :roll:

Furcsán nézett ?

Mármint azt követően, hogy egy könnyed mozdulatto követően, a közreműködésének hála egy pezsgősüeg landolt a kobakodon és te megkérdezted : "de-de ezt most miért ?"

:D :P :D :D :D

Stewe pedig jön és kész 8)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

....A végén már mosolygott mint a vadalma... :wink:....
Vigyázz ! Kisasszony + gyümölcsök közös említése megint ? :P :D :D :D

....Lassan vergődjünk vissza valahogy a Vectra dologhoz, mert aztán lesz kapsz... :shock:

Mondjuk Zsuzsi a Vectrában... :D....

Oks !

Ha Stewe megveszi a Vectra-t, akkor egy művészi sorozat "Zsuzsi és a Vectra" címmel ? :wink: :D 8)

Link to comment
Megosztás:

Ismételten YO EST8 minden kóborló léleknek aki idetalál!!!

Stewe megigéri , hogyha meglesz a VECTRA nemcsakhogy Zsuzsi és a Vectra című fotósorozat készül , de akár egy 12 hónapos naptárt is be mernék vállalni (minden hónap más cica csak a verda ua. természetesen)a címe pedig valami ilyesmi lehetne : Mesék egy gyönyörű VECTRA hátsó üléséről!! Na mit szóltok hozzá???Természetesen elősször az Opelfórumon lesz publikálva de sajnos utánna a nagy érdeklődésre való tekintettel ki kell majd adni falinaptárba meg ilyenek , tudjátok! :D :P :D :D

Mr. Mélykék76!!

Egyszer nem tudnál este idekeveredni?? Ja és persze valamelyikünknek nevet kell változtatnia mert megőrülök mikor az Anti itt Istizik nekem és közbe nem is hozzám beszél :laughing6: :laughing6: !!

Link to comment
Megosztás:

....Stewe megigéri , hogyha meglesz a VECTRA nemcsakhogy Zsuzsi és a Vectra című fotósorozat készül....
Vigyázz mert szavadon foglak !

Erre azért majd kiváncsi leszek, hogy hozod össze, ha még a sütit sem merted megkérdezni tőle :D :P :D :D :D

....de akár egy 12 hónapos naptárt is be mernék vállalni (minden hónap más cica csak a verda ua. természetesen)a címe pedig valami ilyesmi lehetne : Mesék egy gyönyörű VECTRA hátsó üléséről!!....

Aranyosak a macsekok, de engem nem kötnek le annyira :D :lol:

Mr. Mélykék76!!

Egyszer nem tudnál este idekeveredni?? Ja és persze valamelyikünknek nevet kell változtatnia mert megőrülök mikor az Anti itt Istizik nekem és közbe nem is hozzám beszél :laughing6: :laughing6: !!

Te Steve vagy, mint Mézga családban szerepelt annó :wink:

ui: furcsa ízlésed van !

miért pont macskák a hátsó ülésen ? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

NA SZÓVAL!!!!!

Greg : Sztyuí-ról szó sem lehet !!! Persze pörkölt jó hogy nem szaftos!!

Mélykék76 : és még nekem nehéz a felfogásom mi????!!!!????

Cicák????? Ja csak ezek cicis-cicusok ám !! Sőőőttt!! És , ha tudnád hogy dorombolnak meg miegymás !! Pedig még az öreg szamcsim is tudna mesélni pedig az nem egy csajozós verda nekem elhihetitek!! :( :oops: :( De hát a személyes varázsom úgylátszik csodákra képes :laughing6: :laughing6:

So... sok beszédnek sok az alja : maradjunk a Stewe-nél! És akkor lesz valami a naptárból!!!

Link to comment
Megosztás:

....Mélykék76 : és még nekem nehéz a felfogásom mi????!!!!????

Cicák????? Ja csak ezek cicis-cicusok ám !! Sőőőttt!! És , ha tudnád hogy dorombolnak meg miegymás !!....

Viccheltem teeeeee :D :D :D :D

....So... sok beszédnek sok az alja : maradjunk a Stewe-nél! És akkor lesz valami a naptárból!!!....

Lehetsz Estevan is akár, vagy Etienne :( :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is vicceltem HE-HE-HE :( :( :lol:

Persze - persze lehetnék még sokminden más is , de nem vagyok úgyhogy ahelyett , hogy nekem találunk ki új neveket inkább beszéljünk a vectrákról vagy a csajokról , de mind a kettő jobb téma!! SZERINTEM !?!?

Link to comment
Megosztás:

Én is vicceltem HE-HE-HE :( :( :lol:

Persze - persze lehetnék még sokminden más is , de nem vagyok úgyhogy ahelyett , hogy nekem találunk ki új neveket inkább beszéljünk a vectrákról vagy a csajokról , de mind a kettő jobb téma!! SZERINTEM !?!?

Nézd végig a hasznaltauto.hu-t és toljál pár linket, hogy melyik kocsi felelne meg számodra :wink: :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ok-ok!! A használtautó.hu már megy még nemtom hogykell "linket lökni" de a problémák azért vannal , hogy megoldjuk őket!! Úgyhogy most megyek gyönyörködni néhány A Vectrában :supz: JJJJJEEEEE!!!

Üdv!! Stewe az egyetlen , utánozhatatlan , (azt nem írhatom sajna , hogy utolérhetetlen egy 210 pacis GSI-s kolléga mellett) de mindenesetre átnevezhetetlen!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ok-ok!! A használtautó.hu már megy még nemtom hogykell "linket lökni" de a problémák azért vannal , hogy megoldjuk őket!! Úgyhogy most megyek gyönyörködni néhány A Vectrában :supz: JJJJJEEEEE!!!

Úgy, hogy amelyik Vectra leírása tetszik, rákattintasz, és és a böngésző ablak tetején található url bemásolod ide.

Így : ]http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q...th=1152

Link to comment
Megosztás:

Yo estét!

Küldözgethetem ám én nektek a vectrákat amik tetszenek,ha nem reagál rá senki!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Bár az a helyzet , hogy pont olyat még nem láttam mint amilyet szeretnék de remélem megtalálom!!

Aproró 1 kérdés : hirdetésekbe honnan lehet tudni , hogy 8 vagy 16 szelepes a gép , ha nincs odaírva???? Mint pl.: 2,0i , vagy ilyenek vannak még odaírva , hogy GL ? , CD , stb. (ez csak belső felszereltségre utal???)

ÜDV!!

Link to comment
Megosztás:

Yo estét!

Küldözgethetem ám én nektek a vectrákat amik tetszenek,ha nem reagál rá senki!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Bár az a helyzet , hogy pont olyat még nem láttam mint amilyet szeretnék de remélem megtalálom!!

Aproró 1 kérdés : hirdetésekbe honnan lehet tudni , hogy 8 vagy 16 szelepes a gép , ha nincs odaírva???? Mint pl.: 2,0i , vagy ilyenek vannak még odaírva , hogy GL ? , CD , stb. (ez csak belső felszereltségre utal???)

ÜDV!!

Hát küldözgesd csak továbbra is :(

2.0i annak elvileg 8 szelepesnek kell lennie, 115 Le, 85 kW

16 szelepes ritkább, ha van egy kis esze a hírdetőnek, akkor odaírja, hogy ilyen gépről van szó :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.